الزام دولت به ادامه هدفمندی یارانه ها تا سال 97

تاریخ انتشار پست : 1395-10-3 دسته : اقتصادی

رئیس کمیسیون تلفیق مجلس گفت: در برنامه ششم توسعه اعلام کردیم هدفمندی یارانه ها باید تا سال ۹۷ ادامه پیدا کند و دولت پیشنهادش را در این زمینه به مجلس ارائه کند تا برای آن تصمیم گیری شود.

خبرگزاری تسنیم: رئیس کمیسیون تلفیق مجلس گفت: در برنامه ششم توسعه اعلام کردیم هدفمندی یارانه ها باید تا سال ۹۷ ادامه پیدا کند و دولت پیشنهادش را در این زمینه به مجلس ارائه کند تا برای آن تصمیم گیری شود.

بودجه 96حمید رضا حاجی بابایی افزود: با وجود همه خدمات صورت گرفته در سال های گذشته باید اذعان کرد که روند امور کشور خیلی رضایت بخش نیست و باید تغییری اساسی در روش ها صورت گیرد.

وی گفت: باید برنامه ای بنوسیم که رونق اقتصادی ایجاد کند، مردم را به صحنه بیاورد و آنها را امیدوار تر کند.

رئیس کمیسیون تلفیق مجلس با بیان اینکه کار بر روی لایحه برنامه ششم توسعه در مجلس چهار ماه طول کشیده است افزود: کمیسیون تلفیق علاوه بر برگزاری کارگاه هایی با صاحب نظران و نخبگان این برنامه را برای بررسی به 20 دانشگاه برتر و 30 نفر از مسئولان با تجربه و پژوهشگاه های مهم کشور ارسال کرد.

حاجی بابایی گفت: مهم ترین سخن مخالفان از مجلس و دولت در بررسی لایحه برنامه ششم این بود که می گفتند این برنامه 600 هزار میلیارد تومان بار مالی دولت را افزایش می دهد در حالی که با بررسی هایی که انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که اینگونه نیست.

وی افزود: از 40 بند برنامه در 34 بند هیچ مشکلی میان مجلس و دولت وجود ندارد و اختلافاتی هم که در 6 مورد مطرح شده با تشکیل جلسه مشترک با دولت بررسی و مرتفع خواهد شد.

رئیس کمیسیون تلفیق مجلس گفت:در لایحه برنامه ششم دولت پیشنهاد کرد تا 15 درصد از ساختارش را کاهش دهد و کمیسیون تلفیق مجلس ضمن تصویب این پیشنهاد قید «طبق مقررات» برآن افزوده شد.

حاجی بابایی افزود: برنامه ششم توسعه موضوع محور است و 20 موضوع با 22 اولویت در آن آمده است که نمی توان هیچ کدام را حذف کرد.

وی با اشاره به وظایف خطیر سازمان صدا و سیما گفت: این سازمان از جمله سازمان هایی است که نیاز به استقلال مالی دارد و بر این اساس در کمیسیون تلفیق مصوب کردیم تا هفت دهم درصد بودجه عمومی دولت در اختیار رسانه ملی قرار گیرد و امیدواریم این پیشنهاد در صحن علنی هم تصویب شود.

رئیس کمیسیون تلفیق مجلس هدفمندی یارانه ها را از مناطق کور برنامه ریزی دانست و افزود: بر طبق این طرح 35 هزار میلیارد تومان به مردم پرداخت می کنیم در حالی که بر طبق بررسی مرکز پژوهش های مجلس سال گذشته 69 هزار میلیارد تومان از مردم گرفته ایم.

حاجی بابایی گفت: پیش بینی می کنیم سال آینده درآمد دولت یک صد هزار میلیارد تومان باشد.

رئیس کمیسیون تلفیق مجلس افزود: در برنامه ششم توسعه اعلام کردیم هدفمندی یارانه ها باید تا سال 97 ادامه پیدا کند و دولت پیشنهادش را در این زمینه به مجلس ارائه کند تا برای آن تصمیم گیری شود.

منبع : برترینهاخبرگزاری تسنیم - الزام دولت به ادامه هدفمندی یارانه‌ها تا سال ۹۷ https://www.tasnimnews.com/.../الزام-دولت-به-ادامه-هدف... رئیس کمیسیون تلفیق مجلس گفت: در برنامه ششم توسعه اعلام کردیم هدفمندی یارانه ها باید تا سال 97 ادامه پیدا کند و دولت پیشنهادش را در این زمینه ... الزام دولت به ادامه هدفمندی یارانه‌ها تا سال ۹۷ - مشرق www.mashreghnews.ir/.../الزام-دولت-به-ادامه-هدفمندی-ی... الزام دولت به ادامه هدفمندی یارانه‌ها تا سال ۹۷ ... کردیم هدفمندی یارانه ها باید تا سال 97 ادامه پیدا کند و دولت پیشنهادش را در این زمینه به مجلس ارائه کند تا ... الزام دولت به ادامه هدفمندی یارانه ها تا سال 97 | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/30144965 - الزام دولت به ادامه هدفمندی یارانه ها تا سال 97. رئیس کمیسیون تلفیق مجلس گفت: در برنامه ششم توسعه اعلام کردیم هدفمندی یارانه ها باید تا سال 97 ادامه پیدا کند و دولت ... الزام دولت به ادامه هدفمندی یارانه ها تا سال 97 - تفسیر نیوز www.tafsir-news.ir/search/?...الزام+دولت+به+ادامه+هدفم... رئیس کمیسیون تلفیق مجلس گفت: در برنامه ششم توسعه اعلام کردیم هدفمندی یارانه ها باید تا سال ۹۷ ادامه پیدا کند و دولت پیشنهادش را در این زمینه به مجلس ارائه کند ... الزام دولت به ادامه هدفمندی یارانه ها تا سال ۹۷ - آکا www.akairan.com/.../news201612231071812724.htm... الزام دولت به ادامه هدفمندی یارانه ها تا سال ۹۷ : رئیس کمیسیون تلفیق مجلس ... ها باید تا سال 97 ادامه پیدا کند و دولت پیشنهادش را در این زمینه به مجلس ... اجتماعی » الزام دولت به ادامه هدفمندی یارانه‌ها تا سال 97 - اخبار - قالب وبلاگ www.khabar.pichak.net/.../الزام_دولت_به_ادامه_هدفمند... خبرگزاری تسنیم: رئیس کمیسیون تلفیق مجلس گفت: در برنامه ششم توسعه اعلام کردیم هدفمندی یارانه ها باید تا سال 97 ادامه پیدا کند و دولت پیشنهادش را در این زمینه ... الزام دولت به ادامه هدفمندی یارانه ها تا سال 97 sedayeqazvin.ir/Pages/OthersNews-1211686.aspx در برنامه ششم توسعه اعلام کردیم هدفمندی یارانه ها باید تا سال 97 ادامه پیدا کند و دولت پیشنهادش را در این زمینه به مجلس ارائه کند تا برای آن تصمیم گیری شود. الزام دولت به ادامه هدفمندی یارانه‌ها تا سال 97 | سرویس خبری servicekhabari.com/322458 رئیس کمیسیون تلفیق مجلس گفت: در برنامه ششم توسعه اعلام کردیم هدفمندی یارانه ها باید تا سال 97 ادامه پیدا کند و دولت پیشنهادش را در این زمینه ... سایت گرد | sitegard.ir/الزام دولت به ادامه هدفمندی یارانه‌ها تا سال 97 sitegard.ir/newsfeed_iframe/id,297032 رئیس کمیسیون تلفیق مجلس گفت: در برنامه ششم توسعه اعلام کردیم هدفمندی یارانه ها باید تا سال ۹۷ ادامه پیدا کند و دولت پیشنهادش را در این زمینه ... الزام دولت به ادامه هدفمندی یارانه‌ها تا سال 97 - همکو |دروازه اطلاع رسانی ... hamco.ir/.../الزام-دولت-به-ادامه-هدفمندی-یارانه-ها-تا-سال... ئیس کمیسیون تلفیق مجلس گفت: در برنامه ششم توسعه اعلام کردیم هدفمندی یارانه ها باید تا سال 97 ادامه پیدا کند و دولت پیشنهادش را در این زمینه به ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :