آخرین تمرین ستاره جدایی طلب پرسپولیس

تاریخ انتشار پست : 1395-10-3 دسته : ورزشی

احمد نوراللهی آخرین تمرین خود با پرسپولیس را به پایان رساند و اکنون در انتظار آخرین حضورش با پیراهن سرخ این تیم در استادیوم آزادی است.

خبرآنلاین: احمد نوراللهی آخرین تمرین خود با پرسپولیس را به پایان رساند و اکنون در انتظار آخرین حضورش با پیراهن سرخ این تیم در استادیوم آزادی است.

هافبک دفاعی خوش تکنیک پرسپولیس که برای پشت سر گذاشتن دوران سربازی باید در نیم فصل دوم راهی تیمی نظامی شود، دیروز آخرین تمرین خود با پیراهن پرسپولیس را انجام داد و در انتظار تصمیم برانکو برای بازی در دیدار امروز مقابل سیاه جامگان است.

شماره هشت پرسپولیس که البته با هجمه مدیرعامل این باشگاه نیز مواجه شده، پیش از این بارها از تصمیم خود مبنی بر انجام سربازی خبر داده بود و نیمکت نشینی در جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ نیز او را در انجام این تصمیم مصر کرد.

نوراللهی طبق شواهد امروز یکی از بازیکنان اصلی پرسپولیس برابر سیاه جامگان خواهد بود تا اینگونه گودبای پارتی خود را در حضور هواداران تیمش برگزار کند و در انتظار پایان مدت سربازی اش برای بازگشت به این تیم باشد. روزی که شاید هیچکس نتواند از روی نامش برای حضور در ترکیب اصلی به سادگی عبور کند.

آخرین تمرین ستاره جدایی طلب پرسپولیس


منبع : برترینهاآخرین عکس تمرینی ستاره جدایی‌طلب پرسپولیس :: ورزش سه www.varzesh3.com/.../آخرین-عکس-تمرینی-ستاره-جدا... احمد نوراللهی آخرین تمرین خود با پرسپولیس را امروز به پایان رساند و اکنون در انتظار آخرین حضورش با پیراهن سرخ این تیم در استادیوم آزادی است. آخرین تمرین ستاره جدایی‌ طلب پرسپولیس - برترین ها www.bartarinha.ir/.../آخرین-تمرین-ستاره-جدایی‌-طلب-... احمد نوراللهی آخرین تمرین خود با پرسپولیس را به پایان رساند و اکنون در انتظار آخرین حضورش با پیراهن سرخ این تیم در استادیوم آزادی است. آخرین تمرین ستاره جدایی طلب پرسپولیس - فرتاک ورزشی tnews.ir/news/538376533629.html احمد نوراللهی آخرین تمرین خود با پرسپولیس را به پایان رساند و اکنون در انتظار آخرین حضورش با پیراهن سرخ این تیم در استادیوم آزادی است. عصر تعادل - آخرین تمرین ستاره جدایی‌ طلب پرسپولیس asretaadol.ir/vdciuraz5t1au52.cbct.html احمد نوراللهی آخرین تمرین خود با پرسپولیس را به پایان رساند و اکنون در انتظار آخرین حضورش با پیراهن سرخ این تیم در استادیوم آزادی است. آخرین عکس تمرینی ستاره جدایی طلب پرسپولیس | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/30135836 - آخرین عکس تمرینی ستاره جدایی طلب پرسپولیس. احمد نوراللهی آخرین تمرین خود با پرسپولیس را امروز به پایان رساند و اکنون در انتظار آخرین حضورش با پیراهن سرخ ... آخرین تمرین ستاره جدایی‌ طلب پرسپولیس - Sport News - Shafaqna sp.shafaqna.com/FA/IR/1669557 آخرین تمرین ستاره جدایی‌ طلب پرسپولیس. احمد نوراللهی آخرین تمرین خود با پرسپولیس را به پایان رساند و اکنون در انتظار آخرین حضورش با پیراهن سرخ این تیم در ... آخرین عکس تمرینی ستاره جدایی‌طلب پرسپولیس - صفحه نخست khordadnews.ir/fa/news/194504 هافبک دفاعی خوش تکنیک پرسپولیس که برای پشت سر گذاشتن دوران سربازی باید در نیم فصل دوم راهی تیمی نظامی شود، دیروز آخرین تمرین خود با ... آخرین تمرین ستاره جدایی‌ طلب پرسپولیس | نیوزفا khabarpu.com/k.php?u...2LHYs9m... آخرین تمرین ستاره جدایی‌ طلب پرسپولیس - نیوزفا | خبرپو. sport.tv3.ir-آخرین عکس تمرینی ستاره جدایی‌طلب پرسپولیس sport.tv3.ir/.../آخرین-عکس-تمرینی-ستاره-جدایی‌طلب-... احمد نوراللهی آخرین تمرین خود با پرسپولیس را امروز به پایان رساند و اکنون در انتظار آخرین حضورش با پیراهن سرخ این تیم در استادیوم آزادی است. آخرین تمرین ستاره جدایی‌ طلب پرسپولیس | محبوب ها-20:13 mahboobha.ir/.../آخرین-تمرین-ستاره-جدایی-طلب-پر... احمد نوراللهی آخرین تمرین خود با پرسپولیس را به پایان رساند و اکنون در انتظار آخرین حضورش با پیراهن سرخ این تیم در استادیوم آزادی است.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :