افتخاری به گرفتاری منصوریان برسد | شمس

تاریخ انتشار پست : 1395-10-3 دسته : ورزشی

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال گفت: افتخاری برای همراهی استقلال به مشهد رفته بود اما در سالن فوتسال رویت شد، او مدیرعامل استقلال شده اما فکرش روی فوتسال است.


خبرگزاری فارس: حسین شمس با حضور در شبکه خبر در خصوص آخرین حالت و اتفاقاتی که در فوتسال رخ می دهد، گفت: واقعا همه باید بدانند در این فوتسال چه خبر است. از روزی که آقای افتخاری آمده ما که چیزی ندیدیم و او مدیرعامل استقلال شده اما همه فکر و ذکرش فوتسال است. 

استقلال, فوتسال, حسین شمسوی افزود: مگر می شود؟ افتخاری صبح تا شب در اتاقش در کمیته فوتسال است و مدیریت باشگاه استقلال را اداره می کند. جذاب است استقلال به شهر مشهد رفته بود تا با یک تیم مشهدی مسابقه بدهد اما افتخاری به مشهد رفت تا بازی فوتسال را تماشا کند!

شمس تاکید کرد: افتخاری از صبح تا پاسی از شب همه نامه ها را که مربوط به فوتسال است امضا می کند ولی جایی که دعوا باشد و اتفاقات و حواشی رخ دهد خبری از او نیست. ایشان معمولا در جایی که دعوا است تشریف نمی آورند و متاسفانه در فوتسال هستند و لیگ را رها کردند. 

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال تاکید کرد: ما از این اتفاقات اصلا خوشحال نیستیم و نمی دانیم در این رشته پرطرفدار چه می گذرد. آقایان آنجا هستند، سفر می روند ولی کار دیگری انجام نمی دهند. 

وی افزود: همین چندی پیش در مسابقاتی که برگزار شد حتی یک خبرنگار هم با خودشان اعزام نکردند و جوانان فوتسال اخبارشان را در ماهواره ها تماشا می کردند. دفعه پیش شبکه خبر با ما بود و هر جا می رفتیم اخبار را منتصویر می کرد ولی آقایان اصلا یک خبرنگار با خودشان جایی نبردند که اخبار تیم شان منتصویر شود. 

شمس در خصوص مسابقات لیگ برتر فوتسال پخش زنده نمی شود، گفت: این آقایان در حد معاون وزیر خودشان را می دانند و نمی توانند کت شان را از تن درآورده و مثل زمان درودگر و ترابیان بروند و با صدا و سیما مذاکره کنند. آنها می گویند ما در حد معاونت وزیر هستیم و برویم با صدا و سیما چانه بزنیم؟ ما عاشق می خواهیم. کسی را می خواهیم که عاشق فوتسال باشد و باید کت را از تن درآورده و همه جا مذاکره کند. 

وی افزود: متاسفانه 26 بازی در لیگ برگزار می کنند و تیم ها نه درآمد دارند جایزه ای می گیرند. اول فصل هم 50 میلیون از تیم ها می گیرند و ادعا می کنند که می خواهند ساختمان برای فوتسال بسازند اما الآن شما به ساختمان فوتسال بروید. باید کلی کروکی بکشید تا ساختمان را پیدا کنید. آنجایی که ادعا می کنند ساختمان کمیته فوتسال است دفتر کارشان است و جایی نیست که اهالی فوتسال پا به آنجا بگذارند. من از مهدی تاج می خواهم به این مسئله ورود کند و تصمیم جدی بگیرد. بیش از یک سال است که فوتسال با این روند اداره می شود. اگر قرار است کفاشیان باشد که او را انتخاب کنند و بگویند او رئیس کمیته فوتسال است و دیگر بقیه تصمیم گیری و نامه ها را امضا نکنند. 

شمس در پایان گفت: من توصیه می کنم به افتخاری الآن که منصوریان گرفتار شده برود و استقلال را نجات بدهد و کاری به کار فوتسال نداشته باشد. 

منبع : برترینهاundefined

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :