برکناری منصوریان دردی را دوا نمی کند | فنونی زاده

تاریخ انتشار پست : 1395-10-4 دسته : ورزشی

هافبک پیشین استقلال با بیان اینکه باید به منصوریان فرصت داد تا وضع موجود را تغییر دهد گفت: برکناری منصوریان هیچ دردی از استقلال دوا نمی کند.


خبرگزاری مهر: مهدی فنونی زاده با انتقاد از عملکرد سطح دفاع استقلال در دیدار برابر نفت تهران گفت: انتظار می رود بازیکنان خارجی که به استقلال می آیند خیلی بهتر از داخلی ها باشند اما در مقابل نفت، خارجی های استقلال نتوانستند عملکرد قابل قبولی داشته باشند.

استقلال, منصوریانوی تاکید کرد: مدافع باید هوشیار باشد و اجازه تصمیم گیری و تمرکز را به مهاجم حریف ندهد ولی ما عملا این هوشیاری و تمرکز را در مدافعان خارجی استقلال مقابل نفت تهران ندیدیم.

هافبک پیشین استقلال با انتقاد از افرادی که می گویند منصوریان برکنار شود، گفت: باید به منصوریان فرصت داد تا او بتواند با آرامش در نیم فصل تغییرات خود را انجام داده و با قدرت، نیم فصل دوم را آغاز کند. سرمربی آبی پوشان در تغییرات نیم فصل لیگ شانزدهم و در زمان نقل و انتقالات باید بهترین استفاده را برده، بازیکنانی که مد نظرش است به سرعت جذب کند و با تمرینات مداومی که برگزار می کند تیم را به آمادگی کامل برساند.

فنونی زاده با تشکر از هواداران استقلال گفت: تماشاگران نشان دادند بسیار هوشمند هستند و اجازه نمی دهند برخی ها حاشیه های سکوها را به تیم انتقال دهند و باید بابت این موضوع و حمایتشان از تیم تشکر کرد.

وی در خصوص دیدار استقلال برابر سپاهان از هفته پانزدهم لیگ گفت: آبی پوشان بازی دشواری را در پیش رو دارند. منصوریان و دستیارانش باید بازیکنان را از لحاظ روحی و روانی برای این دیدار به شرایط ایده آل برسانند تا بتوانند این دیدار حساس را با موفقیت به پایان برسانند.

هافبک پیشین استقلال در ادامه خاطرنشان کرد: سپاهان در این روزها به ترکیب ایده آلش دست پیدا کرده و توانسته در هفته های اخیر نتاج خوبی کسب کند و مطمئنا نمی خواهد در شهر خودش و برابر هوادارانش برابر استقلال شکست بخورد.

فنونی زاده در پایان گفت: امیدوارم مسئولین استقلال با درایت کامل به منصوریان فرصت دهد تا او بتواند نیم فصل را با آرامش آغاز کرده و نتایج قابل قبولی کسب کند.

منبع : برترینهابرکناری منصوریان دردی را دوا نمی کند/خارجی های استقلال ... - خبرگزاری مهر www.mehrnews.com/.../برکناری-منصوریان-دردی-را-د... مهدی فنونی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر، با انتقاد از عملکرد سطح دفاع استقلال در دیدار برابر نفت تهران گفت: انتظار می رود بازیکنان خارجی که ... برکناری منصوریان دردی را دوا نمی‌کند/خارجی‌های استقلال ضعیف بودند ... khabarone.ir/.../برکناری-منصوریان-دردی-را-دوا-نمی‌ک... مهدی فنونی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر، با انتقاد از عملکرد سطح دفاع استقلال در دیدار برابر نفت تهران گفت: انتظار می رود بازیکنان خارجی که ... برکناری منصوریان دردی را دوا نمی کند/خارجی های استقلال ضعیف بودند tnews.ir/news/0cb576569908.html مهدی فنونی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر ، با انتقاد از عملکرد سطح دفاع استقلال در دیدار برابر نفت تهران گفت: انتظار می رود بازیکنان خارجی که ... مگر عراقی هستم که می‌گویند کنار زمین نباشم؟! - تیترنو www.titreno.com/.../مگر-عراقی-هستم-که-می-گویند-ک... درباره محرومیتم حرفی ندارم ولی وقتی تیمم گرم می کند نمی دانم کنار زمین چه کاره ام. عزیزی که بعد از ... برکناری منصوریان دردی را دوا نمی کند/خارجی های استقلال ضعیف بودند ... دوا نمی کند. مهدی فنونی زاده با انتقاد از عملکرد سطح دفاع. میلان فاتح سوپرکاپ ایتالیا شد/ شکست یوونتوس در ضربات پنالتی www.titreno.com/.../میلان-فاتح-سوپرکاپ-ایتالیا-ش... ... کردند و در ضربه سرنوشت ساز، دیبالا نتوانست گلزنی کند تا یوونتوس این بازی را واگذار کند. ... خبرگزاری مهر برکناری منصوریان دردی را دوا نمی کند/خارجی های استقلال ضعیف بودند ... مهدی فنونی زاده با انتقاد از عملکرد سطح دفاع. اردوی تیم وزنه‌برداری جوانان آغاز می‌شود - تیترنو www.titreno.com/.../اردوی-تیم-وزنه-برداری-جوانان-آغا... برکناری منصوریان دردی را دوا نمی کند/خارجی های استقلال ضعیف بودند. خبرگزاری مهر ... دوا نمی کند. مهدی فنونی زاده با انتقاد از عملکرد سطح دفاع. برکناری منصوریان دردی را دوا نمی کند/خارجی های استقلال ضعیف بودند ... vazeh.com/.../برکناری-منصوریان-دردی-را-دوا-نمی-کن... برکناری منصوریان دردی را دوا نمی کند/خارجی های استقلال ضعیف ... مهدی فنونی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر ، با انتقاد از عملکرد سطح دفاع استقلال ... برچسب ها - دربی - رهیاب rahyabnews.com/fa/tag/5/دربی پیام محسن رضایی در پی شهادت زائران در عراق و تصادف قطار · انتقاد ایران از سکوت سازمان ملل در قبال حمله داعش به زائران ایرانی · حکمی که دردی دوا نمی کند ... مورد برکناری علیرضا منصوریان در صورت شکست احتمالی در دربی. ... هیچ کدام از بازیکنان اصلا به دربی فکر نمی کنند. ... صحبت های مرتضی فنونی‌ زاده درباره شرایط پرسپولیس. چگونه به یک فرد افسرده کمک کنیم؟ - پارسینه www.parsine.com/.../چگونه-به-یک-فرد-افسرده-کمک-... این اختلال می‌تواند در زندگی عادی شما ایجاد اخلال کند و موجب درد شدیدی، نه فقط برای کسی که به آن مبتلاست، ... پنهان کردن این مشکل به از بین رفتن آن کمک نمی‌کند. راز كناره گيري شيلا خداداد از بازيگري - پارسینه www.parsine.com/.../راز-كناره-گيري-شيلا-خداداد-از-با... فنونی زاده: پرسپوليس به اشتباه برانكو باخت! عصرانه با .... فرزین ،۶،۷ صبح از خانه بیرون می رود چون هم در دانشگاه تدریس می کند و هم در مطب و بیمارستان مشغول است.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :