تظاهرات مردم کره جنوبی در آستانه کریسمس

تاریخ انتشار پست : 1395-10-4 دسته : سیاسی

جمع کثیری از مردم کره جنوبی امروز (شنبه) با درخواست برکناری دائم رییس جمهوری استیضاح شده این کشور به خیابان های می آیند.

خبرگزاری ایسنا: جمع کثیری از مردم کره جنوبی امروز (شنبه) با درخواست برکناری دائم رییس جمهوری استیضاح شده این کشور به خیابان های می آیند.

این راهپیمایی اعتراضی در حالی برگزار می شود که دادستان ویژه کره جنوبی تحقیقاتی را درباره رسوایی فساد سیاسی علیه پارک گئون های، رییس جمهوری استیضاح شده این کشور به راه انداخته است.

همچنین انتظار می رود که این راهپیمایی گسترده بزرگترین راهپیمایی تاریخ این کشور باشد و تا شب کریسمس نیز در کره جنوبی ادامه پیدا کند.

سازمان دهندگان این تظاهرات پیش بینی می کنند که این تظاهرات به صورت یک جشن برگزار شود اما در این میان ترس و بیم درباره تجمع حامیان پارک در نقاط اطراف محل تظاهرات نیز وجود دارد.

دادگاه قانون اساسی کره جنوبی شش ماه وقت دارد تا درباره برکناری دائمی پارک گئون های تصمیم گیری کند و تا آن زمان نخست وزیر باید به صورت موقت زمام امور کشور را برعهده بگیرد.

دادستان های دولتی، پارک گئون های را به تبانی با چوی سون-سیل، دوست دیرینه اش برای استفاده از کمپانی های بزرگ این کشور و اجازه دادن به وی برای دخالت در امور داخلی کره جنوبی متهم کرده اند.

این دادستان ها در حال حاضر پرونده بررسی این اتهام را به پارک یونگ-سو، دادستان ویژه کره جنوبی داده اند و وی قرار است چویی سون-سیل را امروز احضار کند تا به پاره ای از سوالاتش پاسخ دهد.

منبع : برترینهاتظاهرات اعتراضی مردم کره جنوبی در آستانه کریسمس | جمع کثیری - قطره جمع کثیری از مردم کره جنوبی امروز (شنبه) با درخواست برکناری دائم رییس جمهوری استیضاح شده این کشور به خیاباÙ. تظاهرات اعتراضی مردم کره جنوبی در آستانه کریسمس - آکا جمع کثیری از مردم کره جنوبی امروز (شنبه) با درخواست برکناری دائم رییس جمهوری استیضاح شده این کشور به خیابان های می آیند. تظاهرات اعتراضی مردم کره جنوبی در آستانه کریسمس | خبر فارسی تظاهرات اعتراضی مردم کره جنوبی در آستانه کریسمس. جمع کثیری از مردم کره جنوبی امروز (شنبه) با درخواست برکناری دائم رییس جمهوری استیضاح شده این کشور به ... ادامه تظاهرات مردم کره جنوبی - مشرق انتظار می رود که بیش از ۵۰۰ هزار نفر از مردم کره جنوبی در تظاهرات اعتراض آمیز امروز شنبه علیه ... تدابیر امنیتی در کره جنوبی در آستانه تظاهرات. تظاهرات میلیونی مردم کره جنوبی علیه رئیس جمهور - پارسینه بیش از یک میلیون نفر از مردم معترض کره جنوبی در اعتراض به سوء استفاده های اقتصادی «پارک ... تظاهرات میلیونی مردم کره جنوبی علیه رئیس جمهور ..... بیانیه داعش درباره حمله به بازار کریسمس .... ایجاد دو استان جدید در اطراف تهران؟ تظاهرات اعتراضی مردم کره جنوبی در آستانه کریسمس / جمع کثیری از مردم ... جمع کثیری از مردم کره جنوبی امروز (شنبه) با درخواست برکناری دائم رییس جمهوری استیضاح شده این کشور به خیابان های می آیند. خانم رئیس جمهور در آستانه استعفا! :: قانون کریسمس خونین در برلین ... ابراز همدردی سفیر ایران در آنکارا با مردم ترکیه ... این سومین تظاهرات علیه رئیس جمهور پارک گئون های، رئیس جمهور کره جنوبی به ... ده ها هزار پلیس ضد شورش در نقاط مختلف سئول، پایتخت کره جنوبی مستقر ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :