فوتبال را به خرید کریسمس ترجیح می دهم | کونته

تاریخ انتشار پست : 1395-10-4 دسته : ورزشی

سرمربی ایتالیایی آبی پوشان لندنی می گوید فوتبال را به خرید کردن در روز کریسمس ترجیح می دهد.

خبرگزاری تسنیم: آنتونیو کونته که الآن بر خلاف دوره سرمربیگری اش در یوونتوس به جای رفتن به تعطیلات باید با چلسی در مسابقات لیگ برتر حضور پیدا کند، گفت: من علاقه ای به خرید هدیه در روز کریسمس ندارم. همسرم معمولاً این کار را انجام می دهد. او انسانی فوق العاده است. تأکید می کنم اصلاً خرید کردن را دوست ندارم و در عوض همسرم می داند که چطور به اندازه پول خرج کند.

سرمربی چلسی که این تیم را در لیگ برتر به 11 برد متوالی رسانده، افزود: همسرم و دخترم شنبه وارد لندن خواهند شد تا در خانه ام به همراه برادرانم، پدر و مادرم و بستگان مان آماده گرفتن جشن کریسمس شویم. به نظر جشن خیلی خوبی خواهد شد. این نخستین تجربه من و خانواده ام است که در این مقطع از سال باید بازی کنیم که امیدوارم تجربه شگفت انگیزی باشد.

وی تصریح کرد: ما عادت داشتیم که در این مقطع از سال به تعطیلات برویم و گاهی اوقات به لچه، گاهی به تورین و گاهی هم به دبی می رفتیم. به هر حال برای من مهم، بودن در کنار خانواده در کریسمس است. باید کریسمس را با خانواده جشن گرفت و مهم با هم بودن است نه اینکه کجا باشید.

چلسی در حال حاضر با 43 امتیاز صدرنشین لیگ برتر است و با لیورپول، نزدیک ترین تعقیب کننده اش 6 امتیاز اختلاف دارد. آبی های لندن عصر دوشنبه در «باکسینگ دِی» (26 دسامبر- روز بعد از کریسمس که مردم هدیه هایی در جعبه به یکدیگر می دهند) پذیرای بورنموث هستند.

منبع : برترینهاخبرگزاری تسنیم - کونته: فوتبال را به خرید هدیه کریسمس ترجیح می دهم سرمربی ایتالیایی آبی پوشان لندنی می گوید فوتبال را به خرید کردن در روز کریسمس ترجیح می دهد. کونته: فوتبال را به خرید هدیه کریسمس ترجیح می دهم | سرمربی - قطره سرمربی ایتالیایی آبی پوشان لندنی می گوید فوتبال را به خرید کردن در روز کریسمس ترجیح می دهد. - به گزارش خبرگزاری. sport.tv3.ir-کونته: فوتبال را به خرید هدیه کریسمس ترجیح می دهم سرمربی ایتالیایی آبی پوشان لندنی می گوید فوتبال را به خرید کردن در روز کریسمس ترجیح می دهد. کونته: فوتبال را به خرید هدیه کریسمس ترجیح می دهم - صفحه اصلی به گزارش خبرگزاری تسنیم، آنتونیو کونته که حالا بر خلاف دوره سرمربیگری اش در یوونتوس به جای رفتن به تعطیلات باید با چلسی در مسابقات ... کونته: فوتبال را به خرید هدیه کریسمس ترجیح می دهم - دیلی خبر ایران سرمربی ایتالیایی آبی پوشان لندنی می گوید فوتبال را به خرید کردن در روز کریسمس ترجیح می دهد. 0 0 0 نظر. مشاهده ادامه خبر. اخبار مرتبط : - اخبار فارسی - Shafaqna . سرمربی ایتالیایی آبی پوشان لندنی می گوید فوتبال را به خرید کردن در روز کریسمس ترجیح می دهد. مطلب در سایت ... کونته: فوتبال را به خرید هدیه کریسمس ترجیح می دهم کونته: فوتبال را به خرید هدیه کریسمس ترجیح می دهم. کونته: فوتبال را به خرید هدیه کریسمس ترجیح می دهم - تسنیم سرمربی ایتالیایی آبی پوشان لندنی می گوید فوتبال را به خرید کردن در روز کریسمس ترجیح می دهد.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :