فضای مجازی مهم ترین ابزار جنگ نرم دشمنان است

تاریخ انتشار پست : 1395-10-4 دسته :

رئیس مجمع عالی بسیج زاهدان فضای مجازی را مهم ترین ابزار جنگ نرم دشمنان دانست و گفت: 85 درصد از کاربران اینترنت در شبکه های اجتماعی فعالیت دارند.

فضای مجازی مهم ترین ابزار جنگ نرم دشمنان است

رییس مجمع عالی بسیج زاهدان, فضای مجازی, ابزار جنگ دشمنان

به نقل از خبرنگارطاها پخش ازطاها پخش ، عباسعلی ارجمندی رئیس مجمع عالی بسیج زاهدان فضای مجازی را یکی از ابزارهای جنگ نرم عنوان کرد و گفت: سربازان این میدان افراد عضو در شبکه های مجازی همچون تلگرام، فیس بوک، توئیتر و غیره هستند که از محتواهای مفید و غیرمفید آن استفاده می کنند.

وی با اشاره به نقش و خطر شبکه های مجازی در فتنه 88 گفت: یکصد هزار کانال در تلگرام وجود دارد که در هر کدام آن چندین هزار و یا میلیون ها نفر عضو هستند، در این فضا مباحثی رد و بدل می شود که بعضا افراد را دچار چالش می کند.

رئیس مجمع عالی بسیج زاهدان با اشاره به اینکه اغلب ارتباطات در شبکه های اجتماعی به صورت نوشتاری است، بیان کرد: در این فضا کیفیت روابط اهمیتی نداشته و مطالب آن اغلب فاقد احساسی است که در فضای واقعی، از طریق قدم زدن، سخن گفتن و غیره به دست می آید.

این مسئول با بیان اینکه ارتباطات متنی شکل جدیدی از هویت مجازی را شکل می دهد، ادامه داد: در فضای مجازی دیوارها شکسته شده و به حوزه خصوصی دیگران وارد می شویم.

وی در ادامه مهم ترین تاثیرات سیاسی فناوری های ارتباطی - اطلاعاتی در حوزه آسیب های سیاسی را تضعیف دولت ها بیان کرد.

ارجمندی با بیان اینکه 85 درصد از کاربران اینترنت در شبکه های مجازی عضو هستند، گفت: فضای مجازی بجای اینکه تولید و اشتغال در پی داشته باشد هزینه بر شده به گونه ای که ماهانه هزینه زیادی صرف شارژ اینترنت خانواده ها می شود که این مهم خود آسیبی جدی به شمار می رود.
وی گفت: 85 درصد از کاربران اینترنت در شبکه های اجتماعی عضو بوده و فعالیت دارند

منبع : باشگاه خبرنگاران - خبرگزاری فارس رئیس مجمع عالی بسیج زاهدان فضای مجازی را مهم ترین ابزار جنگ نرم دشمنان دانست و گفت: 85 درصد از کاربران اینترنت در شبکه های اجتماعی فعالیت ... فضای مجازی مهمترین ابزار جنگ نرم دشمنان - سیستان و بلوچستان فضای مجازی مهمترین ابزار جنگ نرم دشمنان ... افزود: کاهش احساسات، متن گرایی و دریافت های جایگزین از جمله آسیب های روانی در شبکه های اجتماعی است. | باشگاه خبرنگاران | خبروان رئیس مجمع عالی بسیج زاهدان فضای مجازی را مهم ترین ابزار جنگ نرم دشمنان دانست و گفت: 85 درصد از کاربران اینترنت در شبکه های اجتماعی فعالیت ... - جستجوگر اخبار تی نیوز رئیس مجمع عالی بسیج زاهدان فضای مجازی را مهم ترین ابزار جنگ نرم دشمنان دانست و گفت: 85 درصد از کاربران اینترنت در شبکه های اجتماعی فعالیت ... | خبر فارسی ... مشاهده خبر در سایت منتشر کننده ... خوش تیپ ترین هنرمندان سال 2016 · شب تسویه حساب رامبد جوان با صاحب جناب ... به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس سیستان و بلوچستان، عباسعلی ارجمندی فضای مجازی را یکی از ابزارهای جنگ نرم عنوان کرد و ... فضای مجازی از مهمترین ابزارهای جنگ نرم دشمنان - باشگاه خبرنگاران جوان کارشناس پلیس فتا انتظامی استان کردستان گفت: فضای مجازی از مهمترین ابزارهای جنگ نرم دشمنان است. | فارس - فارس | خبرپو. هرلحظه، به گزارش از زاهدان به عباسعلی ارجمندی فضای مجازی را یکی از ابزارهای جنگ نرم عنوان کرد و گفت سربازان این میدان افراد عضو در شبکه های مجازی همچون ... فضای مجازی مهم ترین ابزار جنگ نرم پیچیده دشمن است - بامردم جنگ نرم یعنی تسخیر قلب ها و ذهن ها به صورت غیر ارادی با استفاده از فنون عملیات روانی ، در این جنگ ذهن که محل شک و یقین است مورد تهاجم قرار ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :