تخریب یک حلقه چاه و سکو غیر مجاز در بندرلنگه

تاریخ انتشار پست : 1395-10-4 دسته :

ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان بندرلنگه یک حلقه چاه آب را دربخش مهران این شهرستان تخریب کردند.

تخریب یک حلقه چاه و سکو غیر مجاز در بندرلنگه

تخریب چاه, بندرلنگه, تخریب, تخریب سکو, بخش مهران
به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش روح الله وفا کیش رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بندرلنگه گفت: متخلفان این چاه را به صورت غیر مجاز در زمین های ملی منطقه پدل حفر کرده بودند.
وی افزود: یک سکوی تفریحی نیز در زمین های ملی منطقه لمزان ساخته بودند که تخریب شد.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بندرلنگه از مردم خواست برای حفظ وحراست از عرصه های منابع طبیعی و پیشگیری از هرگونه تخریب، تجاوز، شخم، آتش سوزی و حفر چاه، با تلفن 1504 برای پیگیری به بازرسان منابع طبیعی وآبخیزداری اطلاع رسانی کنند.
شهرستان بندرلنگه با 120 هزار نفر جمعیت در 240 کیلومتری غرب بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است.

منبع : باشگاه خبرنگارانیک حلقه چاه و سکو غیر مجاز دربخش مهران شهرستان بندرلنگه تخریب شد ... به گزارش مروارید نیوز: روح الله وفاکیش گفت : با عنایت به جدیت یگان حفاظت شهرستان در پیشگیری و رفع تصرف اراضی ملی و برخورد قاطع با ... یک حلقه چاه و سکو غیر مجاز دربخش مهران شهرستان بندرلنگه تخریب شد رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بندرلنگه از تخریب یک حلقه چاه و سکو احداث شده بدون مجوز در اراضی ملی منطقه پدل و لمزان این ... یک حلقه چاه و سکو غیر مجاز دربخش مهران شهرستان بندرلنگه تخریب شد ... رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بندرلنگه از تخریب یک حلقه چاه و سکو احداث شده بدون مجوز در اراضی ملی منطقه پدل و لمزان این ... یک حلقه چاه و سکو غیر مجاز دربخش مهران شهرستان بندرلنگه تخریب شد ... یک حلقه چاه و سکو غیر مجاز دربخش مهران شهرستان بندرلنگه تخریب شد. رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بندرلنگه از تخریب یک حلقه ... چاه غیر مجاز - جستجوگر اخبار تی نیوز یک حلقه چاه و سکو غیر مجاز دربخش مهران شهرستان بندرلنگه تخریب شد یک حلقه چاه و سکو غیر مجاز دربخش مهران شهرستان بندرلنگه تخریب شد رئیس اداره منابع ... / ماموران یگان حفاظت ... ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان بندرلنگه یک حلقه چاه آب را دربخش مهران این شهرستان تخریب کردند. اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان 22 آذر 1395 7:52 قطعنامه پیشنهادی جمهوری اسلامی ایران با عنوان "مقابله با ریزگردها" پس از دو ماه و نیم مذاکره، در کمیته دوم مجمع عمومی سازمان ملل متحد به تصویب رسید. Kongkhabar News: پایگاه خبری شهرستان بندرلنگه وبندرکنگ یک حلقه چاه و سکو غیر مجاز دربخش مهران شهرستان بندرلنگه تخریب شد .... تیم شهرداری بندرلنگه بر سکوی نخست هشتمین دوره مسابقات شوتوکاپ خلیج فارس ایستاد تصاویر ... وزیر کشور در سفر یک روزه به استان هرمزگان برنامه بسیار فشرده ای داشت که در ... برگزاری نشست پیشگیری از برداشت غیرمجاز مواد معدنی در بندرلنگه.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :