دستگیر یک تروریست انتحاری در پکتیکا

تاریخ انتشار پست : 1395-10-4 دسته :

یک ترویست انتحاری که قصد انتحار در فرماندهی پلیس ولایت پکتیکا را داشت از سوی نیروهای امنیت ملی افغانستان شناسایی و دستگیر شد.


دستگیر یک تروریست انتحاری در پکتیکا

گروه تروریستی طالبان, پیشاور پاکستان, امنیت ملی افغانستان, تروریست انتحاری, ولایت هلمند, ولایت پکتیکا
به نقل از خبرنگار طاها پخش ، اداره امنیت ملی افغانستان اعلام کرد: نام این انتحارکننده عبدالباری است که می خواست به دستور ملنگیار از مسئولان گروه تروریستی طالبان به فرماندهی پلیس پکتیکا حمله کند.

به گفته اداره امنیت ملی افغانستان فرد دستگیر شده در پیشاور پاکستان تحت آموزش برنامه های تروریستی قرار گرفته است. این درحالیست که روز گذشته نیز اداره امنیت ملی اعلام کرده بود که بخش ویژه این اداره در ولایت هلمند یک انتحارکننده را دستگیر کرد.

منبع : باشگاه خبرنگاران - باشگاه خبرنگاران جوان به گزارش خبرنگار حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران، اداره امنیت ملی افغانستان اعلام کرد: نام این ... - شبکه تلویزیون نور در پی عملیات ویژه مأموران ریاست عمومی امنیت ملی در مربوطات ولایت پکتیکا، یک تروریست بازداشت شده است. مسوول رسانه ای ریاست عمومی امنیت ملی گوید که این فرد ... بازداشت یک فرد انتحاری در پکتیکا | دری نیوز بازداشت یک فرد انتحاری در پکتیکا ۲ ثانیه قبل موظفین امنیت ملی، یک عامل ... که در سازماندهی حمله تروریستی در شب دهم محرم بالای زیارت کارته سخی، حمله انتحاری ... یک عامل انتحاری در پکتیکا بازداشت شد - خبرگزاری صدای افغان(آوا) نیروهای پولیس ملی در ولایت پکتیکا یک عامل انتحاری را با واسکت مملو از مواد ... پولیس، این تروریست قصد انجام حمله انتحاری را در مرکز ولایت پکتیکا داشت. یک عامل انتحاری در پکتیکا بازداشت شد - خبرگزاری صدای افغان(آوا) ماموران امنیت ملی در ولایت پکتیکا یک عامل انتحاری را در ولسوالی شرن این ولایت ... فرد بازداشت شده اعتراف کرده که توسط یک تن از اعضای گروه تروریستی طالبان ... بازداشت یک عامل انتحاری در پکتیکا » آسمان نیوز نیروهای پولیس ملی در ولایت پکتیکا یک عامل انتحاری را با واسکت مملو ... براساس معلومات نیروهای پولیس، این تروریست قصد انجام حمله انتحاری را ... یک انتحاری در پکتیکا بازداشت شد | Ariana News وزارت امور داخله از بازداشت یک فرد انتحاری در ولایت پکتیکا خبر داده است. ... وزارت داخله گفته است، این تروریست انتحاری شام دیروز در یک عملیات ... بازداشت یک حمله کنندۀ انتحاری طالبان در پکتیکا - خبرگزاری خامه پرس ... صفحه نخست » افغانستان » بازداشت یک حمله کنندۀ انتحاری طالبان در پکتیکا ... از یک واسکت انتحاری به دستور گروه تروریستی طالبان قصد حمله در پکتیکا را ... بازداشت 5 تروریست بشمول یک عامل انتحاری در پکتیا | - خاورمیانه ریاست عمومی امنیت ملی افغانستان از دستگیری یک گروه پنج نفری شبکه حقانی همرا با یک عامل انتحاری در ولایت پکتیا خبرداد. به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، این ... بازداشت یک عامل انتحاری در پکتیکا - افغان خبر پیام آفتاب: نیروهای پولیس ملی در ولایت پکتیکا یک عامل انتحاری را با ... براساس معلومات نیروهای پولیس، این تروریست قصد انجام حمله انتحاری را ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :