کلوزه علت خداحافظی اش از فوتبال را فاش کرد

تاریخ انتشار پست : 1395-10-4 دسته : ورزشی

مهاجم پیشین تیم ملی آلمان علت اصلی پایان دادن به دوران بازیگری خود را فاش کرد.

خبرگزاری تسنیم: میروسلاو کلوزه 38 ساله در گفت وگو با هفته نامه «Welt am Sonntag» آلمان در توضیح چرایی پایان دادن به دوران حرفه ای اش گفت: همسر و فرزندانم می خواستند که من در کنارشان در خانه باشم و من هم به خواسته آنها احترام گذاشتم، البته می دانستم که من هم نیاز به این دارم که خانواده ام در کنارم باشند.

مهاجم پیشین تیم ملی آلمان که 137 بازی ملی در کارنامه اش دارد با اشاره به آمادگی جسمانی خود اظهار داشت: راحت می توانستم دو سال دیگر در بالاترین سطح فوتبال بازی کنم، اما نمی خواستم این کار را بکنم.

کلوزه که بعد از پنج فصل بازی برای لاتزیو به دوران بازیگری اش در مستطیل سبز پایان داد، تصریح کرد: الان تقریباً سه ماهی می شود که بعد از مسابقات یورو 2016 هیچ مسابقه ای را تماشا نکرده ام و حتی در پایان یکشنبه ها که فوتبال اروپا با هیجان دنبال می شود یا فردایش سراغ نتیجه بازی ها نرفته ام. در این مدت کلاً از فوتبال دور بوده ام.

وی همچنین در خصوص کارآموزی اش در تیم ملی فوتبال آلمان زیرنظر یواخیم لو خاطرنشان کرد: حس خیلی خوبی است که تجربه جدیدی را کسب می کنید. در ماه های آینده برای گرفتن مدرک مربیگری اقدام خواهد کرد.

منبع : برترینهاکلوزه دلیل پایان دادن به دوران بازیگری اش را فاش کرد | مهاجم - قطره عکس:پیام نوراللهی بعد از خداحافظی از پرسپولیس ... کلوزه دلیل پایان دادن به دوران بازیگری اش را فاش کرد ... در این مدت کلاً از فوتبال دور بوده ام. کلوزه دلیل پایان دادن به دوران بازیگری اش را فاش کرد کلوزه دلیل پایان دادن به دوران بازیگری اش را فاش کرد ... وی همچنین در خصوص کارآموزی اش در تیم ملی فوتبال آلمان زیرنظر یواخیم لو خاطرنشان کرد: ... کلوزه از دنیای فوتبال خداحافظی کرد - برترین ها مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال آلمان در 38 سالگی از فوتبال کناره گیری کرد. کلوزه سال آینده از فوتبال خداحافظی می کنم | جستجو در وبلاگها | وبلاگ 24 ... کلوزه سال آینده از فوتبال خداحافظی می کنممیرسلاو کلوزه اعلام کرد سال آینده از فوتبال .... آندره آ پیرلو اخیرا فاش کرده چطور 10 سال پیش می خواسته از فوتبال خداحافظی کند. دلیل خداحافظی اش از فوتبال هم شکست میلان مقابل لیورپول در فینال لیگ ... کلوزه دلیل پایان دادن به دوران بازیگری اش را فاش کرد - تفسیر نیوز کلوزه دلیل پایان دادن به دوران بازیگری اش را فاش کرد. 34 ثانیه قبل ... مهاجم گلزن آلمان بعد از خداحافظی اش از فوتبال به کادر فنی تیم ملی آلمان اضافه شد. به گزارش ... کلوزه دلیل پایان دادن به دوران بازیگری اش را فاش کرد - تفسیر نیوز کلوزه دلیل پایان دادن به دوران بازیگری اش را فاش کرد ... ورزشی خبرگزاری میزان، میروسلاو کلوزه، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال آلمان رسما از فوتبال خداحافظی کرد. خداحافظی آقای گل تاریخ جام جهانی - شما میرسلاو کلوزه مهاجم 37 ساله لاتزیو اعلام کرد در پایان فصل از فوتبال ... در 37 سالگی با خاطره ای خوب از فوتبال خداحافظی می کنم. ... خواننده مشهور ترک از شوهر ایرانی اش جدا شد! ... خبری عجیب که بازیکن تیم ملی فوتسال فاش کرد! کلوزه سال آینده از فوتبال خداحافظی می کنم # وبلاگ یاد میرسلاو کلوزه اعلام کرد سال آینده از فوتبال خداحافظی خواهد کرد. .... آندره آ پیرلو اخیرا فاش کرده چطور 10 سال پیش می خواسته از فوتبال خداحافظی کند. دلیل خداحافظی اش از فوتبال هم شکست میلان مقابل لیورپول در فینال لیگ قهرمانان اروپا در سال 2005 ... کلوزه سال آینده از فوتبال خداحافظی می کنم # وبلاگ یاد میرسلاو کلوزه اعلام کرد سال آینده از فوتبال خداحافظی خواهد کرد. .... آندره آ پیرلو اخیرا فاش کرده چطور 10 سال پیش می خواسته از فوتبال خداحافظی کند. دلیل خداحافظی اش از فوتبال هم شکست میلان مقابل لیورپول در فینال لیگ قهرمانان ... میرسلاو کلوزه :: ورزش 3 میروسلاو کلوزه از دنیای فوتبال خداحافظی کرد ... میروسلاو کلوزه، مهاجم باتجربه آلمانی، که شب گذشته آخرین بازی اش را برای ... مهاجم آلمانی لاتزیو به دلیل عملکرد خوبش در بازی این هفته بالاخره از مطبوعات ایتالیا نمره قبولی گرفت.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :