گران ترین آپارتمان تهران جدول قیمت نوسازها

تاریخ انتشار پست : 1395-10-4 دسته : مجازی

گرانترین معامله ثبت شده در آذرماه سال جاری در تهران مربوط به آپارتمانی در محله دروس بوده است.


به نقل از طاها پخش ، حدود نیمی از معاملات مسکن شهر تهران را واحدهای مسکونی تا پنج سال ساخت و حدود یک سوم معاملات مربوط به آپارتمانهای نوساز تا ۲ سال ساخت می شود. این واحدها در مناطق متفاوت پایتخت بین حدود ۲.۵ تا حدود ۲۰ میلیون تومان در هر متر مربع قیمت دارند.

آمار آذرماه نشان می دهد در بازار مسکن شهر تهران آپارتمانهای نوساز و کوچک، بهتر فروش رفتند. در این ماه واحدهای تا پنج سال ساخت ۵۲ درصد معاملات را به خود اختصاص دادند. همچنین واحدهای ۶۰ تا ۷۰ متر با ۱۵.۲ درصد بیشترین سهم را از نظر فراوانی متراژ واحد مسکونی داشتند.

گران ترین آپارتمان تهران  جدول قیمت نوسازها

قیمت آپارتمان, مشاوران املاک, خانه نوساز در تهران, گرانترین آپارتمان تهران, املاک گرانقیمت تهران, رونق بازار مسکن, معاملات مسکن, محله دروس تهران

بازار مسکن تهران هنوز زمستانی است و در کل کشور حالت معاملات سردتر از پایتخت است. در تهران تعداد معاملات به حدود یک دهم در مقایسه با قبل از سال ۱۳۹۱ می رسد. بنا بر اعلام رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران، در آذرماه تعداد معاملات کل کشور ۴۰ هزار مورد بود که بیش از یک سوم آن به شهر تهران با ۱۲ هزار مورد مربوط می شد. این در حالی است که کارشناسان پیش بینی می کردند شاهد فاز پیش رونق مسکن در شش ماهه دوم سال جاری باشیم. البته تعداد معاملات شهر تهران در هشت ماهه نخست امسال ۱۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشت اما در کل کشور معاملات نصف شد.

با این وجود پارامتر رشد ۷.۴ درصدی اقتصادی که ناشی از افزایش فرش نفت است امیدواری هایی در بازار مسکن ایجاد می کند. تجربه نشان داده افزایش قیمت و صادرات نفت با رونق مسکن ارتباط مستیم دارد؛ بخصوص که حالت صنعت و کشاورزی چندان مناسب نیست. بنابراین کارشناسان پیش بینی می کنند بخشی از نقدینگی ۱۱۲۲ میلیارد تومانی می تواند وارد بازار مسکن شود و در نخستین فاز به فروش واحدهای خالی کمک کند. البته افزایش معاملات به معنای افزایش قیمت نخواهد بود؛ چرا که پتانسیل جهش قیمت وجود ندارد.

یک کارشناس مسکن درباره حالت این بخش گفت: انتظار رونق بیشتر در بازار مسکن وجود دارد که علائم خفیف آن از طریق رشد ۴.۴ درصدی قیمت ها قابل مشاهده است، اما تاثیر آن در ماه های بعدی آشکارتر خواهد شد. البته منظورم جهش قیمت نیست بلکه افزایش قیمت در حد آهسته و تدریجی خواهد بود.

مهدی سلطان محمدی تاکید کرد: به احتمال عمده می توان این حدس را زد که دوره رکود مسکن به انتهای خود رسیده و از این به پس به تدریج شاهد رونق بیشتری در بازار مسکن خواهیم بود.

وی، نیاز سالانه کشور را حدود ۹۰۰ هزار واحد مسکونی دانست و گفت: هم اکنون میزان صدور پروانه های ساختمانی در نقاط شهری کمتر از ۴۰۰ هزار واحد است و با نقطه مطلوب فاصله داریم. در چند سال آتی باید این مقدار کمبود جبران شود اما خیلی زود است که از هم اکنون بتوانیم صحبت از تحقق این مساله کنیم.

منبع: ایسنا

منبع : باشگاه خبرنگارانگران ترین آپارتمان تهران (جدول قیمت) - پایگاه خبری ترازیابی گرانترین معامله ثبت شده در آذرماه سال جاری در تهران مربوط به آپارتمانی ۲۲۰ ... در بازار مسکن شهر تهران آپارتمانهای نوساز و کوچک، بهتر فروش رفتند. قیمت گران ترین آپارتمان تهران چقدر است؟ – جدیدترین اخبار ایران و جهان ... ارزان ترین و گران ترین آپارتمان های تهران بازار مسکن با رونق اندکی روبه رو شده است که این ... جدیدترین جدول قیمت فروش آپارتمان نوساز در شهر تهران تاریخ انتشار: ۱۹ ... مظنه گران ترین خانه های تهران؟ جدول | اقتصاد آنلاین مظنه گران ترین خانه های تهران؟ جدول. آنچه در زیر می آید جدول معاملات انجام شده 15 آپارتمان لوکس فروخته شده و گران قیمت در مناطق شمالی شهر تهران است که تا ... همچنین قیمت هر متر مربع نوساز آپارتمان های لوکس خرید و فروش شده در مرداد ماه ... مظنه گران ترین خانه های تهران؟ جدول | اقتصاد آنلاین ... زیر می آید جدول معاملات انجام شده 15 آپارتمان لوکس فروخته شده و گران قیمت ... همچنین قیمت هر متر مربع نوساز آپارتمان های لوکس خرید و فروش شده در ... مظنه گران ترین خانه های تهران؟ جدول | اقتصاد آنلاین آنچه در زیر می آید جدول معاملات انجام شده 15 آپارتمان لوکس فروخته شده و گران قیمت در ... مظنه گران ترین خانه های تهران؟ جدول. آنچه در زیر می آید جدول معاملات انجام شده ... همچنین قیمت هر متر مربع نوساز آپارتمان های لوکس خرید و فروش شده در ... مظنه گران ترین خانه های تهران؟ جدول | اقتصاد آنلاین مظنه گران ترین خانه های تهران؟ جدول. آنچه در زیر می آید جدول معاملات انجام شده 15 آپارتمان لوکس فروخته شده و گران قیمت در مناطق 1 تا 3 یا شمالی شهر ... همچنین قیمت هر متر مربع نوساز آپارتمان های لوکس خرید و فروش شده در خرداد ماه امسال از ... قیمت خانه در گران ترین منطقه تهران جدول - مشرق به گزارش مشرق، مناطق ۱، ۳ و ۶ از توسعه یافته ترین نقاط پایتخت محسوب می شوند که ... جدول زیر مظنه قیمت مسکن در منطقه یک شهر تهران در خردادماه را نشان می دهد: ... ۱ میلیارد و ۲۶۰ میلیون. دزاشیب. ۱۴۸ متر. نوساز. ۱ میلیارد و ۴۲۸ میلیون. قیمت معاملات گران ترین آپارتمان ها چند است؟/ قیمت آپارتمان در 22 منطقه ... قیمت آپارتمان در 22 منطقه تهران جدول ... آپارتمان های مسکونی معامله شده در تهران نشان می دهد گرانترین خانه نوساز معامله شده یک آپارتمان 300متری واقع ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :