کشف 145 تن مواد غذایی فاسد از ابتدای امسال تاکنون

تاریخ انتشار پست : 1395-10-4 دسته :

مسئول بهداشت محیط استان کرمانشاه گفت: بالغ بر ۱۴۵ تن مواد غذایی فاسد از ابتدای امسال تاکنون در استان کرمانشاه کشف و ضبط شده است.

کشف 145 تن مواد غذایی فاسد از ابتدای امسال تاکنون

مواد غذایی, فاسد, کشف, کرمانشاه, امسال

به نقل از طاها پخش از طاها پخش بهمن خدادادیان با اشاره به کشف 9 تن رب انار فاقد برچسب اصالت در شهرستان کرمانشاه، اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون بالغ بر 145 تن مواد غذایی ناسالم و فاسد در سطح استان کشف و ضبط شده است.

مسئول بهداشت محیط استان کرمانشاه با بیان اینکه هر محصولی که در بازار عرضه می شود باید دارای بسته بندی و برچسب اصالت باشد، گفت: در صورت کشف و مشاهده کالایی که فاقد این ویژگیها باشد، کارشناسان سازمان بهداشت محیط با همکاری دستگاه قضایی اقدام به ضبط محصول و انتقال به آزمایشگاه برای برای بررسی عوامل میکروبی و بهداشتی خواهند کرد.

خدادادیان محصولات کشف شده را شامل مواد متفاوت ازجمله خمیر مرغ، خرما، انواع آشامیدنیها و مواد گوشتی عنوان کرد و افزود: این مواد به صورت غیربهداشتی و غیر مجاز تهیه شده یا تاریخ مصرف آنها گذشته است.

وی با بیان اینکه 90 درصد این کشفیات از طریق تماسهای مردمی انجام شده است، عنوان کرد: به عنوان مثال 65 تن خرما، 9 تن خشکبار و 12 تن خمیر مرغ با همکاری و تماسهای همشهریان با سازمان بهداشت محیط انجام شده است.

مسئول بهداشت محیط استان کرمانشاه از همکاری این سازمان با تعزیرات، دامپزشکی و اتاق اصناف خبر داد و افزود: مردم با همکاری با مامورین بهداشت محیط و دقت به تاریخ تولید، نحوه عرضه و استاندارد محصول در هنگام خرید سهم زیادی در سالم نگه داشتن محیط پیرامون و سلامت شخصی خود و دیگران خواهند داشت.

خدادادیان با اشاره به اینکه سامانه 190 به صورت شبانه روزی آماده دریافت و رسیدگی به شکایات مردم در حوزه سلامت و تخلفات بهداشتی مراکز اسکان، تهیه و توزیع مواد غذایی است عنوان کرد: با راه اندازی این سامانه خود مردم و همشهریان به عنوان بازرسان ما فعالیت و محیط را برای افراد سودجو و متخلف ناامن می کنند.

منبع : باشگاه خبرنگارانخبرگزاری تسنیم - ۱۴۵ تن مواد غذایی فاسد در کرمانشاه کشف و ضبط شد مسئول بهداشت محیط استان کرمانشاه گفت: بالغ بر 145 تن مواد غذایی فاسد از ابتدای امسال تاکنون در استان کرمانشاه کشف و ضبط شده است. ۱۴۵ تن مواد غذایی فاسد در کرمانشاه کشف و ضبط شد - تابناک کرمانشاه ... ۱۴۵ تن مواد غذایی فاسد از ابتدای امسال تاکنون در استان کرمانشاه کشف و ... تاکنون بالغ بر 145 تن مواد غذایی ناسالم و فاسد در سطح استان کشف و ... 145 تن مواد غذایی فاسد در کرمانشاه کشف و ضبط شد | تسنیم | خبروان مسئول بهداشت محیط استان کرمانشاه گفت: بالغ بر 145 تن مواد غذایی فاسد از ابتدای امسال تاکنون در استان کرمانشاه کشف و ضبط شده است. کشف و ضبط 5 تن ماده غذایی فاسد در کرمانشاه فیلم 5 تن ماده غذایی فاسد و غیرقابل مصرف طی دو روز اخیر در کرمانشاه کشف و ... از ابتدای امسال تاکنون ، بیش از 130 تن مواد غذایی فاسد را کشف و امحاء ... 145 تن مواد غذایی فاسد در کرمانشاه کشف و ضبط شد - سایت خبری هورم نیوز 145 تن مواد غذایی فاسد در کرمانشاه کشف و ضبط شد. ... بر ۱۴۵ تن مواد غذایی فاسد از ابتدای امسال تاکنون در استان کرمانشاه کشف و ضبط شده است. 145 تن مواد غذایی فاسد در کرمانشاه کشف و ضبط شد - پرشین توییتر بهمن خدادادیان در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه با اشاره به کشف 9 تن رب انار فاقد برچسب اصالت در شهرستان کرمانشاه، اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون ... کشف یک تن و 820 کیلوگرم فرآورده های خوراکی فاسد در ملایر | خبر فارسی استان ایلام رتبه سوم کشور در راستای کشف مواد غذایی فاسد را داراست. ... 27 هزار تن جمعیت دارد که دفتر خبرگزاری ایرنا قصرشیرین از سال 79 تاکنون در .... که از ابتدای امسال با تلاش ماموران فرماندهی انتظامی این شهرستان مستقر در ایست و ..... محمود حافظی از کشف 145 کیلوگرم مواد مخدر از محور لمزان بخش مهران و برکه ... توزیع سوخت در روستاهای آستارا | 585 هزار لیتر نفت سفید از ابتدای 585 هزار لیتر نفت سفید از ابتدای پاییز امسال تاکنون در 6 مرحله بین 725 خانوار 30 روستای ... 145 تن مواد غذایی فاسد در کرمانشاه کشف و ضبط شد ... کشف 230 کیلوگرم مواد مخدر و هلاکت یک قاچاقچی در سیستان و بلوچستان کشف 230 کیلوگرم مواد مخدر و هلاکت یک قاچاقچی در سیستان و بلوچستان ... داشت: از ابتدای امسال تاکنون بالغ بر 145 تن مواد غذایی ناسالم و فاسد در ... رژیم های غذایی نادرست از دیدگاه طب سنتی - مد و زیبایی این متخصص طب سنتی ادامه داد: مردم به سه بار غذا خوردن طی روز عادت ... 145 تن مواد غذایی فاسد در کرمانشاه کشف و ضبط شد ... داشت: از ابتدای امسال تاکنون بالغ بر 145 تن مواد غذایی ناسالم و فاسد در سطح استان کشف و ضبط شده است.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :