هشدار آمریکا به اتباعش درباره سفر به مصر

تاریخ انتشار پست : 1395-10-4 دسته : سیاسی

وزارت خارجه آمریکا در بیانیه ای به اتباع این کشور نسبت به سفر به اردن و مصر به علت "تهدیدات تروریستی" هشدار داد.

خبرگزاری ایسنا: وزارت خارجه آمریکا در بیانیه ای به اتباع این کشور نسبت به سفر به اردن و مصر به علت "تهدیدات تروریستی" هشدار داد.

وزارت خارجه آمریکا در این بیانیه ضمن هشدار به شهروندان این کشور نسبت به سفر به اردن و مصر، از کارکنان سفارت های آمریکا در قاهره و امان نیز خواست نهایت هوشیار بوده و جانب احتیاط را رعایت کنند.

در این بیانیه آمده است: گروه های تروریستی و تندرو می خواهند حملاتی را علیه شهروندان آمریکایی و غربی در اردن انجام دهند. مصر نیز حضور امنیتی در مراکز گردشگری به ویژه در الاقصر و اسوان را به علت احتمال وقوع حوادث تروریستی افزایش داده است.

در این بیانیه اشاره شده است: آمریکایی باید از سفر به صحرای غربی و شبه جزیره سینا خودداری کنند.

منبع : برترینها و اردن - سایت خبری تحلیلی ... وزارت امور خارجه آمریکا به اتباع این کشور هشدار داد به سبب تهدیدهای گروههای تروریستی از سفر به مصر و اردن خودداری کنند. - خبرگزاری صدا و سیما به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، وزارت امور خارجه آمریکا روز جمعه به اتباع این کشور درباره سفر به مصر به سبب تهدید های گروههای ... و اردن - ایسنا وزارت خارجه آمریکا در بیانیه ای به اتباع این کشور نسبت به سفر به اردن و مصر به دلیل "تهدیدات تروریستی" هشدار داد. و اردن به گزارش ایسنا، به نقل از سایت ارم نیوز، وزارت خارجه آمریکا در این بیانیه ضمن هشدار به شهروندان این کشور نسبت به سفر به اردن و مصر، از کارکنان ... و اردن | ایسنا به گزارش ایسنا، به نقل از سایت ارم نیوز، وزارت خارجه آمریکا در این بیانیه ضمن هشدار به شهروندان این کشور نسبت به سفر به اردن و مصر، از کارکنان ... آنا | آمریکا درباره سفر اتباعش به مصر و اردن هشدار داد واشنگتن از آمریکایی ها خواست تا به دلیل احتمال وقوع حملات تروریستی از سفر به مصر خودداری کنند. و اردن - پایگاه خبری اندیمشک ... وزارت امور خارجه آمریکا به اتباع این کشور هشدار داد به سبب تهدیدهای گروههای تروریستی از سفر به مصر و اردن خودداری کنند. وزارت امور خارجه آمریکا به ... هشدار به امریکایی ها درباره سفر به مصر و اردن | خبر فارسی وزارت امور خارجه آمریکا به اتباع این کشور هشدار داد به سبب تهدیدهای گروههای تروریستی از سفر به مصر و اردن خودداری ... . آمریکا درباره سفر به مصر و اردن هشدار داد - نامه نیوز - شهرخبر وزارت خارجه آمریکا به اتباع این کشور درباره سفر به مصر و اردن به دلیل تهدیدهای گروه های تروریستی در این کشورها، هشدار داد. - نامه نیوز. هشدار آمریکا به شهروندان درباره سفر به مصر و اردن - عصر ایران - شهرخبر وزارت امور خارجه آمریکا همچنین به اتباع این کشور هشدار داد به سبب تهدید های گروههای تروریستی از سفر به اردن خودداری کنند . - عصر ایران.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :