تقوایی مهمان ویژه خوانش شب هزار و یکم بیضایی

تاریخ انتشار پست : 1395-10-4 دسته : فرهنگی و هنری

ناصر تقوایی در روز میلاد بهرام بیضایی مهمان نمایشنامه خوانی شب هزار و یکم به کارگردانی هادی سروری خواهد بود.


وب سایت ایران تئاتر: ناصر تقوایی در روز میلاد بهرام بیضایی مهمان نمایشنامه خوانی شب هزار و یکم به کارگردانی هادی سروری خواهد بود.

ناصر تقوایی کارگردان سینما و پژوهشگر، مهمان ویژه نمایشنامه خوانی«شب هزار و یکم» در تالار مشاهیر خواهد بود و بعد از اجرای این نمایشنامه خوانی درباره بیضایی و آثارش دقایقی سخن خواهد گفت.

تقوایی مهمان ویژه خوانش شب هزار و یکم بیضایی

ناصر تقوایی, سینمای ایران

این هشتمین اثری که توسط هادی سروری و گروهش از بهرام بیضایی نمایشنامه خوانی می شود. در سال های گذشته سهراب کشی؛ افرا؛ مجلس ضربت زدن؛ اژدهاک؛ آرش و مرگ یزدگرد ازجمله این کارها بوده که در تئاتر شهر؛ فرهنگسرای نیاوران و خانه هنرمندان خوانش شده اند.

به گفته کارگردان این خوانش اثر حاضر با هماهنگی و اجازه بهرام بیضایی انجام می گیرد.

گروه اجرایی شب هزار و یکم عبارت اند از:

معصومه عزیزمحمدی، شیما جان قربان، هادی سروری

نوازندگان:

صابر اله دادیان-تار. تنبور

ایمان موسی زاده- نی. تنبک

محمد سرباز- تنبک. اسپرینگ. دف

همزمان با زادروز بهرام بیضایی که برابر با یکشنبه ۵ دی ماه خواهد بود، ساعت ۱۸ در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر؛ نمایشنامه خوانی شب هزار و یکم به کارگردانی هادی سروری برگزار می شود.

منبع : برترینها - بانی فیلم به گزارش ایران تئاتر،ناصر تقوایی کارگردان سینما و پژوهشگر، مهمان ویژه نمایشنامه خوانی«شب هزار و یکم» در تالار مشاهیر خواهد بود و پس از اجرای این نمایشنامه خوانی ... تالار مشاهیر میزبانی می کند ناصر تقوایی میهمان ویژه خوانش شب هزار و ... ناصر تقوایی در روز میلاد بهرام بیضایی میهمان نمایشنامه خوانی شب هزار و یکم به کارگردانی هادی سروری خواهد بود. - اخبار فارسی - Shafaqna ناصر تقوایی در روز میلاد بهرام بیضایی مهمان نمایشنامه خوانی شب هزار و یکم به کارگردانی هادی سروری خواهد بود. مطلب در سایت اصلی ... خوانش «شب هزار و یکم» در تالار مشاهیر تئاترشهر - خبرگزاری مهر | اخبار ... همزمان با سالروز تولد بهرام بیضایی نویسنده، کارگردان و پژوهشگر تئاتر ایران جلسه نمایشنامه خوانی «شب هزار و یکم» در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر ... «شب هزار و یکم» همزمان با سالروز تولد بهرام بیضایی خوانش می شود به گزارش خبرگزاری برنا، جلسه نمایشنامه خوانی «شب هزار و یکم» به نویسندگی بهرام بیضایی همزمان با سالروز تولد این نویسنده و کارگردان شناخته ... تئاترشهر | تازه ها «قطعاتی از ساموئل بکت» مهمان تازه تالار قشقایی ... مجموعه تئاتر شهر شنبه چهارم دی ماه میزبان اولین ویژه برنامه هفته ... به منظور شرکت در جلسه نمایشنامه خوانی «شب هزار و یکم» ... به گزارش روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، ناصر تقوایی مدرس و ... ساعت 18 یکشنبه پنجم دی در سالروز تولد بهرام بیضایی میزبان خوانش . خاطره تلگرامی ضرغامی از یک صبحانه سیاسی - ای پاتوق خبرآنلاین: عزت الله ضرغامی در کانال تلگرامی خود اینبار خاطره ای از یک هم نشینی با حجت الاسلام ... ... عناوین روزنامه های امروز - برترین ها خرید آنلاین دستگاه تصفیه هوا با تخفیف ویژه ... بلیت 158 هزار تومانی قطار نخجوان - مشهد ... . استخدام طراح مسلط solidwork در مشهد | فان ، زناشویی، مد، دکوراسیون ... خُودکُشی شیما و آتنا ۲ دختر ۱۴ ساله در سقوط از طبقه ۵ یک ساختمان در جنت ..... · عکس منتشر شده از ... ربوده شدن یک دانش آموز در میناب هرمزگان | فان ، زناشویی، مد، دکوراسیون ... شرایط بغرنج جراحان و متخصصان سهمیه زنان/یک متخصص که اجازه ..... · عکس منتشر شده از عامل قتل ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :