پدر و پسر دزد 40 دوچرخه بودند

تاریخ انتشار پست : 1395-10-4 دسته : آخرین اخبار حوادث

فرمانده انتظامی شهرستان قم از بازداشت دو سارق دوچرخه و کشف 40 فقره سرقت در این رابطه خبر داد.


خبرگزاری میزان: فرمانده انتظامی شهرستان قم از بازداشت دو سارق دوچرخه و کشف 40 فقره سرقت در این رابطه خبر داد.

دزد, دوچرخهسرهنگ هادی دیده ور، اظهارداشت:در پی شکایت یکی از همشهریان مبنی بر به سرقت رفتن دوچرخه فرزند 16ساله وی، مأموران کلانتری 15تحقیقات خود را شروع و دو نفر را در این رابطه بازداشت کردند.

به گفته وی این پدر و پسر که با یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه بعد از بازکردن قفل دوچرخه ها سوار بر آنها شده و از محل متواری می شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان قم گفت: در ادامه ضمن هماهنگی های قضائی منزل متهمان مورد بازرسی قرار گرفت که چهار دستگاه دوچرخه و همچنین وسایل دوچرخه و 20متر کابل فشار قوی اداره برق، یک عدد دریل، یک عدد قیچی آهن بر و یک دستگاه موتوربرق کشف شد.

منبع : برترینها - خبرگزاری میزان - شهرخبر فرمانده انتظامی شهرستان قم از دستگیری دو سارق دوچرخه و کشف 40 فقره سرقت در این رابطه خبر داد. - خبرگزاری میزان. | میزان | خبروان . فرمانده انتظامی شهرستان قم از دستگیری دو سارق دوچرخه و کشف 40 فقره سرقت در این رابطه خبر داد. به گزارش گروه ... فرمانده انتظامی شهرستان قم از دستگیری دو سارق دوچرخه و کشف 40 فقره سرقت در این رابطه خبر داد. / مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران ... . مازندمجلس: خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شهرستان قم از دستگیری دو سارق دوچرخه و کشف 40 فقره سرقت در این ... به گزارش گروه جامعه خرگزاری میزان،سرهنگ هادی دیده ور، اظهارداشت:در پی شکایت یکی از همشهریان مبنی بر به سرقت رفتن دوچرخه فرزند 16ساله وی، ... - مگیتو فرمانده انتظامی شهرستان قم از دستگیری دو سارق دوچرخه و کشف 40 فقره سرقت در این رابطه خبر داد. - صدای قزوین . خبرگزاری میزان-7 دقیقه پیش. نظرات بینندگان. تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است. نظر شما ... - تفسیر نیوز به گزارش گروه جامعه خرگزاری میزان،سرهنگ هادی دیده ور، اظهارداشت:در پی شکایت یکی از همشهریان مبنی بر به سرقت رفتن دوچرخه فرزند 16ساله وی، مأموران کلانتری ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :