هلاکت ۳۰۰ تروریست داعشی / دفع حمله داعش به جنوب غرب موصل

تاریخ انتشار پست : 1395-10-4 دسته : بین الملل

نیروهای داوطلب مردمی در ادامه عملیات آزادسازی غرب موصل ضمن دفع حمله داعش، ۳۰۰ تروریست داعشی را به هلاکت رساندند.

دفع حمله داعش به جنوب غرب موصل/ هلاکت ۳۰۰ تروریست داعشی

حشدالشعبی, هلاکت, تروریست داعشی, بین الملل, دفع حمله داعش, جنوب غرب موصل
به نقل از طاها پخش ؛ به نقل از المنار، نیروهای داوطلب مردمی عراق، امروز موفق شدند حمله تروریست های داعشی به جنوب غرب موصل را دفع کنند.

بر طبق این نقل از، در جریان این عملیات نیروهای داوطلب مردمی عراق، 300 تروریست داعشی به هلاکت رسیده و 7 خودروی آنها منهدم شد.

فرماندهی نیروهای داوطلب مردمی عراق سیزدهم دسامبر جاری (23 آذر) از پایان پنجمین مرحله عملیات آزادسازی غرب موصل خبر داد.

نیروهای عراقی اعم از نیروهای ارتش، پلیس فدرال و داوطلب مردمی و پیشمرگه از شروع عملیات آزادسازی موصل تاکنون صدها کیلومترمربع و دهها محله را از چنگ تروریست های داعشی آزاد کرده اند.

منبع : باشگاه خبرنگارانحشدالشعبی حمله داعش به غرب موصل را دفع کرد - رادیکال خبر ... ادامه عملیات آزادسازی غرب موصل ضمن دفع حمله داعش، ۳۰۰ تروریست داعشی را به هلاکت ... داوطلب مردمی عراق امروز شنبه موفق شدند حمله تروریست های داعشی به جنوب غرب مو. هلاکت 40 تروریست داعش و دستگیری 11 نفر دیگر در جنوب موصل هلاکت 40 تروریست داعش و دستگیری 11 نفر دیگر در جنوب موصل. ... هلاکت 18 تروریست داعشی در حمله جنگنده های عراقی به جنوب موصل ... نینوا) حمله کردند که این نیروها موفق به هلاکت 40 تروریست و دستگیری 11 نفر از آنها شدند. ... نیروهای کتائب سیدالشهدا حمله انتحاری تروریست های داعش به غرب موصل را دفع کردند. داعش به جنوب موصل حمله کرد «حشد الشعبی» حمله شیمیایی داعش به جنوب موصل را دفع کرد ... حمله گروه تروریستی داعش به جنوب موصل، ۴۰ تروریست داعشی به هلاکت رسیده و ۱۱ نفر به ... کشف یک گور دسته جمعی در جنوب موصل/خنثی شدن حمله داعش به غرب رمادی. دفع حملات داعش در جنوب موصل / ارتش عراق 11 عضو داعش را به اسارت گرفت در پی دفع حمله گروه تروریستی داعش به جنوب موصل، ۴۰ تروریست داعشی به ... سناریوهای جبهه غربی - عربی برای تغییر معادلات در سوریه آینده سوریه ... آوارگان داخلی افغانستان به یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر رسید ...... بر اساس این گزارش، در پی عملیات دفاعی نیروهای عراقی، 40 تروریست داعشی به هلاکت رسیده و 11 ... فاجعه ای که داعش بر سر 300 پلیس عراقی به بارآورد | خبر فارسی مأموریت آزادسازی تلعفر در غرب موصل به نیروهای داوطلب مردمی عراق .... دفع حمله داعش به جنوب موصل و هلاکت 40 داعشی. به گزارش دولت بهار به نقل از السومریه نیوز، نیروهای عراقی حمله گروه تروریستی داعش به جنوب موصل را دفع کردند. دفع حمله سنگین داعش به جنوب فلوجه/ خارج شدن یک فرودگاه نظامی در شرق ... حمله هوایی ارتش عراق به کاروان داعش در جنوب فلوجه ... به کاروان خودروهای داعش در غرب عامریۀ فلوجه، بیش از 150 تروریست به هلاکت رسیدند. ... آزادی منطقه الحصی در الانبار / انهدام 60 خودرو داعشی ... روستا از تصرف گروه تروریستی داعش در محور 'مخمور' در جنوب موصل مرکز استان نینوا در 400 کیلومتری شمال بغداد خبر داد. دفع حمله داعش به جنوب موصل و هلاکت ۴۰ داعشی - قدس آنلاین | پایگاه خبری ... در پی دفع حمله گروه تروریستی داعش به جنوب موصل، ۴۰ تروریست داعشی به ... دفع حمله داعش به جنوب موصل و هلاکت ۴۰ داعشی. داعش. در پی دفع حمله گروه تروریستی ... رسوایی جدید کشورهای غربی و عربی در حمایت از تروریسم در حلب ... دفع حمله داعش در غرب موصل توسط حشدالشعبی - مشرق روایت نوجوان داعشی که از عملیات انتحاری منصرف شد ... از شهرهای شمال و غرب خود توسط گروهک تروریستی داعش مواجه بوده است؛ در ... هلاکت سرکرده داعش در تلعفر ... دفع حمله داعش به جنوب موصل و هلاکت 40داعشی ... پیشروی حشدالشعبی در دومین روز مرحله سوم آزادسازی غرب موصل ... ۳۰۰ قهوه خانه در منطقه ای که سرای محله ندارد.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :