دانمارک به داعشی ها یارانه می دهد!

تاریخ انتشار پست : 1395-10-4 دسته : بین الملل

برخی رسانه های دانمارک تایید کردند دولت این کشور به دهها شهروندی که به گروه تروریستی داعش پیوسته اند، همچنان یارانه پرداخت می کند.

دانمارک به داعشی ها یارانه می دهد!

بین الملل, داعش, مستمری, شهروند داعشی, دانمارک, یارانه
به نقل از طاها پخش ؛ روزنامه اکسترا بلادت دانمارک نوشت: دست کم 36 شهروند که مقامات دانمارک می دانند این کشور را به قصد پیوستن به داعش ترک کرده اند؛ همچنان حقوق و مستمری ویژه افراد بیکار دریافت می کنند.

این روزنامه با بیان اینکه 34 نفر از دفاتر شهرداری و دو تن دیگر از صندوق های ویژه دولت حقوق و مستمری دریافت کردند، تاکید کرد این اطلاعات را از وزارت اشتغال به دست آورده است.

دفاتر شهرداری و صندوقهای ویژه که از حمایت و پشتیبانی دولت برخوردارند، خواستار بازگرداندن یارانه هایی شدند که به طرز نادرستی میان 36 شهروند داعشی توزیع شده است.
روشن نیست که این نهادها چگونه می خواهند یارانه هایی به ارزش 672000 کرون دانمارک (حدود 77.300 دلار) را بعد بگیرند.

برخی مخالفان در کمیسیون اشتغال وابسته به پارلمان دانمارک از جمله کارستن هونگه از حزب خلق سوسیالیست از این حالت به خشم آمدند. هونگه گفت: این مساله کاملا محکوم شده است. زیرا می بایست برای دریافت یارانه، در بازار کار دانمارک حضور داشته باشی.

ترولز لوند بولسن وزیر اشتغال دانمارک وعده داد تدابیر لازم اتخاذ شود و گفت: این مساله غیرقابل قبول و ننگین است. اگر به سوریه سفر کردی تا در جنگ شرکت کنی و در صفوف داعش بجنگی؛ روشن است که حق دریافت یارانه دولت را نداری!

وی کم کاری دفاتر شهرداری و نیز دستگاه های امنیت دانمارک و سازمان اطلاعات را که درخصوص این مظنونان هشدار ندادند، دلیل این حالت شرم آور دانست.

بنا به برآوردهای سازمان اطلاعات دانمارک، دستکم 135 شهروند این کشور به گروه تروریستی داعش در عراق و سوریه پیوسته اند و گمان می رود که دانمارک، بعد از بلژیک دومین کشور اروپایی در اعزام تروریست به منطقه باشد.

منبع : باشگاه خبرنگاراندانمارک به داعشی ها یارانه و مستمری می دهد! - العالم العالم - اروپا. روزنامه اکسترا بلادت دانمارک نوشت: دست کم 36 شهروند که مقامات دانمارک می دانند این کشور را به قصد پیوستن به داعش ترک کردند؛ ... دانمارک به داعشی ها یارانه و مستمری می دهد! العالم - اروپا. روزنامه اکسترا بلادت دانمارک نوشت: دست کم 36 شهروند که مقامات دانمارک می دانند این کشور را به قصد پیوستن به داعش ترک کردند؛ ... دانمارک به داعشی ها یارانه و مستمری می دهد! / برخی رسانه های دانمارک تاکید ... برخی رسانه های دانمارک تاکید کردند که دولت این کشور به دهها شهروند که به گروه تروریستی داعش پیوستند، همچنان یارائه پرداخت می کند!... دانمارک به داعشی ها یارانه و مستمری می دهد! - Shia News - Shafaqna دانمارک به داعشی ها یارانه و مستمری می دهد! برخی رسانه های دانمارک تاکید کردند که دولت این کشور به دهها شهروند که به گروه تروریستی داعش پیوستند، همچنان یارائه ... دانمارک به داعشی ها یارانه و مستمری می دهد! - kodoom.com - Kodoom برخی رسانه های دانمارک تاکید کردند که دولت این کشور به دهها شهروند که به گروه تروریستی داعش پیوستند، همچنان یارائه پرداخت می کند!/ روزنامه اکسترا بلادت دانمارک ... داعشی های دانمارک هنوز از دولت حقوق می گیرند - اساس نیوز :: AsasNews به گزارش اساس نیوز به نقل از راشاتودی، براساس آمارهای مراکز بهزیستی و خدماتی دانمارک هم اکنون ۳۶ تروریست دانمارکی عضو داعش خدمات و حقوق ... 2017؛ سال فروپاشی اتحادیه اروپا؟ | خبر فارسی دانمارک به داعشی ها یارانه و مستمری می دهد! العالم - اروپا روزنامه اکسترا بلادت دانمارک نوشت: دست کم 36 شهروند که مقامات دانمارک می دانند این کشور را به قصد پیوستن به ... رییس کمیته تحقیق و بازرسی ارمنستان به ایران سفر کرد | آقوان - قطره سفر رییس کمیته تحقیق و بازرسی کل ارمنستان به جمهوری اسلامی ایران · سفر رییس کمیته تحقیق و ... دانمارک به داعشی ها یارانه و مستمری می دهد! سازمان بازرسی و دیوان محاسبات به ماجرای پول درمان ورود کنند - قطره سازمان بازرسی و دیوان محاسبات به ماجرای بیمه درمان کارگران ورود کنند · سازمان بازرسی و دیوان محاسبات به ... دانمارک به داعشی ها یارانه و مستمری می دهد! ابنا - همایش "محمد رسول الله(ص) و عیسی مسیح(ع)؛ الگویی برای بشریت ... دانمارک به داعشی ها یارانه و مستمری می دهد! ... به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا همایش "محمد رسول الله(ص) و عیسی مسیح(ع)؛ الگویی برای بشریت" ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :