تشدید تدابیر امنیتی در آستانه سال نو میلادی در نیجریه

تاریخ انتشار پست : 1395-10-4 دسته : بین الملل

پلیس نیجریه از تشدید تدابیر امنیتی در سراسر این کشور برای تامین امنیت جشن های سال نو خبر داد.

تشدید تدابیر امنیتی در آستانه سال نو میلادی در نیجریه

پلیس نیجریه, تدابیر امنیتی, تامین امنیت, سال نوی میلادی, بین الملل, تشدید, نیجریه
به نقل از طاها پخش ؛ به نقل از شین هوا، سخنگوی پلیس نیجریه در بیانیه ای که روز شنبه منتشر شد اعلام کرد پلیس برای تامین امنیت جشن های سال نو، تدابیر امنیتی را در کشور تقویت کرده است.

وی همچنین با اشاره به این که راهبردهای جلوگیری از جرم طی این جشن ها پیش بینی شده است ، از استقرار گشت های پلیس و گروه های نظارتی در عبادتگاه ها خبر داد.

پلیس نیجریه استفاده از ترقه و آتش بازی را در جشن های سال نو ممنوع کرد و از مردم خواست در صورت مشاهده هر نوع رفتار مشکوک در نقاط محل زندگیشان ، آن را به پلیس اطلاع دهند.

منبع : باشگاه خبرنگاران پلیس نیجریه از تشدید تدابیر امنیتی در سراسر این کشور برای تامین امنیت جشن های سال نو خبر داد. تشدید تدابیر امنیتی در فرانسه در آستانه سال نو میلادی تشدید تدابیر امنیتی در فرانسه در آستانه سال نو میلادی ... روز جمعه (دیروز) وزیر کشور فرانسه از خنثی شدن 17 توطئه تروریستی در سال 2016 خبر داد. ... جهانی تا کشف "برنج پلاستیکی" در نیجریه و حوادث مهم سال 2016 تصاویر. / پلیس نیجریه ... پلیس نیجریه از تشدید تدابیر امنیتی در سراسر این کشور برای تامین امنیت جشن های سال نو خبر داد. تقویت تدابیر امنیتی در آستانه سال نو میلادی در نیجریه - پرسیار تقویت تدابیر امنیتی در آستانه سال نو میلادی در نیجریه. خبر جــار | تشدید تدابیر امنیتی در فرانسه در آستانه سال نو میلادی تشدید تدابیر امنیتی در فرانسه در آستانه سال نو میلادی ... طلا در بازار جهانی تا کشف "برنج پلاستیکی" در نیجریه و حوادث مهم سال 2016 تصاویر. تور مالزی تشدید تدابیر امنیتی در فرانسه در آستانه سال نو میلادی ... مالزی دربردارنده دو ناحیه تور مالزی تشدید تدابیر امنیتی در فرانسه در آستانه سال نو میلادی سفرنامه بلیط و ویزا جغرافیائی است و دریای جنوبی چین آن ها را از هم جدا ... تقویت تدابیر امنیتی در آستانه سال نو میلادی در نیجریه تقویت تدابیر امنیتی در آستانه سال نو میلادی در نیجریه. ... تشدید تدابیر امنیتی در فرانسه در آستانه سال نو میلادی. - باشگاه خبرنگاران ... در آستانه سال نو میلادی تدابیر امنیتی در شهر «آستانه» تشدید می شود مقامات قزاقستان از تشدید اقدامات امنیتی در پایتخت این کشور در آستانه سال نو میلادی خبر دادند. افزایش تدابیر امنیتی در آستانه سال نو میلادی در سراسر اروپا - euronews پس از حمله به بازار کریسمس در شهر برلین، در فرانسه نیز تدابیر امنیتی ویژه ای برای مقابله با هرگونه حمله تروریستی احتمالی در نظر گرفته شده ... سال نو میلادی - خبروان تقویت تدابیر امنیتی در آستانه سال نو میلادی در نیجریه ... به گزارش سرویس .... تشدید تدابیر امنیتی در فرانسه در آستانه سال < · تشدید تدابیر امنیتی در ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :