یا به استقلال می روم یا پرسپولیس | زهیوی

تاریخ انتشار پست : 1395-10-5 دسته : ورزشی

مهاجم استقلال خوزستان گفت:من احترام زیادی برای تیم و مردم خوزستان قائل هستم، اما ما بی احترامی دیدیم.

کاپ: رحیم زهیوی از رفتارهایی که در این مدت با بازیکنان تیم استقلال خوزستان صورت گرفته است ناراحت است. او قصد جدایی از جمع آبی پوشان اهوازی را دارد، هرچند که هنوز تصمیم نهایی را در این باره نگرفته است. زهیوی درباره شرایط خود در استقلال خوزستان و مسائلی متفاوت دیگر به سؤالات کاپ پاسخ می دهد.

برای آینده چه تصمیمی داری؟

من قبلا هم گفته ام که چند پیشنهاد خوب دارم و الان هم می گویمن که از بهترین تیم های ایران پیشنهاد دارم. بدون اینکه دنبال چاپلوسی باشم باید بگویم که تا الان به خاطر پورموسوی، هواداران استقلال خوزستان و هم تیمی های خوبم دوام آوردم. من از کادر فنی و بازیکنان تشکر می کنم، چون عملکرد خوبم نتیجه زحمات آنهاست، ولی شرایط روحی و مالی من خوب نیست.

یعنی قصد جدایی داری؟

احتمالا جدا بشوم، ولی نیاز به این دارم که چند روز فکر کنم. من اتمام حجت کرده ام و حرفهایم را زده ام.

یعنی به باشگاه فرصت داده ای که مشکلات تو را برطرف کند؟

من از گذشته هم خیلی به باشگاه فرصت دادم، ولی هیچ توجهی به من و دیگر بازیکنان نکردند. اول فصل پیشنهادهای خیلی خوبی داشتم که به خاطر استقلال خوزستان آنها را رد کردم، اما مسئولان هیچ احترامی برای من قائل نبودند.

احتمالا جدا خواهی شد؟

احتمالش عمده است.

در این زمینه با پورموسوی صحبت کردی؟

خیر، هنوز صحبتی انجام نداده ام.

فکر می کنی باشگاه اجازه بدهد جدا شوی؟

من می توانستم قبل از آغاز فصل بروم، ولی بارها گفته ام که به چه دلایل مانده ام. من احترام زیادی برای تیم و مردم خوزستان قائل هستم، اما ما بی احترامی دیدیم.

اگر باشگاه مشکل تو را حل کند، می مانی؟

مثلا اگر بخواهند 50 درصد پول بدهند، در آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد؟ من خیلی چیزها را به خاطر استقلال خوزستان از دست دادم. واقعا نمی دانم چه بگویم.

مقصد بعدی تو کدام تیم خواهد بود؟

احتمالا به تهران می روم.

کدام تیم؟

یا استقلال یا پرسپولیس. به هر حال بازی کردن در این دو تیم آرزوی هر بازیکنی است.

شانس اول قهرمانی را به کدام تیم می دهی؟

به نظر من پرسپولیس و تراکتورسازی شانس های اصلی هستند و یکی از این دو تیم با اختلاف قهرمان خواهد شد.

منبع : برترینهازهیوی: استقلال یا پرسپولیس فرقی نمی کند/ به تیمی می روم که مرا ... زهیوی: استقلال یا پرسپولیس فرقی نمی کند/ به تیمی می روم که مرا ملی پوش کند. مهاجم استقلال خوزستان گفت به تیم می رود که که باعث پیشرفتش ... زهیوی: استقلال یا پرسپولیس فرقی نمی کند/ به تیمی می روم که مرا ملی ... مهاجم استقلال خوزستان گفت به تیم می رود که که باعث پیشرفتش شود و او را به تیم ملی برساند. رحیم زهیوی، بازیکن استقلال خوزستان در مورد ... زهیوی استقلال یا پرسپولیس فرقی نمی کند به تیمی می ... - تفسیر نیوز مهاجم استقلال خوزستان گفت به تیم می رود که که باعث پیشرفتش شود و او را به تیم ... زهیوی: استقلال یا پرسپولیس فرقی نمی کند/ به تیمی می روم که مرا ملی پوش کند. استقلال یا پرسپولیس فرقی نمی کند، به تیمی می روم که مرا ملی پوش کند ... به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، رحیم زهیوی در مورد باخت استقلال خوزستان مقابل گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: «می دانستیم با یکی از ... از بهترین تیم های ایران پیشنهاد دارم / یا به استقلال می روم یا پرسپولیس ... به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، رحیم زهیوی از رفتارهایی که در این مدت با بازیکنان تیم استقلال خوزستان صورت گرفته است ناراحت است. او قصد ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :