پیشگیری از تردد وسایل نقلیه سنگین در سطح شهر شادگان

تاریخ انتشار پست : 1395-10-5 دسته :

احداث پارکینگ وسایل نقلیه سنگین در خارج از محدوده شهری در شادگان ضروری است.

پیشگیری از تردد وسایل نقلیه سنگین در سطح شهر شادگان

تردد خودروسنگین, احداث پارکینگ, آبادان, شهرستان شادگان
به نقل از طاها پخش ؛آلبوغبیش معاون فرماندار شادگان درجلسه شورای ترافیک شهرستان شادگان از کمبود پارکینگ وسایل نقلیه سبک در سطح شهر شادگان به عنوان معضل ترافیکی یاد کرد و گفت: با فعال کردن کمسیون ماده ۱۱۰ قانون شهرداریها، منازل فرسوده غیر مسکونی خطر ساز واقع در سطح شهرتوسط شهردار تخریب و به عنوان پارکینگ از آنها استفاده شود.

نعمت اله آلبوغبیش ، نارضایتی مردمی از بابت تردد و پارکینگ وسایل نقلیه سنگین در محدوده شهری را به حق دانست و افزود: تردد و پارکینگ وسایل نقلیه سنگین در سطح شهر، علاوه بر ایجاد آلایندگی زیست محیطی، آلودگی صوتی و سلب آسایش مردم، اثرات تخریب زیرساخت ها و معابر شهری را نیز به دنبال دارد و باید رسیدگی جدی در این زمینه صورت گیرد.

وی با تاکید بر لزوم شناسایی گره های ترافیکی و رفع آنها یادآور شد: ساماندهی ترافیک شهرستان مستلزم فرهنگ سازی عمومی و برخورد قاطع با متخلفان است و شورای ترافیک باید آموزش و فرهنگ سازی را سر لوحه فعالیت خود قرار دهد.

معاون فرماندار شادگان گفت: بر طبق هماهنگی به عمل آمده با شهرداری شادگان، به زودی ایستگاه تاکسی شیشه ای با سیستم خنک کننده در مجاورت چهار راه لاله احداث می شود.

منبع : باشگاه خبرنگاران احداث پارکینگ وسایل نقلیه سنگین در خارج از محدوده شهری در شادگان ضروری است. | خبر فارسی امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان شادگان – معاون فرماندار شادگان بر ضرورت احداث پارکینگ وسایل نقلیه سنگین در خارج از محدوده شهری و جلوگیری از تردد آنها در سطح شهر ... | خبر فارسی . احداث پارکینگ وسایل نقلیه سنگین در خارج از محدوده شهری در شادگان ضروری است. ... مشاهده خبر در سایت ... - مهرنیوز شادگان - معاون فرماندار شادگان بر ضرورت احداث پارکینگ وسایل نقلیه سنگین در خارج از محدوده شهری و جلوگیری از تردد آنها در سطح شهر تاکید کرد. شادگان - دستیار فرماندار شادگان بر بایستگی احداث پارکینگ وسایل نقلیه سنگین در ... همه دستگاه های اجرایی شادگان وظیفه خود را با قاطعیت دنبال کنند | مهر ... شادگان - فرماندار شادگان گفت: همه مسئولان ادارات و دستگاه های اجرایی ... , مهر, ۲دقیقه پیش. | هشدار نیوز - هشدار نیوز | خبرپو. صبح یکشنبه ... شادگان - معاون فرماندار شادگان بر ضرورت احداث پارکینگ وسایل نقلیه سنگین در خارج از محدوده شهری و جلوگیری از تردد آنها در سطح شهر تاکید کرد. تخلفات ساختمانی در قم و سخت گیری هایی که بازدارنده نیست - هشدار نیوز ... به گزارش هشدار نیوز، طرح شورای شهر قم درباره تخفیف عوارض تخلفات هتل سازی در قم که ... خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr News Agency - استانها / خوزستان ... شادگان - فرماندار شادگان گفت: همه مسئولان ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان شادگان وظیفه خود را با ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :