آخرین پیام کریسمس خانواده اوباما از کاخ سفید

تاریخ انتشار پست : 1395-10-5 دسته : سیاسی

باراک اوباما و همسرش آخرین پیام کریسمس خود را از کاخ سفید اعلام کردند.

خبرگزاری ایسنا: باراک اوباما و همسرش آخرین پیام کریسمس خود را از کاخ سفید اعلام کردند.

 میشل اوباما، بانوی اول آمریکا با تاکید بر ارزش های مشترک گفت: این ایده، برادران و خواهران ما را در کنار هم حفظ می کند. ما باید با دیگران به گونه ای رفتار کنیم که دوست داریم با ما نیز آنگونه رفتار شود.

اوباما نیز گفت: این ارزش های مشترک نه تنها به هدایت خانواده مسیحی من کمک می کند، بلکه به آمریکایی های یهودی یا مسلمان و بی دین ها نیز کمک خواهد کرد.

خانواده اوباما در حالی این پیام را دادند که جامعه آمریکا عمیقا پس از کمپین های اخیر انتخاباتی و اظهارات دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب آمریکا تقسیم شده است.

باراک اوباما، در ادامه اظهاراتش با اشاره به دوران تحویل گرفتن ریاست جمهوری از جورج دبلیو بوش پسر، گفت: اکنون کشور آمریکا بسیار قوی تر از آن زمان است.

وی ادامه داد: ما با همکاری یکدیگر توانستیم راهی بیابیم که از بحران اقتصادی خارج شویم و میزان بیکاری را در کمترین سطح در طول 9 سال گذشته برسانیم.

او اضافه کرد: ما توانستیم کاری کنیم که آمریکا در سراسر دنیا بیشتر مورد احترام قرار گرفته و رهبری دنیا را برای مبارزه در راستای حفظ کره زمین برای کودکانمان برعهده بگیرد.

همچنین خانواده اوباما در ادامه اظهاراتشان از سربازان آمریکایی و خانواده های آنها قدردانی کردند.

منبع : برترینهاخانواده اوباما آخرین پیام کریسمس خود را از کاخ سفید… | بامداد خانواده اوباما آخرین پیام کریسمس خود را از کاخ سفید اعلام کردند اوباما دراین پیام به مناسبت کریسمس ضمن دفاع از عملکرد ریاست جمهوری خود گفت: ما ... خانواده اوباما آخرین پیام کریسمس خود را از کاخ سفید اعلام کردند | ایسنا ... به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، میشل اوباما، بانوی اول آمریکا با تاکید بر ارزش های مشترک گفت: این ایده، برادران و خواهران ما را در کنار ... خانواده اوباما آخرین پیام کریسمس خود را اعلام کردند - نامه نیوز باراک اوباما و همسرش آخرین پیام کریسمس خود را از کاخ سفید اعلام کردند. خانواده اوباما آخرین پیام کریسمس خود را از کاخ سفید اعلام کردند | ایسنا به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، میشل اوباما، بانوی اول آمریکا با تاکید بر ارزش های مشترک گفت: این ایده، برادران و خواهران ما را در کنار ... خانواده اوباما آخرین پیام کریسمس خود را از کاخ سفید اعلام کردند - مگیتو به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، میشل اوباما، بانوی اول آمریکا با تاکید بر ارزش های مشترک گفت: این ایده، برادران و خواهران ما را در کنار ... خانواده اوباما آخرین پیام کریسمس خود را از کاخ سفید اعلام کردند | خبر ... خانواده اوباما آخرین پیام کریسمس خود را از کاخ سفید اعلام کردند ... موبایل گفتیم تا قبل از پخش پیام هایشان از بوقی خاص استفاده کنند تا در ذهن مردم جا بیفتد. خانواده اوباما آخرین پیام کریسمس خود را از کاخ سفید اعلام کردند - رادیکال ... باراک اوباما و همسرش آخرین پیام کریسمس خود را از کاخ سفید اعلام کردند. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، میشل اوباما، بانوی اول آمریکا با تاکید بر ... آخرین تزیینات کاخ سفید و جشن کریسمس خانواده اوباما تصاویر میشل اوباما همسر رییس جمهور آمریکا برای آخرین بار کاخ سفید را برای کریسمس تزیین کرد. ... آخرین تزیینات کاخ سفید و جشن کریسمس خانواده اوباما تصاویر. میشل اوباما همسر رییس جمهور آمریکا .... پیام صادقیان در راه استقلال ؟ باراک اوباما و همسرش میشل در آخرین پیام کریسمسی شان در کاخ سفید ... باراک اوباما و همسرش میشل در آخرین پیام کریسمسی شان در کاخ سفید عکس ... خانواده اوباما هفته گذشته کاخ سفید را برای تعطیلات زمستانی هر ساله ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :