عکس های کشف قبیله آدم خوارها در جنگل های آمازون

تاریخ انتشار پست : 1395-10-5 دسته : مجازی

در این نقطه از کره زمین خبری از تمدن و زندگی شهری نیست. مردمان این منطقه همانند نیاکان بیست هزار سال پیش خود زندگی می کنند.

به نقل از طاها پخش ، این قبیله بدوی جایی در جنگل های همیشه بارانی برزیل زندگی می کنند. آنها کاملا از طبیعت دور هستند.

نه زبان مخصوص دارند و نه از زندگی مدرن چیزی در می آورند. در صورت نزدیک شدن یک فرد غریبه به سرعت در صدد کشتن او برمی آیند.

تصویر هایی که در ادامه می بینید را یک عکاس به نام ریکاردو استاکرت ثبت کرده، تصویر هایی که در هلیکوپتر در حال پرواز بر فراز این منطقه گرفته شده است.

افراد این قبیله بدوی به محض مشاهده هلیکوپتر با نیزه و دیگر سلاح های بدوی قصد شکار آنها را داشتند!

کشف قبیله آدم خوارها در جنگل های آمازون تصاویر

قبیله آدمخوارها, جنگل های آمازون, تمدن شهری

کشف قبیله آدم خوارها در جنگل های آمازون تصاویر


کشف قبیله آدم خوارها در جنگل های آمازون تصاویر


کشف قبیله آدم خوارها در جنگل های آمازون تصاویر


کشف قبیله آدم خوارها در جنگل های آمازون تصاویر


منبع: جام جم آنلاین

منبع : باشگاه خبرنگارانکشف قبیله آدم خوارها در جنگل های آمازون (تصاویر) - جام جم آنلاین به گزارش جام جم آنلاین ، این قبیله بدوی جایی در جنگل های همیشه بارانی برزیل زندگی می کنند. آنها کاملا از طبیعت دور هستند. نه زبان مخصوص دارند و ... | کُردتودی قبیله آدم خوارها، جنگ های آمازون، کشف گونه های جدید، عجایب آمازون ... به گزارش کُردتودی، این قبیله بدوی جایی در جنگل های همیشه بارانی برزیل زندگی ... کشف قبیله آدم خوارها در جنگل های آمازون (تصاویر) | جام جم | خبروان کشف قبیله آدم خوارها در جنگل های آمازون (تصاویر). در این نقطه از کره زمین خبری از تمدن و زندگی شهری نیست. مردمان این منطقه همانند نیاکان بیست هزار ... کشف قبیله آدمخوار در جنگل های آمازون تصاویر - نمناک آمازون و قبیله آدمخوار در آمازون و قبایل آدمخوار واقعی و آدمخوارهای واقعی را در نمناک ببینید. کشف قبیله آدم خوارها در جنگل های آمازون (تصاویر) | خبر فارسی کشف قبیله آدم خوارها در جنگل های آمازون (تصاویر). در این نقطه از کره زمین خبری از تمدن و زندگی شهری نیست. مردمان این منطقه همانند نیاکان بیست هزار سال پیش خود ... / این قبیله بدوی جایی ... این قبیله بدوی جایی در جنگل های همیشه بارانی برزیل زندگی می کنند. آنها کاملا از طبیعت دور هستند. نه زبان مخصوص دارند و نه از زندگی مدرن چیزی در... - Shafaqna این قبیله بدوی جایی در جنگل های همیشه بارانی برزیل زندگی می کنند. آنها کاملا از طبیعت دور هستند. نه زبان مخصوص دارند و نه از زندگی مدرن چیزی در می آورند. در صورت ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :