دستگیر شهروند آمریکایی به اتهام توهین به ترامپ در فیسبوک

تاریخ انتشار پست : 1395-10-5 دسته : مجازی

انتشار پیام های توهین آمیز علیه ترامپ در فیسبوک به دستگیر یک شهروند آمریکایی منجر شد.

دستگیر شهروند آمریکایی به اتهام توهین به ترامپ در فیسبوک

دونالد ترامپ, بازداشت شهروند آمریکایی, توهین شهروند آمریکایی به ترامپ, فیسبوک, توهین به ترامپ
به نقل از خبرنگار طاها پخش طاها پخش ؛ یک مرد 59 ساله اهل فلوریدای آمریکا به اتهام انتشار پست هایی علیه دونالد ترامپ در فیسبوک، دستگیر شد. به گفته مقامات فدرال وی در این پست ها ترامپ را به قتل یا آسیب فیزیکی تهدید کرده است. این فرد که کوین کرون نام دارد در یکی از پست ها نوشته است: "خوشحالم که اوباما تمام سلاح ها را از ما نگرفت. الآن وقت مناسبی برای استفاده از یکی از آنهاست".

یکی از مأموران سرویس سرّی ویژه رئیس جمهور می گویداین فرد در فیسبوک عکسی به اشتراک گذاشته و زیر آن نوشته بود: "ترامپ زمان زیادی ندارد".

وی همچنین در پست دیگری خطاب به دونالد ترامپ نوشته "او رئیس جمهور من نیست؛ دشمن کشور است".

مأموران سرویس سرّی بعد از کسب اطلاعات لازم به منزل این فرد رفته و با بررسی رایانه او مطمئن شدند که زمان زیادی از انتشار آخرین پست او نمی گذرد. در نهایت مأموران با تفهیم اتهام به این فرد وی را دستگیر کردند.

منبع : باشگاه خبرنگاراندستگیری یک آمریکایی به اتهام تهدید ترامپ در فیس بوک | دمادم رسانه های آمریکایی از دستگیری یک شهروند این کشور در فلوریدا به اتهام انتشار پیام هایی تهدیدآمیز علیه رئیس جمهوری منتخب این کشور در یک شبکه اجتماعی ... دستگیری یک شهروند آمریکایی به اتهام تهدید ترامپ در فیس بوک - دیگر ... به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری ای. بی. سی نیوز، یک شهروند آمریکایی در فلوریدا به اتهام منتشر کردن پیام هایی تهدیدآمیز علیه دونالد ترامپ، ... دستگیری یک شهروند آمریکایی به اتهام تهدید ترامپ در فیس بوک - آکا رسانه های آمریکایی از دستگیری یک شهروند این کشور در فلوریدا به اتهام انتشار ... ایران24 دقیقه پیش; همسر لیلا رجبی: کسی به لیلا توهین کند با من طرف است! ... دستگیری یک شهروند آمریکایی به اتهام تهدید ترامپ در فیس بوک.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :