برگزاری نشست توجیهی برای روستاییان در مواجهه با پلنگ

تاریخ انتشار پست : 1395-10-5 دسته :

نشست توجیهی برای روستاییان رودباری درمواجهه با پلنگ برگزار شد.

برگزاری نشست توجیهی برای روستاییان در مواجهه با پلنگ

نشست رودبار, گیلان, محیط زیست, مواجهه حمله, پلنگ

به نقل از خبرنگار طاها پخش ازطاها پخش ؛سرپرست اداره حفاظت محیط زیست رودبار با اعلام این خبر گفت :در پی مشاهده یک قلاده پلنگ ایرنی در روستا های انبوه و نوده شهرستان رودبار در چند ماه اخیر که باعث خسارت به تعدادی از اهالی گشته و همچنین نگرانی های را نیز در میان آنان سبب گشته بود ، محیط بانان و کارشناسان محیط زیست رودبار در اولین روزهای دی ماه برای دومین بار به مدت دو شبانه روز در منطقه حضور یافته و بصورت چهره به چهره با اهالی روستاهای فوق دیدار و مصاحبه داشتند .

آژ افزود: در جلسات و گفتگوهای انجام شده که شورا و دهیار روستاهای فوق در آن حضور داشته اند ، کارشناسان حیات وحش محیط زیست درخصوص رفتار شناسی ، ارزش گونه پلنگ ایرانی ، فواید آن برای کشاورزان خود منطقه و همچنین شیوه تکمیل پرونده و پرداخت ضرر و زیان در خصوص حمله احتمالی و خسارت توضیحات و آموزش لازم را ارائه دادند . در مصاحبه های انجام شده خوشبختانه اهالی دیدگاه ، آگاهی خوبی به این گونه دارند.

وی گفت: محیط بانان یگان حفاظت محیط زیست رودبار اخبار مربوط به مشاهده پلنگ در ایام اخیر را رصد و طی چندین مرحله به روستا مراجعه و کسب اطلاع دادند .

آژ افزود: پلنگ ایرانی بزرگ ترین گونه پلنگ جهان و گربه سان ایران بوده که به لحاظ کنترل آفات کشاورزی همانند خوک ، تشی می تواند بسیار موثر واقع شود .

منبع : باشگاه خبرنگارانبرگزاری نشست توجیهی برای روستاییان در مواجهه با پلنگ نشست توجیهی برای روستاییان رودباری درمواجهه با پلنگ برگزار شد. بالاترین دستمزدها در بین مربیان جهان | مشرق | خبروان با وجود اینکه سرشناس ترین مربیان جهان در لیگ جزیره حضور دارند اما ... برگزاری نشست توجیهی برای روستاییان در مواجهه با پلنگ "سیری در تاریخ، ... «بیتی» نام مخدری شادی زا | پارسینه | خبروان به گزارش پارسینه، سردار منتظرالمهدی در نشست خبری درباره موضوع پرداخت .... تهدید کرد برگزاری نشست توجیهی برای روستاییان در مواجهه با پلنگ ... آغاز هفته فرهنگی ویتنام در ایران | ایسنا | خبروان طی برگزاری هفته فرهنگی ویتنام در ایران که افتتاحیه آن با میزبانی ... فیلم برگزاری نشست توجیهی برای روستاییان در مواجهه با پلنگ "سیری در ... کتاب "زادگاه تروریسم" منتشر شد | ابنا | خبروان از سوی موسسه درالاعلام و دبیرخانه دائمی کنگره مقابله با جریان های تکفیری، ... برگزاری نشست توجیهی برای روستاییان در مواجهه با پلنگ "سیری در ... شیخ الجبری از ارکان وحدت اسلامی بود | حوزه | خبروان ... اسلامی بود که از کودکی وی را می شناختم که در مسجد المصیطبه با ایشان ... برگزاری نشست توجیهی برای روستاییان در مواجهه با پلنگ "سیری در ... نشست خبری کنگره نکوداشت آیت الله العظمی مظاهری برگزار می شود ... حسینی گفت: در شهرستان ها در دهه وقف محافل انس با قرآن ، نشست با هیأت امناء ها و ..... بی برنامه گی در مواجهه با آسیب های اجتماعی/آزمایش اچ آی وی جزو آزمایش های روتین .... در نشست توجیهی ایجاد صندوق های خرد روستایی که با حضور استاندار، فرمانداران و .... با شروع پخش مجموعه تازه تولید ماه و پلنگ از شبکه سه سیما، شاهد بازی هنرپیشه ای ... جلسه توجیهی مدیران مدارس شهرستان دشتی برگزار شد | خبر فارسی جلسه توجیهی مدیران مدارس شهرستان دشتی با موضوع پروژه مهر 94 در محل سالن .... فوری حمایتی و قاطعانه در مواجهه با معاون دیگر دولت نهم اقای بقایی می کنند به ... درس و مسیرهای منتهی به مدارس روستایی بررسی و در نظر گرفته شد و با هاهنگی .... مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست، گفت: برنامه ... سایت رسمی بخشداری نشتا 11- شرکت در همایش یک روزه اداره کل امور روستایی و شوراها در ساختمان شماره2 استانداری. .... 22-بازدید از پروژه طرح هادی روستاهای پلنگ آباد علیا و فقیه آباد با حضور ریاست ... 3-برگزاری جلسه توجیهی با دهیاران در خصوص نحوه جمع آوری کارت سهام عدالت ... سازمان دامپزشکی کشور-استان کهکیلویه و بویر احمد مرحله سوم مبارزه با بیماری تب برفکی در جمعیت گوسفند و بز کهگیلویه وبویراحمد آغاز شد ..... کهگیلویه وبویراحمد در هفته دولت با حضور پررنگ دامپزشکی برگزار گردید. .... نشست آموزشی-توجیهی با محوریت اتصال سامانه قرنطینه سازمان دامپزشکی و .... با بیماریهای دامی دامپزشکی کهگیلویه وبویراحمد: علت مرگ پلنگ و چهار توله اش ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :