وقوع انفجار و آتش سوزی در پالایشگاه نفت "حیفا" در فلسطین اشغالی

تاریخ انتشار پست : 1395-10-5 دسته : بین الملل

رسانه های صهیونیستی از وقوع آتش سوزی در پالایشگاه نفت حیفای فلسطین اشغالی بعد از انفجار یک تانکر سوخت خبر دادند.


وقوع انفجار و آتش سوزی در پالایشگاه نفت

حیفا, فلسطین اشغالی, بین الملل, آتش سوزی, پالایشگاه نفت, مخزن سوخت, انفجار
به نقل از طاها پخش به نقل از روزنامه الوطن، صبح امروز (یک شنبه) صدای انفجار در یکی از پالایشگاه های نفت منطقه حیا واقع در فلسطین اشغالی شنیده شد که به دنبال آن آتش سوزی در محل انفجار به وقوع پیوست.

براساس نقل از های اولیه، شعله ور شدن حریق ناشی از آتش سوزی در یکی از مخازن سوخت بوده است.

ده ها خودروی اطفای حریق بلافاصله در مکان آتش سوزی حاضر شده و ضمن تخلیه مکان وقوع حادثه، راه های منتهی به این مخزن را نیز بستند و در حال اطفای حریق هستند.

منبع : باشگاه خبرنگارانانفجار و آتش سوزی گسترده در نزدیکی پالایشگاه نفت حیفا اسرائیل در اثر انفجار بزرگی که شامگاه امروز جمعه در نزدیکی پالایشگاه نفت در شهر حیفا در فلسطین اشغالی روی داد، آتش سوزی گسترده ای به وقوع پیوست. انفجار در پالایشگاه نفت حیفا در فلسطین اشغالی انفجار و آتش سوزی گسترده در پالایشگاه نفت حیفا سرزمینهای اشغالی ... نفت در شهر حیفا در فلسطین اشغالی روی داد، آتش سوزی گسترده ای به وقوع ... انفجار و آتش سوزی در پالایشگاه نفت «حیفا» انفجار و آتش سوزی گسترده در پالایشگاه نفت حیفا سرزمینهای اشغالی ... حیفا در فلسطین اشغالی شامگاه امروز جمعه شاهد وقوع انفجاری بزرگ در ... انفجار و آتش سوزی در پالایشگاه نفت «حیفا» - ساعت24 ساعت24-رسانه ها از آتش سوزی گسترده در پالایشگاه نفت «حیفا» پس از ... یک انفجار در یک پالایشگاه نفت در حیفا واقع در فلسطین اشغالی، ... هواپیمای نظامی روسی با ۹۱ سرنشین در راه لاذقیه سقوط کرد/تکه هایی از هواپیما پیدا شد ... انفجار در پالایشگاه نفت حیفا - خبرگزاری میزان ... در یکی از پالایشگاه های نفت حیفا در فلسطین اشغالی و بروز آتش سوزی ... این خبر و علت وقوع انفجار در پالایشگاه نفت حیفا منتشر نشده است. عکس/ انفجار و آتش سوزی در پالایشگاه نفت حیفا | مشرق | خبروان ... در حیفا واقع در فلسطین اشغالی، آتش سوزی گسترده این پالایشگاه را فرا گرفت. ... #پالایشگاه نفت حیفا #عکس #انفجار #آتش سوزی #حادثه #حوادث #آتش سوزی #انقجار ... وقوع انفجار در پالایشگاه نفت «حیفا», مهر, ۲۷دقیقه پیش.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :