عاملان تیر اندازی ماهشهر در چنگال قانون

تاریخ انتشار پست : 1395-10-5 دسته :

فرماندار بندر ماهشهرگفت:تاکنون 14 نفر در ارتباط با تیراندازی های اخیر در شهرستان بندر ماهشهر بازداشت شده اند و همچنان بازداشت ها ادامه دارد.

عاملان تیر اندازی ماهشهر در چنگال قانون

تیراندازی, عاملان, ماهشهر, خوزستان, چنگال, قانون
به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش ، منصور قمر، فرماندار بندر ماهشهراظهار کرد: در نشستی که در فرمانداری با حضور مسؤولان امنیتی، انتظامی، بسیج و قضایی شهرستان بندر ماهشهر برگزار شد مصوبات خوبی به تصویب رسید.

وی ادامه داد: بر طبق این مصوبات مقرر شد با افرادی که با سلاح در سطح شهرستان اقدام به تیراندازی کنند علاوه بر ضبط سلاح برخورد جدی با آنها شود.

عالی ترین نماینده دولت در شهرستان بندر ماهشهر بیان داشت: با تاکید دادستان شهرستان و با توجه به دستورالعمل جدیدی که ابلاغ شده اگر متهمان سابقه تیراندازی داشته باشند جرم سنگین تری متوجه آنهاست و به اشد مجازات محکوم خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: این اطمینان را به مردم شهرستان بندر ماهشهر می دهم که همه عوامل تیراندازی ها را بازداشت خواهیم کرد و با کسانی که آرامش مردم را برهم می زنند برخورد جدی و قاطعی خواهد شد.

فرماندار شهرستان بندر ماهشهر در پایان گفت: جا دارد از شهروندانی که با نیروهای انتظامی و اطلاعاتی برای شناسایی متخلفان همکاری کرده اند تقدیر و تشکر کنم. انتظار می رود همه مردم شریف شهرستان در برقراری امنیت همکاری لازم را با نهادهای امنیتی و انتظامی داشته باشند.

منبع : باشگاه خبرنگارانبازداشت عاملان شهادت و مجروحیت مأموران انتظامی ماهشهر | خبر فارسی عاملان شهادت و مجروحیت مأموران نیروی انتظامی ماهشهر ظرف کمتر از 24 ساعت در اهواز شناسایی و دستگیر شدند. ... در شهرک مقداد بندر امام، اقدام به تیراندازی کرده بود، دیروز دستگیر شد. ... عاملان شهادت مأمور انتظامی ماهشهر در چنگال قانون. عاملان شهادت مأمور انتظامی ماهشهر دَر چنگال قانون - طاها پخش مامور انتظامی، چنگال قانون، عاملان شهادت، مجروحیت، خوزستان، ماهشهر، ... جان مردم اَز تیراندازی بِه سوی افراد مهاجم خودداری کرده وَ همین موضوع، باعث فرار ... یک خبر از ماهشهر - سلام خوزستان یک خبر از ماهشهر - سلام خوزستان - انتشار اخبار سیاسی- اقتصادی و اجتماعی و ... مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر گزارشی از چگونگی روند فعالیت این منطقه ... گرفتند و یک تن از آنان دستگیر و یک تن دیگر موفق به فرار از چنگال قانون شد. ... خودروی سرقتی در شهرستان امیدیه حضور داشتند و اقدام به تیراندازی کرده بودند. عاملان شهادت مأمور انتظامی ماهشهر در چنگال قانون | افکار | خبروان عاملان شهادت مأمور انتظامی ماهشهر در چنگال قانون ... به دلیل حفظ جان مردم از تیراندازی به سوی افراد مهاجم خودداری کرده و همین موضوع، باعث فرار آنان و سارق ... عاملان شهادت مأمور انتظامی ماهشهر در چنگال قانون - پورتال سیحو مأموران انتظامی حاضر در محل به خاطر ازدحام جمعیت و به دلیل حفظ جان مردم از تیراندازی به سوی افراد مهاجم خودداری کرده و همین موضوع، باعث فرار آنان و سارق یاد شده از محل شد ... دستگیری عاملان حمله به پلیس ماهشهر - مجله خبری فور خبر ع» نام دارند که امروز مخفیگاه آنها در اهواز شناسایی و گرفتار چنگال تیز قانون شدند. براساس این .... دستگیری یک نفر در حادثه تیراندازی به یک هیات عزاداری در ساری. عاملان شهادت مأمور انتظامی ماهشهر در چنگال قانون - آخرین اخبار ایران و جهان ع» نام دارند و مخفیگاه آن ها در اهواز شناسایی در دام قانون گرفتار شدند. - روز دوشنبه ماموران پلیس آگاهی شهر بندر امام خمینی (ره) در راستای اجرای دستور مقام قضایی به ...

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :