کشف 32 میلیارد ریال کالای قاچاق در مازندران

تاریخ انتشار پست : 1395-10-5 دسته :

ماموران انتظامی مازندران 32 میلیارد ریال کالای قاچاق آذرماه امسال در استان کشف و ضبط کردند.

کشف 32 میلیارد ریال کالای قاچاق در مازندران

ماموران انتظامی, ساری, انتظامی مازندران, , , کشف کالا, , کالای قاچاق,

به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش ، سردار سید محمود میرفیضی فرمانده انتظامی مازندران گفت: طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا وارز با اولویت کالاهای گمرکی، دخانی، ترانزیتی و فرآورده های شیلاتی با هدف ناامن ساختن بستر ارتکاب جرم همچون ماه های گذشته در سطح استان به مرحله اجر درآمد.

وی افزود: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی با حساسیت، پیگیری و رصد قاچاقچیان و در راستای ماموریت های محوله، با اقدامات اطلاعاتی و فنی، انبارها و محل دپوی کالای قاچاق را شناسایی کردند.

سردار میرفیضی، با اشاره به انهدام دو باند تهیه و توزیع کالای قاچاق، گفت: کشف مقادیر زیادی کالای قاچاق شامل لوازم و تجهیزات الکتریکی و خانگی، لوازم آرایشی و بهداشتی ، البسه و پوشاک خارجی قاچاق، فرآورده های نفتی از جمله این کشفیات کالای قاچاق بوده است.

فرمانده انتظامی مازندران، ارزش ریالی کشفیات کالای قاچاق را بیش از 32 میلیارد و 875 میلیون ریال اعلام کرد و افزود: بیش از 200 فقره پرونده در ارتباط با قاچاق کالا تشکیل و تحویل مرجع قضائی شد و در این ارتباط 89 متهم به دام افتادند.

سردار میرفیضی با تاکید بر مقابله جدی پلیس با قاچاق کالا و ارز در راستای اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخلی، افزود: اقتصاد مقاومتی به جامعه اسلامی کمک می کند تا ضمن تامین یکی از مهم ترین مولفه های جامعه یعنی آسایش و اقتصاد، اجازه ندهیم تا دشمن از این نقطه ضعف جامعه استفاده کرده و با بکارگیری تحریم و فشار، جامعه را فلج کند.

فرمانده انتظامی استان مازندران در ادامه به ارکان اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و افزود: مقاوم بودن اقتصاد، استفاده از همه ظرفیت های دولتی و مردمی، حمایت از تولید ملی، مدیریت منابع ارزی و مدیریت مصرف از جمله ارکان اقتصاد مقاومتی است.

سردار میرفیضی با اشاره به فعالیت گسترده قرارگاه مبارزه با قاچاق کالا و ارز در استان با همکاری همه عوامل انتظامی و امنیتی استان بر همکاری آحاد جامعه و دستگاه ها و سازمان های دولتی و غیر دولتی با پلیس در این ارتباط تاکید کرد.

منبع : باشگاه خبرنگارانکشف یک میلیارد ریال کالای قاچاق در مازندران - باشگاه خبرنگاران جوان فرمانده انتظامی استان مازندران، از کشف یک میلیارد ریال کالای قاچاق در 24 ساعت گذشته خبر داد . کشف 38 میلیارد ریالی کالای قاچاق در مازندران - باشگاه خبرنگاران جوان فرمانده انتظامی مازندران از کشف 38 میلیارد ریالی کالای قاچاق در آبان امسال در استان خبر داد. کشف کالای قاچاق به ارزش 10 میلیارد ریال در مازندران - تفسیر نیوز فرمانده انتظامی مازندران از کشف بیش از ۱۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در طرح عملیاتی ... وی از کشف بیش از 19 تن چوب آلات جنگلی قاچاق و 32 حلقه لاستیک خارجی ... 540 میلیارد ریال کالای قاچاق در مازندران کشف شد - جستجوگر اخبار تی ... 540 میلیارد ریال کالای قاچاق در مازندران کشف شد. زمان دریافت خبر : پنجشنبه 29 مهر 1395 ساعت 11:32. ساری - ایرنا - دبیر کمیسیون قاچاق کالا و ارز مازندران ارزش ... کشف ۱۵ میلیارد ریالی کالای قاچاق در مازندران - جستجوگر اخبار تی نیوز زمان دریافت خبر : سه شنبه 11 آبان 1395 ساعت 19:32. کشف ۱۵ میلیارد ریالی کالای قاچاق در مازندران. فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به انهدام دو باند قاچاق کالا در ... کشف 38 میلیارد ریالی کالای قاچاق در مازندران | باشگاه خبرنگاران | خبروان فرمانده انتظامی مازندران از کشف 38 میلیارد ریالی کالای قاچاق در آبان امسال در ... افزایش 32 درصدی کشفیات کالای قاچاق در استان, باشگاه خبرنگاران.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :