سانحه یک فروند هواپیمای فوق سبک در فرودگاه سبزوار

تاریخ انتشار پست : 1395-10-5 دسته :

یک فروند هواپیمای فوق سبک در فرودگاه سبزوار دچار سانحه شد

به نقل از طاها پخش از طاها پخش هواپیمای آزیتا که از چند هفته پیش در حال انجام آزمایشهای مربوطه و مراحل نهایی بود امروز در زمانی که خلبان در حال آزمایش زمینی آن بود در حاشیه باند دچار سانحه شد و در قسمت خاکی آن به زمین برخورد کرد.
رئیس فرودگاه سبزوار گفت: با اقدام به موقع و سریع آتش نشانی و واحد ایمنی زمینی فرودگاه، خلبان از هواپیما به بیرون منتقل شد و بلافاصله علائم حیاتی وی کنترل و برای انجام مراحل درمانی به بیمارستان انتقال یافت.
او گفت: حال جسمی خلبان مجروح خیلی وخیم نیست.
رئیس فرودگاه سبزوار افزود: این هواپیما متعلق به بخش خصوصی است که مجوزهای لازم را دریافت کرده بود و طی مکاتبات انجام شده با سازمان هواپیمایی کشوری قرار بود آزمایشهای اولیه آن در فرودگاه سبزوار انجام شود.

خراسان رضوی, سبزوار, سانحه هوایی, فرودگاه سبزوارمنبع : باشگاه خبرنگارانحادثه برای هواپیمای فوق سبک در فرودگاه سبزوار - صراط یک فروند هواپیمای فوق روز یکشنبه در فرودگاه سبزوار از باند خارج شد. سانحه برای هواپیمای فوق سبک در سبزوار/ خلبان مجروح شد عکس - آفتاب یک فروند هواپیمای فوق سبک روز یکشنبه در فرودگاه سبزوار از باند خارج شد. سانحه برای هواپیمای فوق سبک «آزیتا» در سبزوار - خبرگزاری صدا و سیما یک فروند هواپیمای فوق سبک در فرودگاه سبزوار دچار سانحه شد. حادثه برای هواپیمای فوق سبک در فرودگاه سبزوار - سایت خبری تحلیلی ... یک فروند هواپیمای فوق روز یکشنبه در فرودگاه سبزوار از باند خارج شد. یک منبع آگاه در این زمینه به خبرنگار ایرنا گفت: براثر این حادثه خلبان این ... سانحه برای هواپیمای فوق سبک در سبزوار/ خلبان مجروح شد - عصر ایران یک فروند هواپیمای فوق سبک روز یکشنبه در فرودگاه سبزوار از باند خارج شد. یک منبع آگاه در این زمینه به ایرنا گفت: براثر این حادثه خلبان مجروح ... هواپیمای فوق سبک در فرودگاه سبزوار دچار سانحه شد - ایرنا - شهرخبر مشهد- ایرنا- یک فروند هواپیمای فوق سبک روز یکشنبه در فرودگاه سبزوار از باند خارج شد. - ایرنا. سانحه برای هواپیمای فوق سبک در سبزوار - برترین ها یک فروند هواپیمای فوق سبک روز یکشنبه در فرودگاه سبزوار از باند خارج شد. سانحه برای هواپیمای فوق سبک در سبزوار - بولتن نیوز یک فروند هواپیمای فوق سبک روز یکشنبه در فرودگاه سبزوار از باند خارج شد. هواپیمای فوق سبک در فرودگاه سبزوار دچار سانحه شد | یک فروند - قطره یک فروند هواپیمای فوق سبک روز یکشنبه در فرودگاه سبزوار از باند خارج شد. - مشهد- ایرنا- یک فروند هواپیمای فوق روز. خبرگزاری تسنیم - هواپیمای فوق سبک یک نفره در سبزوار سقوط کرد مدیر فرودگاه سبزوار گفت: یک فروند هواپیمای فوق سبک یک نفره پس از ... را آغاز و پس از طی مسافتی با باند فرودگاه برخورد کرد و دچار سانحه می شود.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :