برتری یاران کامرانی مقابل تیم نیکخواه

تاریخ انتشار پست : 1395-10-5 دسته : ورزشی

رقابت های لیگ بسکتبال چین با پیروزی تیم های سیچوان و جیلین پیگیری شد.

خبرگزاری تسنیم: در ادامه رقابت های لیگ بسکتبال چین و در یکی از مهمترین بازی ها دو تیم جیلین و گوانگژو به مصاف هم رفتند که در پایان تیم جیلین با نتیجه 90 بر 81 حریفش را شکست داد.

در این بازی مهدی کامرانی 42 دقیقه و 34 ثانیه برای جیلین بازی کرد و 8 ریباند، 5 پاس منجر به گل و 6 امتیاز به نامش ثبت شد.

در سوی دیگر میدان نیز صمد نیکخواه بهرامی 34 دقیقه و 48 ثانیه برای گوانگژو به میدان رفت و 6 ریباند، 3 پاس منجر به گل و 10 امتیاز برای تیمش کسب کرد.

در دیگر بازی امروز تیم سیچوان در حضور حامد حدادی موفق شد با نتیجه 123 بر 91 بر تیم گوانگشا غلبه کند.

حدادی در این دیدار 33 دقیقه و 10 ثانیه در ترکیب سیچوان حضور داشت و موفق به 14 ریباند، 2 پاس منجر به گل و کسب 36 امتیاز شد تا نقش بسزایی در برد امروز تیمش داشته باشد.

منبع : برترینهادرخشش کامرانی مقابل تیم سابقش/ برتری یاران حدادی و ... - تفسیر نیوز رقابت های لیگ بسکتبال چین امروز با برتری یاران کامرانی و حدادی و شکست گوانگژو با ... پیروزی یاران حدادی مقابل یاران نیکخواه بهرامی/ تیم کامرانی شکست خورد. لیگ بسکتبال چین درخشش کامرانی مقابل تیم سابقش/ برتری یاران ... درخشش کامرانی مقابل تیم سابقش/ برتری یاران حدادی و شکست ... گوانگژو هم با صمد نیکخواه بهرامی امروز98 بر 107 مغلوب جیانگسو تنگشی شد. / سیچوان با درخشش حدادی پیروز شد رقابت های لیگ بسکتبال چین با پیروزی تیم های سیچوان و جیلین پیگیری شد. درخشش کامرانی مقابل تیم سابقش/ برتری یاران حدادی و شکست ... - آفتاب درخشش کامرانی مقابل تیم سابقش/ برتری یاران حدادی و شکست گوانگژو ... به گزارش فارس، گوانگژو هم با صمد نیکخواه بهرامی امروز98 بر 107 مغلوب ... پیروزی یاران کامرانی مقابل تیم صمد :: سایت خبری، تحلیلی، ورزشی ... دیدار بازیکنان ایرانی در لیگ بسکتبال چین با برتری یاران کامرانی به ... چین، مهدی کامرانی در تیم جیلین مقابل گوانگژو که صمد نیکخواه بهرامی را ... نسیم آنلاین | برتری یاران کامرانی برابر همبازیان نیکخواه در لیگ چین تیم بسکتبال جیلین با حضور کامرانی موفق شد یاران صمد نیکخواه بهرامی را در لیگ چین شکست دهد.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :