رحمتی و منصوریان با هم آشتی کنند | حاتمی

تاریخ انتشار پست : 1395-10-5 دسته : ورزشی

مهاجم تیم تراکتورسازی گفت: به تازگی فهمیدم که رابطه رحمتی و منصوریان شکرآب شده و امیدوارم که هر چه زودتر با هم آشتی کنند.

خبرگزاری فارس: فرزاد حاتمی درباره پیروزی تراکتورسازی مقابل نفت تهران، گفت: خوشحالم که این سه امتیاز را گرفتیم البته باید بگویم که نفت هم تیم خوبی است. آنها یک تیم جنگنده هستند اما در بازی امروز به اعتقاد من خسته ظاهر شدند. آنها مقابل استقلال 120 دقیقه بازی کرده بودند و بازی جنگنده ای را از هر دو تیم شاهد بودیم. از طرفی زمین گل آلود بود و انرژی زیادی از بازیکنان می گرفت اما در نهایت خوشبختانه ما سه امتیاز را گرفتیم تا پرسپولیس را تعقیب کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا می توانید در نهایت قهرمان لیگ شوید، اظهار داشت: صد درصد می توانیم. باید این را هم بگویم که دو بازیکن پرسپولیس هم به جمع ما اضافه شده و خوشبختانه هر دو بازیکن هم سرحال و آماده هستند. امیدوارم آنها قهرمانی را با تراکتورسازی تجربه کنند.

حاتمی در مورد اینکه نیم فصل اول از نظر او چگونه بود، اظهار داشت: در یکسری از بازی ها ما نباید امتیاز از دست می دادیم و از طرفی هم برخی از امتیاز های داخل خانه را به صورت کامل نگرفتیم. اما مطمئناً اگر این امتیازها را می گرفتیم با 38 امتیاز می توانستیم قهرمان نیم فصل شویم اما به هر حال قسمت همین است.

وی درباره مهدی رحمتی و وضعیتی که او در استقلال به آن دچار شده، تصریح کرد: رحمتی دوست من است و هیچ کس مثل او به من نزدیک نیست. من دیروز فهمیدم که رابطه اش کمی با سرمربی استقلال شکرآب شده و امیدوارم که هر چه زودتر این دو نفر با هم آشتی کنند چون اگر این دو نفر با هم خوب باشند استقلال روزهای خوبی خواهند داشت.

منبع : برترینهاحاتمی: منصوریان و رحمتی با هم دوست باشند | ورزش سه | خبروان حاتمی: منصوریان و رحمتی با هم دوست باشند ... حاتمی: امیدوارم عالیشاه و نوراللهی قهرمانی را با ما تجربه کنند/رحمتی و منصوریان با هم آشتی کنند, فارس ... حاتمی: امیدوارم عالیشاه و نوراللهی قهرمانی را با ما تجربه کنند/رحمتی و ... مهاجم تیم تراکتورسازی گفت: به تازگی فهمیدم که رابطه رحمتی و منصوریان شکرآب شده و امیدوارم که هر چه زودتر با هم آشتی کنند. امیدوارم عالیشاه و نوراللهی قهرمانی را با ما تجربه کنند/رحمتی و منصوریان ... صد درصد پرسپولیس را در نیم فصل دوم می گیریم. حاتمی: امیدوارم عالیشاه و نوراللهی قهرمانی را با ما تجربه کنند/رحمتی و منصوریان با هم آشتی کنند. حاتمی: امیدوارم عالیشاه و نوراللهی قهرمانی را با ما تجربه کنند/رحمتی و ... حاتمی: امیدوارم عالیشاه و نوراللهی قهرمانی را با ما تجربه کنند/رحمتی و . ... نفت تهران، گفت: خوشحالم که این سه امتیاز را گرفتیم البته باید بگویم که نفت هم تیم خوبی است. ... منصوریان: ایجاد تغییرات در ترکیب نتیجه داد/ اعتقادی به بدشانسی ندارم. رحمتی و منصوریان آشتی کردند رحمتی و منصوریان آشتی کردند ... هم حضور داشتند، علیرضا منصوریان و مهدی رحمتی با هم در مورد شرایط استقلال و بازی با سپاهان صحبت کردند . حاتمی: رحمتی سمت قلعه نویی برود و آشتی کند ؛ فرقی نمی کند حریف ما چه ... حاتمی: رحمتی سمت قلعه نویی برود تا کدورت ها از بین برود ؛ فرقی نمی کند حریف ما چه تیمی است. برخی ها آرامش ... همه بازیکنان با هم دوست هستند و اشتباهات همدیگر را جبران می کنند. ... یازده مرد منصوریان برای دیدار با صبا مشخص شدند ... وقتی حسینی دروازه بان استقلال باشد - فیفادی | FifaDay.ir کاپ: استقلال تهران در اصفهان با نتیجه 1-1 در برابر سپاهان اصفهان متوقف شد. ... · دایی: برخلاف جریان بازی از تراکتور گل ... رحمتی و منصوریان آشتی کردند - برترین ها رحمتی و منصوریان آشتی کردند ... هم حضور داشتند، علیرضا منصوریان و مهدی رحمتی با هم در مورد شرایط استقلال و بازی با سپاهان صحبت کردند . سید مهدی رحمتی و آرش برهانی با هم آشتی کردند | فرتاک ورزشی سید مهدی رحمتی و آرش برهانی با یکدیگر آشتی کردند و برخورد گرمی را با یکدیگر داشتند. ... و بعد از آن که با همه بازیکنان پیکان خوش و بش کرد، آرش برهانی را در آغوش گرفت و چند لحظه ای باهم صحبت کردند. ... جلسه طولانی منصوریان با بازیکنان استقلال ... توضیح حاتمی پیرامون شادی بعد از گل به استقلال فیلم.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :