بازداشت سارقان احشام در خالدآباد نطنز

تاریخ انتشار پست : 1395-10-5 دسته :

فرمانده انتظامی نطنز گفت: با تلاش ماموران انتظامی بادرود نطنز سه تن از سارقان احشام در شهر خالدآباد شناسایی و بازداشت شدند.

بازداشت سارقان احشام در خالدآباد نطنز

دستگیری سارقان, احشام, درنطنز
به نقل از طاها پخش طاها پخش از طاها پخش ،سرهنگ علی بنی آدمی در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر مشکوک بودن خودروی پراید 111 با پلاک تهران در شهر خالدآباد، بلافاصله مأموران انتظامی بادرود به محل اعزام و خودروی مذکور را توقیف کردند.
وی گفت: بعد از توقف خودروی مذکور، در داخل این وسیله نقلیه یک راس گوسفند،20 قطعه کبوتر و شش قطعه مرغ خانگی کشف شد و سرنشینان آن بازداشت شدند و نفر سوم که فردبومی بود متواری شد.
وی افزود: با هوشیاری ماموران پلیس و طی عملیات اطلاعاتی پلیسی نفر سوم نیز در مخفیگاه خود در شهر خالدآباد بازداشت و به کلانتری بادرود منتقل شد.
فرمانده انتظامی نطنز تصریح کرد: سارقان در اعتراف اولیه به سه مورد سرقت اعتراف و پرونده سارقان تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به پلیس آگاهی نطنز ارجاع شد.
بنی آدمی همچنین از توقیف خودروی عبوری در نطنز خبر داد و گفت: بعد از بازرسی داخل خودرو لاشه دو راس کل کوهی کشف شد.
وی با بیان اینکه شکارچیان غیرمجاز این کل ها را در منطقه حفاظت شده کرکس نطنز شکار کرده بودند، افزود: سه قبضه سلاح ام یک و تعدادی مهمات این سلاح از شکارچیان کشف و ضبط شد.
فرمانده انتظامی نطنز گفت: با هماهنگی کلانتری مرکز، هر 4 نفر شکارچی غیرمجاز بازداشت و به کلانتری منتقل شدند.
منطقه حفاظت شده کرکس با بیش از 114 هزار هکتار در غرب شهر نطنز واقع شده است، این منطقه یکی از بهترین زیستگاه های طبیعی فلات مرکزی ایران محسوب می شود و به علت وجود منابع کافی آب و اعتدال شرایط اقلیمی، دارای انواع پوشش گیاهی مرتعی، زینتی و تجاری است.

منبع : باشگاه خبرنگارانایرنا - / شکارچیان غیرمجاز در دام ... نطنز، کاشان - ایرنا - فرمانده انتظامی نطنز گفت: با تلاش ماموران انتظامی بادرود نطنز سه تن از سارقان احشام در شهر خالدآباد شناسایی و دستگیر شدند. سارقان احشام در خالدآباد نطنز دستگیر شدند - صاحب نیوز به گزارش صاحب نیوز به نقل از آوای نطنز، فرمانده انتظامی شهرستان نطنز در گفتگو با خبرنگاران از دستگیری سارقان احشام در شهر خالدآباد خبر داد و ... دستگیری سارقان احشام در خالدآباد | خبر فارسی نطنز -با تلاش ماموران انتظامی بادرود نطنز 3 تن از سارقان احشام در خالدآباد ... رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با اعلام خبر دستگیری دو سارق حرفه ای ... دستگیری 4 شکارچی غیرمجاز و 3 سارق احشام در نطنز | استان اصفهان ... فرمانده انتظامی نطنز گفت: شامگاه شنبه، 4 شکارچی غیرمجاز در منطقه حفاظت شده کرکس نطنز و 3 سارق احشام در شهر خالدآباد دستگیر شدند. دستگیری سارقان احشام در نطنز « خالدنیوز نطنز سرهنگ پاسدار علی بنی آدمی افزود: سارقان دستگیر شده که دو نفر هستند تاکنون به هشت ... سرقت احشام در خالدآباد ناکام ماند; سرهنگ علی بنی آدمی ... سایت عنوان | دستگیری سارقان احشام در خالدآباد به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز، علی بنی آدمی فرمانده انتظامی نطنز در گفتگو با خبرنگاران از دستگیری ۳ سارق احشام در شهر خالدآباد خبر ... سایت عنوان | سارقان احشام در خالدآباد نطنز به دام پلیس افتادند سارقان احشام در خالدآباد نطنز به دام پلیس افتادند. ... پلیسی نفر سوم نیز در مخفیگاه خود در شهر خالدآباد دستگیر و به کلانتری بادرود منتقل شد. دستگیری سارقان احشام در خالدآباد - آکا نطنز -با تلاش ماموران انتظامی بادرود نطنز 3 تن از سارقان احشام در خالدآباد شناسایی و دستگیر شدند. سارقان احشام در خالدآباد نطنز به دام پلیس افتادند - آکا آکاایران: سارقان احشام در خالدآباد نطنز به دام پلیس افتادند ... نفر سوم نیز در مخفیگاه خود در شهر خالدآباد دستگیر و به کلانتری بادرود منتقل شد. / فرمانده انتظامی نطنز گفت: با ... فرمانده انتظامی نطنز گفت: با تلاش ماموران انتظامی بادرود نطنز سه تن از سارقان احشام در شهر خالدآباد شناسایی و دستگیر شدند.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :