رابطه منصوریان و رحمتی تیره شده | افتخاری

تاریخ انتشار پست : 1395-10-5 دسته : ورزشی

مدیرعامل استقلال گفت: رابطه منصوریان و رحمتی تیره شده و میان آن ها اصطکاک به وجود آمده و باید در چند روز آینده این موضوع حل شود.


خبرگزاری فارس: سید رضا افتخاری مدیرعامل استقلال در گفت و گویی درباره شرایط استقلال مطالبی را عنوان کرد.

استقلال, افتخاریوی درباره بازی امروز آبی پوشان مقابل سپاهان گفت: استقلال بازی خوبی ارائه کرد، منصوریان به بازیکنان جوان فرصت داد و آن ها به خوبی خود را نشان دادند که می توانند در آینده نتایج خوبی را به همراه تیم رقم بزنند.

هواداران ما هم از این بازی لذت بردند و به روزهای آینده امیدوار شدند.

وی درباره رابطه رحمتی و منصوریان گفت: رابطه آن ها تیره شده و اصطکاک به وجود آمده است و باید در چند روز آینده این موضوع حل شود.

افتخاری درباره حضور بازیکنان جدید در استقلال در تعطیلات نیم فصل گفت: قرار است 3 بازیکن به استقلال اضافه شود و یکی از آن ها سجاد شهباززاده است و منتظر پاسخ ایشان هستیم. 2 بازیکن داخلی دیگر هم هستند که مورد علاقه منصوریان هستند و تمایل دارند در استقلال بازی کنند. 

وی درباره جلسه اخیر هیات مدیره استقلال با سلطانی فر ورزش ورزش و جوانان اظهار داشت: ایشان در جلسه رهنمودهای خوبی داشتند و از اعضای هیات مدیره خواستند که از مدیرعامل حمایت کنند و اعلام کردند که سخنگوی باشگاه فقط من باشم و تمامی مطالب استقلال از زبان من گفته شود.

مدیرعامل استقلال درباره طلب بازیکنان سابق استقلال نظیر عادل شیحی و پروپیچ هم گفت: برای عادل شیحی فرصت 10 روزه داریم و بدهی ما به این بازیکن 47 هزار دلار است که تا این هفته پرداخت می شود.

درباره سایر بدهی ها هم از طریق وکیل باشگاه با فیفا مکاتبه داشتیم که از پولی که از فیفا طلب داریم، مبالغ بدهی پرداخت شود که هنوز در این باره فیفا به ما پاسخی نداده است.

منبع : برترینهاs وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل استقلال گفت: رابطه منصوریان و رحمتی تیره شده و میان آن ها اصطکاک به وجود آمده و باید در چند روز آینده این موضوع ... افتخاری: رابطه منصوریان و رحمتی تیره شده | هوادار هوادار گزارش می دهد-مدیرعامل استقلال گفت: رابطه منصوریان و رحمتی تیره شده و میان آن ها ... افتخاری درباره حضور بازیکنان جدید در استقلال در تعطیلات نیم فصل گفت: ... افتخاری: رابطه منصوریان و رحمتی تیره شده/وزیر به هیات ... - خبر فارسی افتخاری: رابطه منصوریان و رحمتی تیره شده/وزیر به هیات مدیره گفت از من . ... خدا را سپاس می گویم که امروز فرصتی پیدا شده است تا در یک جلسه و مباحثه ای که با هم ... افتخاری: رابطه منصوریان و رحمتی تیره شده/وزیر به هیات مدیره گفت از من ... مدیرعامل استقلال گفت: رابطه منصوریان و رحمتی تیره شده و میان آن ها اصطکاک به وجود آمده و باید در چند روز آینده این موضوع حل شود. افتخاری: ارتباط منصوریان و رحمتی تیره شده/وزیر به هیات مدیره نقل کرد ... افتخاری: رابطه منصوریان و رحمتی تیره شده/وزیر به هیات مدیره گفت از من حمایت کنند فیلم رئیس اجرایی استقلال گفت: ارتباط منصوریان و رحمتی ... افتخاری: رابطه منصوریان و رحمتی تیره شده/وزیر به هیات ... - Shafaqna مدیرعامل استقلال گفت: رابطه منصوریان و رحمتی تیره شده و میان آن ها اصطکاک به وجود آمده و باید در چند روز آینده این موضوع حل شود. خبر در سایت اصلی ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :