دو مصدوم در انفجار کپسول گاز فروشگاهی در کلاله

تاریخ انتشار پست : 1395-10-5 دسته :

انفجار کپسول گاز فروشگاهی در کلاله دو مصدوم بر جای گذاشت.

دو مصدوم در انفجار کپسول گاز فروشگاهی در کلاله

گرگان, کلاله, گلستان, کپسول گاز, انفجار
به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش ؛ رئیس ایستگاه آتش نشانی کلاله گفت: این حادثه در حدود ساعت نوزده و سی دقیقه امشب و در فروشگاه تزئینات اتومبیل واقع در خیابان امام خمینی جنوبی رخ داد.

علی اصغر اصغری افزود: در این انفجار صاحب مغازه و یک عابر پیاده مصدوم شدند و نشتی کپسول گاز داخل فروشگاه، دلیل این انفجار مهیب بوده است.

وی ادامه داد: مصدومان با اورژانس به بیمارستان حضرت رسول اکرم ص انتقال یافتند اما حال عمومی آنها خوب است.

رئیس آتش نشانی کلاله گفت: انفجار موجب وارد شدن خسارت به دو اتومبیل پارک شده در محل و شکسته شدن شیشه های چند باب مغازه اطرا ف هم شد.

میزان خسارات و دلیل دقیق حادثه منوط به بررسی کارشناسی بیشتر است.

منبع : باشگاه خبرنگارانشدند | رکنا رکنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: انفجار کپسول گاز سفری در منزل ... نقشه عجیب پیرمرد در سرقت از بانک عکس · اقدام زشت صاحب فروشگاه لباس با ... انفجار خانه و مغازه در لرستان/این حادثه دو مصدوم برجا گذاشت تصاویر ... Missing: کلاله انفجار کپسول گاز در روستای«جزلاندشت»طارم دو کشته بر جای گذاشت ... زنجان-رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان زنجان گفت: انفجار کپسول گاز در یکی از روستاهای شهرستان طارم دو کشته و یک مصدوم بر جای گذاشت. Missing: فروشگاهی ‎کلاله انفجار کپسول گاز دو مصدوم سوختگی بالای ۷۰درصد برجای گذاشت ... ساوه- معاون دارو و درمان دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت: انفجار کپسول گاز در شهر خشکرود شهرستان زرندیه موجب مصدوم شدن یک نفر و سوختگی بالای ... Missing: فروشگاهی ‎کلاله انفجار کپسول های گاز در یک واحد تاسیسات گازی در اشتهارد/فیلم - قطره انفجار 110 کپسول گاز و آتش سوزی ناشی از آن در یک واحد تاسیسات گازی در اشتهارد حادثه آفرید. - ** شما میتوانید ... فعالیت مجدد فرودگاه کلاله پس از چهارسال ... کشف جسد یکی از دو برادر غرق شده در کارون ... وقوع حریق و انفجار در فروشگاه تاسیسات پکیج ... تصادف شدید دو خودرو در بندرانزلی، دو مصدوم بر جا گذاشت ... 6 مصدوم در انفجار کپسول گاز پراید - تب جو سلامت نیوز : در این حادثه کپسول گاز یک خودروی پراید در پارکینگ مجتمع مسکن مهر منفجر شده و خودرو ... سه کشته و ٤٥ مصدوم در تصادف دو اتوبوس. ریزش دیوار استخر در کرج دو مصدوم برجای گذاشت - اخبار ایران و جهان ریزش دیوار استخر در کرج دو مصدوم برجای گذاشت ... جامعه > حوادث - میزان نوشت: انفجار گاز در بلوار بهمن مشهد 3 کشته و 7 مجروح برجای گذاشت. ... به گزارش مهر، علی طاهری با بیان اینکه انفجار کپسول گاز در یک مغازه خوابار فروشی چهارکشته ... اتفاق افتاد که بر اثر شدت انفجار سه نفر از حاضران در این فروشگاه دچار سوختگی شدید شده و ... برخورد پراید و نیسان 8 کشته و مصدوم بر جای گذاشت - اخبار ایران و جهان مازندرانی گفت: در سانحه یاد شده، راننده خودرو کامیون مصدوم شد که به وسیله ... بر اثر برخورد تریلی با دو دستگاه خودروی سواری پراید و پرشیا ۵ نفر مصدوم و ۳ نفر کشته شدند. .... به گزارش مهر، علی طاهری با بیان اینکه انفجار کپسول گاز در یک مغازه خوابار ... وی با اشاره به اینکه این مصدومان به بیمارستان رسول اکرم (ص) کلاله منتقل ... عصر خودرو - تصادف دو خودروی سواری در رزن ۴ کشته و ۵ مصدوم برجای گذاشت عصر خودرو- رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی همدان گفت: تصادف بین دو خودروی سواری آردی و پژو و آتش گرفتن خودروی آردی منجر به ... لیزر دکتر سعیدی در هلال احمر وی ادامه داد: دو تن مجروح حادثه نیز بعد از رهاسازی توسط اورژانس و هلال احمر به بیمارستان منتقل شدند. ... شنبه سیزدهم آبان باتوجه به تماس فرمانداری با مسئول امداد شهرستان کلاله مبنی بر گم .... مصدومیت ۸ زائر ایرانی در پی انفجار کپسول گاز در نجف اسامی مصدومان ... استخدام برنامه نویس و UI کار(تمام وقت)در فروشگاه اینترنتی بانک گل

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :