راز سه جنایت در سینه مرد افغان

تاریخ انتشار پست : 1395-10-6 دسته : آخرین اخبار حوادث

مرد افغانستانی راز هر سه جنایت را در سینه اش نگه داشته بود.


خبرگزاری میزان: مرد افغانستانی راز هر سه جنایت را در سینه اش نگه داشته بود.

جنایت, مرد افغانآذر 92 در دادسرا در حال بررسی پرونده ای بودم که زنی سراسیمه به اتاقم آمد و برای یافتن زن همسایه و پسر 19 ساله او کمک خواست. او را آرام کردم و خواستم ماجرا را برایم تعریف کند. او زمانی که آرام شد، گفت زن همسایه از دوستان صمیمی اش بوده و با پسرش زندگی می کرده است. قرار بوده آنها برای ادامه زندگی به آمریکا سفر کنند اما یکباره ناپدید شده اند. نمی داند چه بلایی سر آنها آمده است.

سابقه نداشته آنها بی اطلاع جایی بروند و به خانه بازنگردند. چند روزی است که آنها ناپدید شده اند. تلفن همراهشان هم خاموش است. دلنگران است و گمان می کند بلایی بر سر آنها آمده باشد. پرونده ای در رابطه با گم شدن این مادر و پسر تشکیل دادم و از ماموران جنایی خواستم ابتدا خانواده این دو فرد گمشده را پیدا کرده و تحقیقات از آنها را آغاز کنند. ماموران توانستند خواهرِ زن ناپدید شده را پیدا کنند. او برای تحقیقات به اداره پلیس احضار شد و گفت که خواهر و خواهرزاده اش 1600 سکه طلا پیش از این خریده بودند و قصد داشتند با فروش سکه ها و مقداری از املاک و اموال دیگرشان هزینه سفر و ادامه زندگی در آمریکا را فراهم کنند. چند روز پیش قصد داشت برای دیدن آنها به خانه شان برود اما هر چه با آنها تماس گرفته بی نتیجه بوده است تا این که در تماس پلیس با خانه اش متوجه شده که خواهر و خواهرزاده اش ناپدید شده اند.

زمانی که گفته های این زن را شنیدم، دیگر مطمئن شدم باید اتفاق تلخی برای این مادر و فرزند افتاده باشد. دستورهای لازم قضایی را در این پرونده صادر کردم و کارآگاهان جنایی تحقیقات برای رازگشایی از این پرونده را شروع کردند. ماموران به تحقیقات دست زدند اما انگار هر چه بیشتر پیش می رفتند معمای این پرونده پیچیده تر می شد. همچنان در تلاش بودند تا ردی از سرنوشت آنها پیدا کنند. از هر فردی که با مادر و پسر آشنایی داشتند تحقیق کردیم اما انگار هیچ کدام آنها را ندیده بودند.

در ادامه تحقیقات مان به سرنخ هایی دست یافتیم که نشان می داد این خانواده سرایداری افغانی داشتند که به املاک آنها سرکشی و مدت ها بود که به جای او پسرش به کارهای این خانواده رسیدگی می کرد. بنابراین این جوان افغان به عنوان تنها مظنون پرونده تحت تعقیب پلیس قرار گرفت اما هیچ سرنخی از وی به دست نیامد تا این که بعد از چند هفته نگهبان مجتمعی که زن گمشده و فرزندش در آنجا زندگی می کردند با پلیس تماس گرفت و گفت که یک مرد جوان که سرنشین خودروی بی.ام.و بوده به مجتمع آمده و مدعی شده که این مادر و پسر به آمریکا سفر کرده اند و کلید خانه شان را به وی داده تا او برای سرکشی به آپارتمان آنها بیاید.

مرد نگهبان که به او مشکوک شده بود اجازه ورود وی را به مجتمع نداده و مرد جوان که با مقاومت مرد نگهبان روبه رو شده به ناچار مجتمع را ترک کرده بود. احساسم به من می گفت که همین مرد باید خبری از سرنوشت مادر و پسر داشته باشد. بنابراین دستور تحقیقات را در این رابطه دادم و خواستم درباره مرد جوان تحقیق کنند و در صورت لزوم او بازداشت شود. ماموران در این مرحله به مجتمع مورد نظر رفتند و در بازبینی از دوربین مداربسته آنجا عکس راننده بی.ام.و سوار را به دست آوردیم.

همسایه ها او را به درستی نمی شناختند. در این مرحله ماموران به استعلام از شماره پلاک بی.ام.و مورد نظر پرداختند که مشخص شد این خودرو اجاره ای بوده و مرد افغان آن را برای چند روزی کرایه کرده است. با مشخص شدن هویت مرد افغان و به دست آمدن مخفیگاه او در محمد شهر کرج ماموران برای بازداشت وی به آنجا اعزام شده و او در مخفیگاهش بازداشت شد.

زمانی که او برای ادامه تحقیقات به پلیس جنایی تهران منتقل و مورد بازجویی قرار گرفت اظهارات ضد و نقیضی را بیان کرد و مدعی شد که اصلا مادر و پسر گمشده را نمی شناسد و از سرنوشت آنها بی خبر است. تحقیقات از وی ادامه پیدا کرد تا این که او چند روز پس سکوت خود را شکست و راز جنایتی هولناک را فاش کرد. او اعتراف کرد که مادر و پسر را کشته است. مرد افغان همچنین راز قتل دختر مورد علاقه اش را فاش کرد. او برای ادامه تحقیقات به دادسرا منتقل شد.

زمانی که در حال بازجویی از او بودم درباره انگیزه اش گفت چون می دانستم آنها 1600 سکه طلا دارند همین موضوع وسوسه ام کرد تا آنها را به قتل برسانم و سکه ها را تصاحب کنم. آن روز به بهانه این که می خواهم به شمال کشور سفر کنم آنها با من و دختر مورد علاقه ام همراه شدند تا در آنجا به املاک خود نیز سرکشی کنند. نقشه ام را با دو نفر از دوستانم در میان گذاشتم و قرار بود در جابه جایی اجساد با من همکاری داشته باشند.

دختر مورد علاقه ام نیز از ماجرا مطلع بود اما به علت علاقه ای که به من داشت درباره کاری که می خواستم انجام دهم سکوت کرده بود. با نوشیدنی مسموم ابتدا مادر و پسر را بیهوش کرده و دختر مورد علاقه ام زمانی که متوجه نیتم شد و اطمینان یافت آنها را بیهوش کرده ام و قصد دارم بکشم، ترسید و از ازدواج با من منصرف شد. می ترسیدم او ماجرا را به پلیس لو دهد بنابراین تصمیم گرفتم او را نیز از سر راهم بردارم. بنابراین او را هم بی هوش کردم و تصمیم به کشتن وی گرفتم. سبعد به کمک دوستانم هر سه نفر آنها را درون خودرویی انداخته و به جاده ملارد کرج منتقل کردم.

متهم این سه نفر را که بیهوش شده بودند به درون چاهی انداخته و با ریختن بنزینی که پیش از این آن را تهیه کرده به آتش کشیده بود. با شنیدن این اعتراف ها، از کارآگاهان جنایی خواستم همراه متهم به محلی که می گوید اجساد را در آنجا انداخته، بروند. با شنیدن اعترافات تکان دهنده متهم همراه کارآگاهان جنایی به محل مورد نظر رفتیم. آتش نشانان و گروهی از امدادگران اورژانس هم در مقابل چاهی که اجساد دفن شده بود حضور داشتند.

متهم نمی دانست در کدام یک از چاه ها اجساد را انداخته است. بنابراین آتش نشانان آغاز به جست وجو در داخل چاه کرده و سرانجام توانستند بعد از ساعت ها جست وجو بقایای به جا مانده از این اجساد را کشف کنند. با هماهنگی قضایی اجساد به پزشکی قانونی منتقل شد. پرونده این جنایت بسیار مرا متاثر کرده بود. خانواده ای قربانی اعتماد به یک فرد غریبه شدند. شاید اگر این مادر و پسر به مرد افغان اعتماد کاملی پیدا نمی کردند و اسرار زندگی خود را با او در میان نمی گذاشتند مرد افغان از وضع مالی آنها اطلاعی پیدا نمی کرد و به طمع تصاحب 1600 سکه طلای آنها وسوسه نمی شد تا آنها و دختر جوان دیگری را بکشد و این جنایت تلخ را رقم بزند.

منبع : برترینهااری میزان- مرد افغانستانی راز هر سه جنایت را در سینه اش نگه داشته بود. .... تجاوز سرایدار افغان به دختر 7 ساله در محل کار مادرش عکس باورم نمی شد نامزدم با ... راز سه جنایت در سینه مرد بیگانه | میزان | خبروان مرد افغانستانی راز هر سه جنایت را در سینه اش نگه داشته بود. ... با مشخص شدن هویت مرد افغان و به دست آمدن مخفیگاه او در محمد شهر کرج ماموران برای ... آخرین خبر |راز سه جنایت در سینه مرد بیگانه میزان/ مرد افغانستانی راز هر سه جنایت را در سینه اش نگه داشته بود. ... و مورد نظر پرداختند که مشخص شد این خودرو اجاره ای بوده و مرد افغان آن را برای چند ... راز سه جنایت در سینه مرد بیگانه - جستجوگر اخبار تی نیوز راز سه جنایت در سینه مرد بیگانه. دریافت خبر : یکشنبه 05 دی 1395 ساعت 20:42. مازندمجلس : به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، آذر 92 در دادسرا در حال بررسی ... راز سه جنایت در سینه مرد بیگانه - اخبار روز بیگانه راز مرد جنایت سینه راز در سرقت جنایت مرد سه افغان راز مرد بیگانه هر سه جنایت. راز قتل زن جوان در سینه ۲ مرد افغان - همشهری ۲ مرد افغان با فریب، زن جوان را به ساختمانی نیمه کاره کشاندند اما وقتی برای اجرای نقشه سیاه شان با مقاومت وی روبه رو شدند، او را به قتل رساندند و ... راز قتل فوتبالیست جوان در سینه قاتلان سریالی پایتخت - همشهری راز قتل فوتبالیست جوان در سینه قاتلان سریالی پایتخت ... وقتی به آنجا رسیدیم مردی افغان ما را به داخل خانه برد. ... بررسی ها نشان می داد که یکی از این دو برادر چند روز قبل تر از جنایت، پیامکی درخصوص فروش تعدادی سکه عتیقه و ... جزئیات ماجرای ناپدید شدن کودک پنج ساله / راز جسد زن در سینه مرد افغان ... جزئیات ماجرای ناپدید شدن کودک پنج ساله / راز جسد زن در سینه مرد افغان تصاویر ... براساس گزارش ها بزرگی این زلزله 6.1 در مقیاس ریشتر بوده و در دو استان ... به نام نجیب اقدام به ارتکاب جنایت کرده و در حاضر نیز متواری شده است

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :