اهدای تسهیلات جدید برای حمایت از صنایع اقتصادی کوچک

تاریخ انتشار پست : 1395-10-6 دسته :

دولت برای حمایت از صنایع اقتصادی کوچک، 2 هزار و 18 میلیارد ریال تسهیلات به 305 واحد صنعتی در استان زنجان پرداخت کرد.

اهدای تسهیلات جدید برای حمایت از صنایع اقتصادی کوچک

زنجان, اهدای تسهیلات, حمایت دولت, صنایع کوچک, اقتصادی
به نقل از طاها پخش از طاها پخش ؛ حمیجهان مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی و صنایع کوچک استان زنجان گفت: از مجموعه305 واحد دریافت کننده تسهیلات، 85 واحد در داخل شهرک های صنعتی مستقر هستند که تسهیلات پرداختی به آنها به 854 میلیارد ریال می رسد.
وی افزود: از این تعداد 12 مورد به شکل طرح هستند که سهم تسهیلات دریافتی آنها به 112 میلیارد ریال می رسد.
حمیجهان خاطرنشان کرد: 73 پرونده دیگر به شکل واحد متقاضی دریافت تسهیلات بودند که به آن ها تسهیلاتی معادل 743 میلیارد ریال پرداخت شد.
گفتنی است به 220 بنگاه کوچک متقاضی تسهیلات در خارج از شهرک های صنعتی استان، تسهیلاتی معادل یک هزار و 254 میلیارد ریال پرداخت شده است.

منبع : باشگاه خبرنگارانک دولت برای حمایت از صنایع اقتصادی کوچک، 2 هزار و 18 میلیارد ریال تسهیلات به 305 واحد صنعتی در استان زنجان پرداخت کرد. اهدای تسهیلات جدید برای حمایت از صنایع اقتصادی کوچک / دولت برای ... دولت برای حمایت از صنایع اقتصادی کوچک، 2 هزار و 18 میلیارد ریال تسهیلات به 305 واحد صنعتی در استان زنجان پرداخت کرد. ارائه هدفمند تسهیلات جدید به صنایع کوچک و متوسط - خبرگزاری صدا و سیما ارائه هدفمند تسهیلات جدید به صنایع کوچک و متوسط ... فناوری تولید همچنان کهنه است و نمی توان از آنها حمایت کرد چون وارد دوره رونق اقتصادی نمی شود. اعطای تسهیلات به صنایع کوچک بدون توجه به بدهی ها وی گفت: از اهم تصمیمات ستاد اقتصاد مقاومتی در چارچوب حمایت از تولید و بنگاه های کوچک و متوسط، اعطای تسهیلات جدید بدون توجه به چک های ... اعطای تسهیلات اقتصاد مقاومتی به صنایع کوچک اعطای تسهیلات اقتصاد مقاومتی به صنایع کوچک : مسئول بسیج ... که صاحب ایده و خلاقیت تازه باشند بصورت ویژه حمایت خواهد کرد. ... داشت: در سال “جهاد اقتصادی، اقدام و عمل” اردوهای جهادی با ساز و کارهای جدید و با برنامهریزی دقیق تر به مناطق محروم اعزام می شوند. ... اهدای اعضای پسر خردسالی به 4 بیمار جان دوباره بخشید ... حمایت از صنایع کوچک در شهرستان ها راهکار خروج از رکود | مدیرعامل - قطره حمایت از صنایع کوچک در شهرستان ها راهکار خروج از رکود ... وی با اشاره به تشویقات و تخفیفات جدید ابلاغی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، ... یوسفی ادامه داد: امید است با این حمایت ها، شاهد رونق واحدهای صنعتی و رشد اقتصادی و در نتیجه خروج از رکود باشیم. ... اهدای تسهیلات به 800 واحد صنعتی گیلان در سال جاری ... صنایع کوچک - جستجوگر اخبار تی نیوز افخمی: بانک صنعت و معدن در حمایت از صنایع کوچک و متوسط دارای رتبه ممتاز است افخمی: ... پرداخت ۵۹۵ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید/ ۱۵۰۰ فرصت شغلی جدید در استان ایجاد شد ... اندر حکایت رشد اقتصادی کشور/ وعده های دولت چه زمانی محقق می شود؟ دستورالعمل جدید بانک مرکزی برای تامین مالی طرح ها و واحدهای صنعتی ... طهمورث لاهوتی اشکوری در خصوص اهمیت صنایع کوچک در رونق اقتصادی بیان داشت ... مقاومتی و حمایت از صنایع کوچک و متوسط به ابلاغ دستورالعمل جدید بانک مرکزی اشاره کرد و ... تواند در تمامی بخش ها ، طرح های متقاضی تسهیلات را به بانک های عامل معرفی نماید . ... اهدای ۱۲ هزار و ۳۳۸ واحد خون در دو ماهه محرم و صفر در گیلان ... فرآیند دریافت اعتبار و موانع آن برای کارآفرینان و صنایع کوچک - isfp.ir در گام دوم، طرح از نظر فنی، مالی و اقتصادی ارزیابی کارشناسی می گردد. ... کارآفرینان و مدیران صنایع کوچک برای دریافت تسهیلات اعتباری از سیستم فعلی ... که در حال اجرا است هیچ گونه امکاناتی برای حمایت از صنایع کوچک و کارآفرینان ندارد. ... یعنی فردی که با ایده جدید خود درصدد افزایش تولید و یا راه اندازی یک فعالیت جدید ... معاون وزیر: 160 هزار میلیارد ریال تسهیلات به صنایع کوچک و متوسط ... وی گفت: در طرح حمایت و صیانت از واحدهای کوچک و متوسط در مجموع برای ... یزدانی افزود: برای تحقق اصول اقتصاد مقاومتی سود تسهیلات جدید 18 درصد ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :