بازداشت اعضای باند سارقان کیف در همدان

تاریخ انتشار پست : 1395-10-6 دسته :

رئیس پلیس آگاهی استان از شناسایی و انهدام باند 3 نفره سارقان کیف در این شهرستان خبر داد.

بازداشت اعضای باند سارقان کیف در همدان

همدان, دستگیری, سارقان کیف
به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش ؛ رضا زارعی گفت: به دنبال وقوع سرقت هایی از جمله کیف قاپی در سطح شهر همدان و در طول تحقیقات از طریق منابع و مخبران خبری مبنی بر فعالیت یک باند کیف قاپی در سطح شهر همدان، شناسایی و بازداشت سارقان در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد فردی سابقه دار با تشکیل باندی اقدام به کیف قاپی در سطح شهرستان همدان می کند که بعد از شناسایی مخفیگاه نامبرده در نهایت بعد از چند فقره سرقت طی یک عملیات بازداشت و به اداره پلیس منتقل شد.

این مقام انتظامی اظهار کرد: متهم در بازجویی های صورت گرفته، به 6 فقره کیف قاپی با همدستی دو نفر دیگر معترف شد که بلافاصله با هماهنگی مقام قضایی هر دو همدست متهم نیز بازداشت و روانه زندان شدند.

منبع : باشگاه خبرنگارانارسی دستگیری اعضای باند سارقان کیف قاپ در همدان. همدان - رئیس پلیس آگاهی استان همدان از شناسایی و انهدام باند 3 نفره سارقان کیف قاپ در این شهرستان خبر داد. دستگیری اعضای باند سارقان کیف قاپ در همدان | خبرگزاری مهر رضا زارعی در گفتگو با خبرنگار مهر خبر گفت: به دنبال وقوع سرقت های کیف قاپی در سطح شهر همدان و در جریان تحقیقات صورت گرفته از طریق ... دستگیری اعضای باند سارقان کیف قاپ در همدان - جستجوگر اخبار تی نیوز رئیس پلیس آگاهی استان همدان از شناسایی و انهدام باند 3 نفره سارقان کیف قاپ در این شهرستان خبر داد. به گزارش ایسنا، منطقه همدان و به نقل پایگاه ... دستگیری اعضای باند سارقان کیف قاپ در همدان | جستجو گر خبر راگا دستگیری اعضای باند سارقان کیف قاپ در همدان ... تغییر ۱۲۱۰ مورد نام خانوادگی طی ۹ ماه امسال در استان همدان · رژه موتوری دستگاه های امدادی شورای هماهنگی مدیریت بحران ... دستگیری اعضای باند سارقان کیف قاپ در همدان - کافه خبر [unable to retrieve full-text content]همدان - رئیس پلیس آگاهی استان همدان از شناسایی و انهدام باند ۳ نفره سارقان کیف قاپ در این شهرستان خبر داد

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :