نتیجه جذاب یک نظرسجنی در توئیتر عکس

تاریخ انتشار پست : 1395-10-6 دسته : مجازی

یکی از کاربران فضای مجازی با به راه انداختن نظر سنجی جالبی درتوئیتر نظر افراد را در رابطه بازتاب خبری ایران در شبکه بی بی سی جویا شد.


به نقل از خبرنگار طاها پخش طاها پخش ؛ یکی از کاربران فضای مجازی با راه انداز ی نظرسنجی بین کاربران توئیتری ، نظر آن هارا در رابطه اینکه آیا شبکه بی بی سی خبرهای ایران و خاورمیانه را جانبدارانه پوشش می دهد جویا شد.
جذاب است بدانید در نتیجه این نظر نسنجی بالغ بر 76 درصدرای مثبت و 24 درصد رای منفی دادند.

این کاربر نوشت:

آیا به نظر شما بی بی سی فارسی اخبار مربوط به ایران و خاور میانه را به صورت جانبدارانه پوشش داده و نقل از می کند؟ا

نتیجه جذاب یک نظرسجنی در توئیتر عکس

اخبار ایران و خاورمیانه, خاور میانه, اخبارایران, بازتاب خبری, نظرسنجی, بی بی سی, نظر سنجی توئیتری

منبع : باشگاه خبرنگاراناران | خبروان نتیجه جالب یک نظرسجنی در توئیتر عکس. یکی از کاربران فضای مجازی با به راه انداختن نظر سنجی جالبی درتوئیتر نظر افراد را در رابطه بازتاب ... نتیجه جالب یک نظرسجنی در توئیتر عکس | خبر فارسی نتیجه جالب یک نظرسجنی در توئیتر عکس. یکی از کاربران فضای مجازی با به راه انداختن نظر سنجی جالبی درتوئیتر نظر افراد را در رابطه بازتاب خبری ایران در ... خبر جــار | نتیجه جالب یک نظرسجنی در توئیتر عکس به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ یکی از کاربران فضای مجازی با راه انداز ی نظرسنجی بین کاربران توئیتری ... نتایج جالب یک نظرسنجی در توئیتر | بامداد نتایج جالب یک نظرسنجی در توئیتر ... به نوشتۀ روزنامه ایندیپندنت، «رودریگو دوترته»، رئیس جمهور فیلیپین، در بازدید از یک پایگاه نظامی در شهر ... تصادف شدید تیبا و زانتیا در بزرگراه سعیدی دو مجروح برجای گذاشت(عکس). عکس غافلگیری سیامک انصاری از نتیجه یک نظرسنجی توییتری - مجله ... عکس غافلگیری سیامک انصاری از نتیجه یک نظرسنجی توییتری ... حضور در کنسرت علیرضا عصار نظر دنبال کنندگان خود را در توییتر جویا شد. ... شوک سیامک انصاری از نتیجه عجیب نظرسنجی سیامک انصاری بازیگر متولد مرداد 1347 واکنش جالبی ... غافلگیری سیامک انصاری از نتیجه یک نظرسنجی توییتری - عبارت عکس | غافلگیری سیامک انصاری از نتیجه یک نظرسنجی توییتری ... سریال های طنز تلویزیونی درباره تمایل مردم به حضور در کنسرت علیرضا عصار نظر دنبال کنندگان خود را در توییتر جویا شد. ... انتصاب رئیس جدید اداره اوقاف. عکس/ غافلگیری سیامک انصاری از نتیجه یک نظرسنجی توییتری - آفتاب عکس/ غافلگیری سیامک انصاری از نتیجه یک نظرسنجی توییتری ... درباره تمایل مردم به حضور در کنسرت علیرضا عصار نظر دنبال کنندگان خود را در توییتر جویا شد. ... برخورد جالب دایی و منصوریان پس از پایان نشست خبری ... غافلگیری سیامک انصاری از نتیجه یک نظرسنجی توییتری | رکنا رکنا: سیامک انصاری یک توییت نظرسنجی به راه انداخت و منتظر پایان نتایج نشد و آن را ... مردم به حضور در کنسرت علیرضا عصار نظر دنبال کنندگان خود را در توییتر جویا شد. ... فیلم دزدهای سریالی 3 نقابدار از سوپر مارکت های تهران عکس متهمان خشن ..... نظافتچی بیمارستان شب ها به سراغ بیماران زیبا می رفت عکس. نتیجه جالب نظرسنجی سایت استقلال؛ آبی ها امیدی به برد خانگی برابر ... نتایج یک نظرسنجی در سایت باشگاه استقلال نشان می دهد هواداران این تیم زیاد ... نتیجه جالب نظرسنجی سایت استقلال؛ آبی ها امیدی به برد خانگی برابر پدیده ندارند! ... نتیجه نظرسنجی سایت قطری به نفع ایران(عکس) ... در این بین توئیتر سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به نظرسنجی درباره نتیجه این دیدار پرداخته که طی آن پیروزی. تصویر نتایج جالب یک نظرسنجی درباره ادامه حیات سیاسی ... - جام جم آنلاین همزمان با پیروزی های چشمگیر ارتش سوریه در شهر حلب، پایگاه روزنامه فرانسوی لوفیگارو از امروز (سه شنبه) یک نظرسنجی را آغاز کرده است که بوسیله ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :