برگزاری اولین نشست هم اندیشی

تاریخ انتشار پست : 1395-10-6 دسته :

اولین نشست هم اندیشی الگوی گسترش دانش های میان رشته ای در دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار شد.

برگزاری اولین نشست هم اندیشی

برگزاری, علوم پزشکی, هم اندیشی, زنجان, نخستین نشست
به نقل از طاها پخش از طاها پخش ؛ دکتر علیرضا بیگلری رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: گسترش رشته های میان رشته ای از مهمترین راهبردهای توسعه آموزش عالی کشور است.
وی افزود: از جمله رسالت های مهم حوزه آموزش، پاسخگویی به نیازهای جامعه می باشد و رشته مقاطع موجود ویژگی پاسخگویی لازم را ندارند و ضروری است تا با از میان برداشتن مرزهای دانش، زمینه لازم برای گسترش دامنه های دانش در حیطه های میان رشته ای فراهم شود.
معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ادامه اضافه کرد: با احساس نیاز بجا و به هنگام به ایجاد یک همگرایی و هم افزایی و تقسیم کار کشوری در زمینه دست یابی به الگویی شایسته در گسترش دانش های میان رشته ای، دانشگاه علوم پزشکی زنجان را که مرکزیت کلان منطقه شش آمایشی کشور را نیز بر عهده دارد مأمور به تمرکز و ارائه راهکار جهت گسترش الگوی دانش های میان رشته ای در قلمرو علوم پزشکی کشور نموده است.
گفتنی است در این نشست موضوعات مختلفی در جهت دستیابی به اهداف مأموریت محوله مورد بحث و بررسی و تبادل نظر مدعوین قرار گرفت که از آن جمله می توان به موضوع ضرورت و فلسفه وجود رشته های میان رشته ای، مکانیسم و استراتژی های دستیابی به دانش های میان رشته ای و نیز حیطه های مورد نیاز جهت گسترش رشته های میان رشته ای اشاره نمود.

منبع : باشگاه خبرنگارانسردفتران و ... نخستین نشست هم اندیشی هیات مدیره کانون با سردفتران و دفتریاران استان تهران برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و ... نخستین نشست هم اندیشی نخبگان شاهد قم برگزار شد - خبرگزاری مهر ... قم - نخستین نشست هم اندیشی نخبگان شاهد با حضور استاد حوزه علمیه و فرزند شهید آیت الله سعیدی در قم برگزار شد. برگزاری نخستین نشست هم اندیشی هیات مدیره کانون با سردفتران و ... نخستین نشست هم اندیشی هیات مدیره کانون با سردفتران و دفتریاران استان تهران برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران، این نشست ... نخستین نشست هم اندیشی منتخبین فهرست امید در تهران برگزار می شود به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، نخستین نشست هم اندیشی منتخبین فهرست امید از سراسر کشور روز شنبه آینده 18 اردیبهشت 95 در تهران برگزار ... ایرنا - نخستین نشست هم اندیشی رسانه و توسعه در سنندج برگزار شد سنندج- ایرنا- نخستین نشست هم اندیشی رسانه و توسعه به همت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان و با حضور مسوولان مرتبط با حوزه رسانه و ... برگزاری نخستین نشست هم اندیشی نشریات محلی کردستان - خبرآنلاین نخستین نشست هم اندیشی نشریات محلی استان کردستان با حضور مدیران مسئول و سردبیران تعدادی از نشریات محلی فعال استان به میزبانی هفته نامه ... برگزاری نخستین نشست هم اندیشی دانشگاه های مناطق آزاد کشور - دانشگاه ... نخستین نشست هم اندیشی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی مناطق آزاد کشور برگزار شد. نشریه کورده واری - برگزاری نخستین نشست هم اندیشی نشریات محلی ... نخستین نشست هم اندیشی نشریات محلی استان کردستان با حضور مدیران مسئول و سردبیران تعدادی از نشریات محلی فعال استان به میزبانی هفته نامه ده نگی کوردستان. برگزاری نخستین نشست هم اندیشی زمینه گردشگری در شهر زیرزمینی ... مدیر مجموعه باستانی شهرزیر زمینی نوش آباد گفت: نخستین نشست هم اندیشی و همگرایی در زمینه گردشگری در شهر زیر زمینی نوش آباد برگزار شد

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :