محمود صادقی احضار شد

تاریخ انتشار پست : 1395-10-6 دسته : سیاسی

یک عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: با توجه به تشخیص آقای پزشکیان رئیس هیات نظارت بر رفتار نمایندگان قرار است آقای صادقی برای ارائه توضیحاتی در جلسه هفته جاری این هیات حاضر شود.

خبرگزاری ایسنا: یک عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: با توجه به تشخیص آقای پزشکیان رئیس هیات نظارت بر رفتار نمایندگان قرار است آقای صادقی برای ارائه توضیحاتی در جلسه هفته جاری این هیات حاضر شود.

محمود صادقیمحمدمهدی برومندی با بیان اینکه بررسی پرونده هایی در دستور کار جلسه هفته جاری هیات نظارت بر رفتار نمایندگان است، گفت: آقای پزشکیان رئیس این هیات تشخیص دادند که آقای صادقی توضیحاتی در مورد پرونده هایشان ارائه دهند تا هیات به جمع بندی جامع تری برسند و قرار است این جلسه در روز چهارشنبه (8 دی) برگزار شود.

وی توضیح داد: البته پرونده های آقای صادقی در جلسات قبلی مورد رسیدگی قرار گرفت و براساس آن در پرونده های مرتبط با بورسیه ها که هفت شاکی نیز داشت، به دستگاه قضائی ارجاع شد. شکایت آقای ساداتی نژاد نیز برای بررسی به دستگاه قضائی ارجاع داده شده است.

به گفته برومندی، پرونده مربوط به مراجعه به منزل صادقی و نوشتن شعری در توییتر ایشان نیز بنا به تشخیص هیات مخدومه اعلام شد.

این عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان در مورد شکایت قوه قضائیه از محمود صادقی گفت: شکایت قوه قضائیه در خصوص اظهارات ایشان، بیشتر حول محور الفاظ به کار برده شده بود که قضات شاکی بودند. هیات نظارت بر رفتار نمایندگان اظهارات بیان شده از سوی آقای صادقی را در حیطه وظیفه نمایندگی تشخیص نداد و قرار شد این موضوع به قوه قضائیه ارجاع شود، چون ما نمی توانیم تایید کنیم کسی با ادبیاتی صحبت کند که آن ادبیات در حیطه ایفای وظایف نمایندگی نیست.

برومندی در پایان در مورد شکایت از کریمی قدوسی به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: تاکنون شکایتی  از آقای کریمی قدوسی در این هیات مطرح نشده است.

منبع : برترینهاحمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر از احضار به دادسرا خبر داد. محمود صادقی، نماینده مجلس 'به دادسرا احضار شد' - BBC Persian - BBC.com محمود صادقی، نماینده مجلس ایران، از احضار خود به دادسرا خبر داده است. چند روز پیش رئیس قوه قضاییه بدون نام بردن از محمود صادقی گفت: "نماینده ای با ... نسیم آنلاین | محمود صادقی به دادسرا احضار شد به گزارش «نسیم آنلاین»، تسنیم نوشت: محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر از احضار به دادسرا خبر ... محمود صادقی به دادسرا احضار شد - بورس نیوز محمود صادقی به دادسرا احضار شد. محمود صادقی، نماینده مردم تهران در مجلس در صفحه توئیتر خود خبر داد که به دادسرا احضار شده است. به گزارش فرارو، وی ... محمود صادقی به دادسرا احضار شد - صراط محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر از احضار به دادسرا خبر داد. محمود صادقی، نماینده تهران به دادسرا احضار شد - مردمانه مردمانه: محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در توییتر خود با اعلام خبر احضارش به دادسرا نوشت: یکی از اعضای هیات رییسه مجلس به ... محمود صادقی به دادسرا احضار شد - euronews محمود صادقی، نماینده مردم تهران در مجلس در صفحه توئیتر خود خبر داد که به دادسرا احضار شده است. این نماینده مجلس در توئیتر خود نوشته است: «امروز ... محمود صادقی عضو هیئت رئیسه مجلس ایران به دادسرا احضار شد - صدای آمریکا محمود صادقی، نماینده و عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی ایران روز شنبه از احضار خود به دادسرا خبر داد. آقای صادقی به خبرگزاری ایلنا گفت که به ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :