63 دوره آموزشی در مرکز فنی و حرفه ای دهلران

تاریخ انتشار پست : 1395-10-6 دسته :

رئیس مرکز فنی و حرفه ای دهلران از اجرای 63 دوره آموزشی خبر داد و گفت: در این مدت 170 هزار نفر ساعت آموزش به متقاضیان بخش های متفاوت ارائه شده است.

63 دوره آموزشی در مرکز فنی و حرفه ای دهلران

دوره, آموزش, فنی وحرفه ای, دهلران
به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش ؛مجتبی عنبری اعلام کرد: از ابتدای سال جاری تا پایان آذر (9 ماه) 860 نفر هنرجوی مرد و زن با حضور در این مرکز ، در دوره های فراگیری مهارت شرکت کردند.

وی اظهارکرد: این دوره ها در بخش های صنعت، خدمات، کشاورزی و فرهنگ و هنر برنامه ریزی و برگزار شد و جامعه هدف نیز کارجویان، جوانان روستایی، دانشجویان، دانش آموزان و آسیب دیدگان اجتماعی بودند.

رئیس مرکز فنی و حرفه ای دهلران بیان کرد: تعمیر کولر و آبگرمکن گازی، جوشکاری تخصصی، برق خودرو، برق صنعتی ویژه برادران و دوره های متنوع طراحی دوخت، صنایع چرم، نقاشی روی شیشه، سازنده تابلوهای تزئینی، مدیریت، امور اداری و گوهر تراشی ویژه خواهران از مهمترین دوره های مهارتی این مرکز است.

عنبری خاطرنشان کرد: بیش از 30 هزار نفر ساعت از آموزش های ارائه شده این مرکز در قالب 11 دوره آموزشی برای توانمند سازی روستاییان در حرفه های صنایع دستی، پرورش گوسفند، بوقلمون، قارچ و گیاهان دارویی برگزار شده است.

شهرستان مرزی دهلران در 220 کیلومتری جنوب ایلام قرار دارد.

منبع : باشگاه خبرنگاراناه خبرنگاران جوان رئیس مرکز فنی و حرفه ای دهلران از اجرای 63 دوره آموزشی خبر داد و گفت: در این مدت 170 هزار نفر ساعت آموزش به متقاضیان بخش های مختلف ارائه شده ... امسال 63 دوره آموزشی در مرکز فنی و حرفه ای دهلران برگزار شد ایلام - ایرنا - رئیس مرکز فنی و حرفه ای دهلران از اجرای 63 دوره آموزشی در سال جاری خبر داد و گفت: در این مدت 170 هزار نفر ساعت آموزش به متقاضیان بخش های مختلف ارائه ... امسال 63 دوره آموزشی در مرکز فنی و حرفه ای دهلران برگزار شد | ایرنا ایلام - ایرنا - رئیس مرکز فنی و حرفه ای دهلران از اجرای 63 دوره آموزشی در سال جاری خبر داد و گفت: در این مدت 170 هزار نفر ساعت آموزش به متقاضیان ... امسال 63 دوره آموزشی در مرکز فنی و حرفه ای دهلران برگزار شد - آخرین اخبار ایلام - ایرنا - رئیس مرکز فنی و حرفه ای دهلران از اجرای 63 دوره آموزشی در سال جاری خبر داد و گفت: در این مدت 170 هزار نفر ساعت آموزش به متقاضیان ... امسال 63 دوره آموزشی در مرکز فنی و حرفه ای دهلران برگزار شد | خبر فارسی ایلام - ایرنا - رئیس مرکز فنی و حرفه ای دهلران از اجرای 63 دوره آموزشی در سال جاری خبر داد و گفت: در این مدت 170 هزار نفر ساعت آموزش به متقاضیان بخش های مختلف ارائه ... پورتال جامع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور آدرس, استان ایلام-شهرستان دهلران-خیابان معلم چهارراه دانشگاه پیام نورطبقه اول ... 1, دوره پریماورا (P3E) سطح 2, 01/1349 ... 3, آموزش پیشرفته نرم افزار Microsoft Office Project 2007, 03/1349 ... 48, رایانه کار تدوین فیلم و صدا با SSP, 2/ 1/ 51/ 63- 1. امسال 63 دوره آموزشی در مرکز فنی و حرفه ای دهلران برگزار شد - خبر 24 مجتبی عنبری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تا پایان آذر (9 ماه) 860 نفر هنرجوی مرد و زن با حضور در این ... امسال 63 دوره آموزشی در مرکز فنی و حرفه ای دهلران برگزار شد - خبر 24 مجتبی عنبری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تا پایان آذر (9 ماه) 860 نفر هنرجوی مرد و زن با حضور در این مرکز ، در دوره های ... امسال ۶۳ دوره آموزشی در مرکز فنی و حرفه ای دهلران برگزار شد ایلام - ایرنا - رئیس مرکز فنی و حرفه ای دهلران از اجرای 63 دوره آموزشی در سال جاری خبر داد و گفت: در این مدت 170 هزار نفر ساعت آموزش به متقاضیان ... امسال 63 دوره آموزشی در مرکز فنی و حرفه ای دهلران برگزار شد - ایرنا ایلام - ایرنا - رئیس مرکز فنی و حرفه ای دهلران از اجرای 63 دوره آموزشی در سال جاری خبر داد و گفت: در این مدت 170 هزار نفر ساعت آموزش به متقاضیان ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :