بازداشت کلاهبرداران میلیاردی از کارخانه داران مشهد

تاریخ انتشار پست : 1395-10-6 دسته :

فرمانده انتظامی خراسان رضوی از متلاشی شدن باند کلاهبرداری میلیاردی از کارخانه داران مشهد با چکهای جعلی خبر داد.

بازداشت کلاهبرداران میلیاردی از کارخانه داران مشهد

مشهد, دستگیری, کارخانه داران, میلیاردی, کلاهبرداران
به نقل از طاها پخش از طاها پخش ؛ سردار بهمن امیری مقدم گفت: اعضای این باند 2 میلیاردتومان از پنج کارخانه در مشهد کلاهبر داری کرده اند.
وی افزود: با تحقیقات پلیس، سه کلاهبردار اهل یکی از استانهای شمالی کشور در مخفیگاهشان واقع در در بلوار آموزگار مشهد بازداشت شدند.
فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: در بازرسی از این محل، یک کیف حاوی تعداد زیادی چکهای جعلی کشف شد و متهمان در اعترافهای خود به جعل چک با استفاده از مدارک شناسایی مسروقه در استانهای گلستان و مازندران اعتراف کردند.

منبع : باشگاه خبرنگاران | خبر فارسی دستگیری کلاهبرداران میلیاردی از کارخانه داران مشهد ... به مرکزیت شهر مشهد و تا شعاع 100 کیلومتری آن نیز حدود 316 زمین لرزه رخ داده است. هم چنین در شهر کرمان، از نقطه ... کلاهبردار میلیاردی از کارخانه داران در سمنان دستگیر شد - خبرگزاری مهر ... کلاهبردار میلیاردی از کارخانه داران در سمنان دستگیر شد ... داد حساب بانکی معرفی شده از سوی کلاهبردار متعلق به یک صرافی در مشهد است، خاطرنشان ... کارخانه داران مشهدی در دام کلاهبرداران 2 میلیاردی - ایران آنلاین ایران آنلاین-کارخانه داران مشهدی در دام کلاهبرداران 2 میلیاردی : : اعضای یک ... شمالی کشور در مخفیگاهشان واقع در در بلوار آموزگار مشهد دستگیر شدند. کارخانه داران مشهدی در دام کلاهبرداران 2 میلیاردی - ایران آنلاین - شهرخبر اعضای یک باند که از کارخانه داران مشهدی دست به کلاهبرداری 2 ... از استانهای شمالی کشور در مخفیگاهشان واقع در در بلوار آموزگار مشهد دستگیر شدند. دستگیری کلاهبرداران میلیاردی از کارخانه داران مشهد دستگیری کلاهبرداران میلیاردی از کارخانه داران مشهد. باندکلاهبرداری از کارخانه داران مشهدبا چکهای جعلی متلاشی شد. مطلب در سایت اصلی ... اطلاعات روز - کشف کلاه برداری میلیاردی از کارخانه داران ... از دستگیری کلاه بردار باسابقه که در سه استان کشور از کارخانه داران ... حساب بانکی معرفی شده از سوی کلاه بردار متعلق به یک صرافی در مشهد است، ... کلاهبردار میلیاردی از کارخانه داران در سمنان دستگیر شد | مهر | خبروان کلاهبردار میلیاردی از کارخانه داران در سمنان دستگیر شد ... داد حساب بانکی معرفی شده از سوی کلاهبردار متعلق به یک صرافی در مشهد است، خاطرنشان ... Fars News Agency : کلاه برداری میلیاردی از کارخانه داران کشور کشف شد به همت پلیس سمنان کلاه برداری میلیاردی از کارخانه داران کشور کشف شد ... استان سمنان از دستگیری کلاه بردار باسابقه که در سه استان کشور از کارخانه داران ... حساب بانکی معرفی شده از سوی کلاه بردار متعلق به یک صرافی در مشهد است، ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :