فریاد آزادی خواهی مردم بحرین رژیم آل خلیفه را نابود می کند

تاریخ انتشار پست : 1395-10-6 دسته : سیاسی

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی اقدامات اخیر علیه آیت الله شیخ عیسی قاسم و مردم مظلوم بحرین، با صدور اطلاعیه ای این اقدامات را محکوم کرد.


فریاد آزادی خواهی مردم بحرین رژیم آل خلیفه را نابود می کند

جامعه مدرسین, اخبار سیاسی, شیخ عیسی قاسم, احزاب و تشکل ها
به نقل از حوزه طاها پخش گروه طاها پخش ، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور اطلاعیه ای جنایات رژیم بحرین را محکوم کرد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

اقدام اخیر نیروهای امنیتی بحرین در یورش مجدد به منزل آیت الله شیخ عیسی قاسم باهدف بازداشت این روحانی برجسته شیعه و اجرای طرح غیرقانونی و ظالمانه سلب تابعیت ایشان نقشه شومی بود که با حضور گسترده مردم انقلابی و علمای بحرین خنثی شد.

این اقدام هتاکانه بار دیگر خفقان و استبداد حاکم بر بحرین را نشان داد و بی شک فریاد آزادیخواهی و ظلم ستیزی مردم این کشور، تاریکی و ظلمت نظام پادشاهی بحرین را نابود خواهد کرد.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن محکومیت این هتاکی مجدد به بیت شریف رهبر شیعیان بحرین آیت الله شیخ عیسی قاسم، اعلام می دارد حکام آل خلیفه بدانند خشم انقلابی و روح بلند ایمانی مردم بحرین همراه و پشتیبان دین و روحانیت انقلابی است و فشار و اهانت به مقام این روحانی مبارز، خروش طوفانی مردم را در پی خواهد داشت و خون شهیدان بیداری اسلامی در بحرین نوید رویش جوانه های پیروزی و عزت را نصیب مردم مظلوم بحرین خواهد کرد.

منبع : باشگاه خبرنگارانود" می کند/ اهانت به ... جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی اقدامات اخیر علیه آیت الله شیخ عیسی قاسم و مردم مظلوم بحرین، با صدور اطلاعیه ای این اقدامات را محکوم کرد. فریاد آزادی خواهی مردم بحرین رژیم آل خلیفه را نابود می کند اهانت به شیخ ... فریاد آزادی خواهی مردم بحرین رژیم آل خلیفه را "نابود" می کند/ اهانت به "شیخ قاسم" خروش طوفانی مردم بحرین را در پی دارد. 30 ثانیه قبل استان ها تنسیم نیوز، استانها 0. فریاد آزادی خواهی مردم بحرین رژیم آل خلیفه را "نابود" می کند ... - رادیکال خبر فریاد آزادی خواهی مردم بحرین رژیم آل خلیفه را "نابود" می کند/ اهانت به "شیخ قاسم" ... از قم، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور اطلاعیه ای جنایات رژیم بحرین را محکوم کرد. کمک گرفتن رژیم آل خلیفه از موساد برای سرکوب مردم بحرین | شیعه نیوز ... کمک گرفتن رژیم آل خلیفه از موساد برای سرکوب مردم بحرین ... فریاد آزادی خواهی مردم بحرین رژیم آل خلیفه را "نابود" می کند/ اهانت به "شیخ قاسم" خروش ... فریاد آزادی خواهی مردم بحرین رژیم آل خلیفه را "نابود" می کند دولت بهار: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی اقدامات اخیر علیه آیت الله شیخ عیسی قاسم و مردم مظلوم بحرین، با صدور اطلاعیه ای این اقدامات را محکوم کرد. "نابود" می کند/ اهانت به "شیخ قاسم" فریاد آزادی خواهی مردم بحرین رژیم آل خلیفه را "نابود" می کند/ اهانت به "شیخ ... از قم، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور اطلاعیه ای جنایات رژیم بحرین را ... بیانیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی یورش مجدد نیروهای آل خلیفه به ... فریاد آزادی خواهی مردم بحرین رژیم آل خلیفه را "نابود" می کند/ اهانت به "شیخ ... بیانیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی یورش مجدد نیروهای آل خلیفه به ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :