صادرات پنج میلیون دلار کالا از استان

تاریخ انتشار پست : 1395-10-6 دسته :

معاون بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: پنج میلیون دلار کالا از این استان در 9 ماه گذشته صادر شد.

صادرات پنج میلیون دلار کالا از استان

سازمان صنعت و معدن, کهگیلویه و بویراحمد, صادرات کالا

به نقل از طاها پخش از طاها پخش ؛ سید اسحاق نیک نژاد گفت: سه میلیون دلار از این میزان کالا از گمرک استان و 2 میلیون دلار از گمرک دیگر استانها به خارج صادر شده است.

وی اظهار کرد: در این مدت 714 تن کالا شامل گیاهان دارویی، موکت، مواد آرایشی و بهداشتی و عصاره شیرین بیان به کشورهای عراق، امارات متحده عربی، تاجیکستان، افغانستان، پاکستان، فرانسه، انگلیس، آلمان، اندونزی و آفریقای جنوبی صادر شد.

نیک نژاد، نبود صادرکنندگان قوی را یکی از مشکلات صادرات در کهگیلویه و بویراحمد ذکر کرد و گفت: صادرات این استان بیشتر از سوی تولیدکنندگان صورت می گیرد.

وی بالا بودن هزینه حمل ونقل نسبت به سایر مناطق کشور و بالا بودن قیمت تمام شده تولید کالا را از دیگر مشکلات و موانع صادراتی این استان دانست و تصریح کرد: برای 650 نفر در استان کارت بازرگانی صادر شده که از این تعداد 65 مورد فعال است.

کهگیلویه و بویراحمد دارای حدود 700 واحد تولیدی صنعتی است و سالانه در این استان حدود 800 هزار تن محصولات کشاورزی تولید می شود.

منبع : باشگاه خبرنگاراند صادر شد ... صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به نقش صادرات در رونق تولید و ارز آوری برای کشور گفت: پنج میلیون دلار کالا از این استان در ... پنج میلیون دلار کالا از کهگیلویه و بویراحمد صادر شد | ایرنا | خبروان پنج میلیون دلار کالا از کهگیلویه و بویراحمد صادر شد ... یکی از مشکلات صادرات در کهگیلویه و بویراحمد ذکر کرد و گفت: صادرات این استان بیشتر ... پنج میلیون دلار کالا از کهگیلویه و بویراحمد صادر شد | خبر فارسی ... برای کشور گفت: پنج میلیون دلار کالا از این استان در 9 ماه گذشته صادر شد. ... این گرانی می داند و توزیع کنندگان این محصول معتقدند که صادرات بیش از حد دام زنده ... پنج میلیون دلار کالا از کهگیلویه و بویراحمد صادر شد | خبر فارسی پنج میلیون دلار کالا از کهگیلویه و بویراحمد صادر شد ... و ارز آوری برای کشور گفت: پنج میلیون دلار کالا از این استان در 9 ماه گذشته سال جاری به کشورهای دیگر صادرات شده است. ... سنگ آهن و کروم به ارزش 94 میلیون دلار از استان زنجان صادر شده است. صادرات هفت میلیون دلار کالا ازاستان هدف گذاری شده است - نمایش محتوای ... رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: در سال 95 صادرات هفت میلیون دلار کالای تولیدی استان هدف گذاری شده است. صادرات پنج میلیون دلاری کالا ازگمرک استان درسال93 - خبرگزاری بسیج مدیر گمرک کهگیلویه و بویراحمد گفت:پنج میلیون دلار کالای غیرنفتی از گمرک این استان سال گذشته صادر شد. خبرگزاری تسنیم - ۲۶ میلیون دلار کالای صنعتی از همدان صادر شد معاون سازمان صنعت و معدن استان همدان از صادرات 26 میلیون دلاری کالای صنعتی ... وی عنوان کرد: سیمان تولید شده در سه کارخانه استان همدان از کیفیت ... صادرات هفت میلیون دلار کالا از کهگیلویه و بویراحمد هدف گذاری شده است رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: در سال 95 صادرات هفت میلیون دلار کالای تولیدی استان هدف گذاری شده است. صادرات ۸۵۴ میلیون دلاری کالا از مرزهای استان کرمانشاه - شبکه خبر ۸۵۴ میلیون دلار کالا از ابتدای امسال تاکنون از مرزهای استان کرمانشاه به خارج از کشور صادر شده است. ... زمان انتشار خبر: پنج شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۵ ... صادرات بیش از پنج میلیون دلار کالا توسط شرکت های تعاونی مرزنشین ... صادرات بیش از پنج میلیون دلار کالا توسط شرکت های تعاونی مرزنشین شهرستان درمیان در سال95 ... سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :