پیش بینی بارش باران و رعد و برق در چهارمحال و بختیاری

تاریخ انتشار پست : 1395-10-6 دسته :

حالت هوای استان چهارمحال و بختیاری در 24 ساعت آینده، نیمه ابری تا ابری همراه با بارش باران و رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

پیش بینی بارش باران و رعد و برق در چهارمحال و بختیاری

شهرکرد, هواشناسی, چهارمحال و بختیاری

به نقل از طاها پخش از طاها پخش ؛ بنابر اعلام اداره کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری، حالت هوای این استان در 24 ساعت آینده نیمه ابری تا ابری همراه با بارش باران و رعد و برق و وزش باد، در 48 ساعت آینده نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات بارش باران و رعد و برق و وزش باد و احتمال بارش برف در گردنه های چری و شاه منصوری، و در 72 ساعت آینده، نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات بارش باران و رعد و برق و وزش باد احتمال بارش برف در گردنه های چری و شاه منصوری و به تدریج کاهش پدیده پیش بینی می شود.

با آغاز فعالیت سامانه بارشی از اواخر وقت یکشنبه 5 دی تا کنون در شهرستان کوهرنگ 123 میلیمتر و در شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری 12 میلیمتر باران باریده است.

منبع : باشگاه خبرنگاراناری پیش بینی وضعیت هوای استان › شهرکرد و بروجن - کوهرنگ - لردگان - توصیه های ... چهل و هشت ساعت آینده : نیمه ابری تا ابری همراه با بارش باران و رعد و برق و وزش باد اداره کل هواشناسی استان چهارمحال و بختیاری ... چهارمحال و بختیاری. پیش بینی وضعیت هوای استان ۰۵/۱۰/1395 ... چهل و هشت ساعت آینده : نیمه ابری تا ابری همراه با بارش باران و رعد و برق و وزش باد هفتاد و دو ساعت ... اداره کل هواشناسی استان چهارمحال و بختیاری اداره کل هواشناسی استان چهارمحال و بختیاری. ... پیش بینی وضعیت هوای استان ... چهل و هشت ساعت آینده : نیمه ابری تا ابری همراه با بارش باران و رعد و برق و وزش باد پیش بینی بارش باران در چهارمحال و بختیاری | خبر فارسی شهرکرد- مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری از پیش بینی بارش باران در چهارمحال و ... ای مناطق از استان بارش باران و رعد و برق را شاهد خواهیم بود. پیش بینی وضعیت هوای چهارمحال و بختیاری | خبر فارسی وضعیت هوای استان چهارمحال و بختیاری در 24 ساعت آینده، صاف تا کمی ابری همراه .... جمعه 95/9/12: بارش باران همراه با رگبار ورعد و برق و وزش باد شدید در ... باران، رعد و برق و وزش تندباد لحظه ای در نیمه شمالی استان پیش بینی می شود. پیش بینی بارش برف و باران در چهارمحال و بختیاری | خبر فارسی وضعیت هوای استان چهارمحال و بختیاری در 24 ساعت آینده، قسمتی تا نیمه ابری همراه با افزایش ابر، رگبار و رعد و برق و بارش باران و برف پیش بینی ... پیش بینی بارش برف و باران در چهارمحال و بختیاری وضعیت هوای استان چهارمحال و بختیاری در 24 ساعت آینده، قسمتی تا نیمه ابری همراه با افزایش ابر، رگبار و رعد و برق و بارش باران و برف پیش بینی ... پیش بینی بارش برف و باران - باشگاه خبرنگاران جوان وضعیت هوای چهارمحال و بختیاری در 24 ساعت آینده نیمه ابری تا ابری همراه با بارش برف و باران، رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود. پیش بینی بارش برف و باران در چهارمحال و بختیاری | باشگاه خبرنگاران ... وضعیت هوای استان چهارمحال و بختیاری در 24 ساعت آینده، قسمتی تا نیمه ابری همراه با افزایش ابر، رگبار و رعد و برق و بارش باران و برف پیش بینی ... احتمال بارش باران و رعد و برق در چهارمحال و بختیاری - خبرگزاری فارس خبرگزاری فارس: احتمال بارش باران و رعد و برق در چهارمحال و بختیاری ... تا نیمه ابری در بعضی ساعات بارش پراکنده و وزش باد پیش بینی می شود

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :