راز جنایت خیابان ابوذر تهران فاش شد

تاریخ انتشار پست : 1395-10-6 دسته : آخرین اخبار حوادث

اجساد متعلق به مادر و دختر سه ساله اش در یک واحد آپارتمانی در طبقه دوم یک مجتمع در خیابان ابوذر پیدا شد.


روزنامه اعتماد: اجساد متعلق به مادر و دختر سه ساله اش در یک واحد آپارتمانی در طبقه دوم یک مجتمع در خیابان ابوذر پیدا شد.

آخرین اعتراف های مردی که یک زن و کودکش را خفه کرده بود در دادسرای جنایی تهران و در مقابل بازپرس منافی آذر مطرح شد.

به زودی پرونده او به دادگاه کیفری تهران برای محاکمه اش فرستاده می شود.

این مرد در بهمن ماه سال ٩٢ با زنی که شوهر و یک دختربچه ٤ ساله داشت آشنا شد و پس از مدتی از زن خواست که با او ازدواج کند اما زن نپذیرفت. به خاطر همین مرد یک روز به خانه زن رفت و او و کودکش را با بریدن لوله گاز خفه کرد.

اجساد متعلق به مادر و دختر سه ساله اش در یک واحد آپارتمانی در طبقه دوم یک مجتمع در خیابان ابوذر پیدا شد.

همسر زن به ماموران پلیس گفت: «من راننده کامیون هستم، روز قبل از حادثه مامور شدم که باری را به استان بوشهر ببرم. برای همین هم مبلغ یک میلیون تومان به عنوان خرجی به همسرم دادم و فردای همان روز متوجه قتل دختر و همسرم و سرقت این یک میلیون تومان وجه نقد و مبلغ ۸ میلیون تومان دیگر وجه نقد از داخل اتاق خواب مان شدم.»

با گذشت ۲۸ ماه از زمان قتل در حالی که همه گمان می کردند مادر و دختر سه ساله اش به علت گازگرفتگی جان خود را از دست داده اند قاتل فراری در استان مازندران شناسایی  و بازداشت شد.

مصطفی که خودش همسر و بچه دارد در آخرین اعتراف هایش گفت: «من مقتول را دوست داشتم اما او به من دروغ می گفت تا جایی که دیگر نمی گذاشت گوشی مخفی اش را ببینم»

منبع : برترینهاان راز جنایت خیابان ابوذر تهران فاش شد - آکا, عصر ایران, اخبار،آخرین خبرها, زبان persian. راز جنایت خیابان ابوذر تهران فاش شد - آکا - آکاایران اجساد متعلق به مادر و دختر سه ساله اش در یک واحد آپارتمانی در طبقه دوم یک مجتمع در خیابان ابوذر پیدا شد. راز جنایت خیابان ابوذر تهران فاش شد - جستجوگر اخبار تی نیوز اجساد متعلق به مادر و دختر سه ساله اش در یک واحد آپارتمانی در طبقه دوم یک مجتمع در خیابان ابوذر پیدا شد. راز جنایت خیابان ابوذر تهران فاش شد | دمادم اجساد متعلق به مادر و دختر سه ساله اش در یک واحد آپارتمانی در طبقه دوم یک مجتمع در خیابان ابوذر پیدا شد. آفتاب نیوز : به گزارش اعتماد، آخرین ... راز جنایت خیابان ابوذر تهران فاش شد | عصرایران - مهمترین اخبار ایران و جهان راز جنایت خیابان ابوذر تهران فاش شد. اجساد متعلق به مادر و دختر سه ساله اش در یک واحد آپارتمانی در طبقه دوم یک مجتمع در خیابان ابوذر پیدا شد. راز جنایت خیابان ابوذر تهران فاش شد | آفتاب نیوز اجساد متعلق به مادر و دختر سه ساله اش در یک واحد آپارتمانی در طبقه دوم یک مجتمع در خیابان ابوذر پیدا شد

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :