مزایده 28 خودروی لوکس متروکه در گمرک

تاریخ انتشار پست : 1395-10-7 دسته : اقتصادی

رئیس سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی از آخرین حالت برگزاری مزایده خودروهای لوکس بالای 2500 سی سی خبر داد.


مزایده 28 خودروی لوکس متروکه در گمرک

حجم 2500 سی سی, مزایده, خودروهای لوکس, اموال تملیکی

امین دلیری در مصاحبه با خبرنگار طاها پخش گروهطاها پخش با اشاره به آخرین حالت برگزاری مزایده خودروهای لوکس متروکه افزود: 2 دستگاه از این خودروهای لوکس را از رده خارج کرده ایم و مزایده سایر خودروها دردست انجام است.

وی از ابلاغ مصوبه دیوان عدالت اداری برای واردات خودروهای لوکس با حجم موتور بالای ۲۵۰۰ سی سی خبرداد و گفت: مقدمات برگزاری مزایده در حال فراهم سازی است اما باید توجه داشت که این خودروها، کالاهای متروکه ای به شمار می روند که مالکان آنها مشخص است و از مبادی ورودی رسمی و با مجوز، وارد کشور شده اند.

دیوان عدالت اداری در شهریورماه سال جاری مزایده خودروهای لوکس که ثبت سفارش و خرید آن ها پیش از اعلام ممنوعیت واردات خودروهای با حجم موتور ۲۵۰۰ سی سی صورت گرفته بود را آزاد اعلام کرد.

خودروهای لوکس متروکه گمرک، براساس قانون در اختیار سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی برای انجام مزایده قرار گرفت و طبق قانون واردکنندگان این خودروها نیز می توانند در مزایده شرکت کرده و در صورت برنده شدن خودروهای مورد نظر خود را تحویل گرفته و یا بعد از فروش به غیر در قالب مزایده مذکور، مبلغ کارشناسی شده را دریافت نمایند.

منبع : باشگاه خبرنگارانل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اعلام کرد: حدود ١٣٧ خودروی لوکس در ... از این تعداد کالا، صادرات ٢٨ دستگاه خودروی لوکس نهائی شده است. ... سازمان اموال تملیکی از انبارهای گمرک اظهار کرد: علی رغم اینکه با رییس گمرک به ... برگزاری مزایده خودروهای لوکس تا آخر مهر - جام جم آنلاین به همین دلیل مزایده فروش ۱۳۷ خودروی لوکس، تا پایان مهرماه به طور قطع انجام خواهد شد. ... حضور در مزایده فروش خودروهای لوکس متروکه را بر روی سایت سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی قرار ... پیش از این، خودروهای مانده در گمرک، بنا بر قانون در اختیار سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی قرار ... دوشنبه 5 مهر 1395 16:28 ... مزایده فروش خودروهای لوکس به زودی/۴سناریو برای واردات خودروی خاص ... رئیس سازمان اموال تملیکی از برگزاری مزایده فروش خودروهای لوکس ... از مجاری رسمی، در گمرک رها کرده بودند و کالا متروکه شده بود، چراکه قرار بود که ... خودروهای لوکس متروکه صادر می شوند | مدیرعامل سازمان جمع - قطره از این تعداد کالا، - صادرات 28 دستگاه خودروی لوکس نهایی شده است. ... استفاده سازمان اموال تملیکی از انبارهای گمرک اظهار کرد: علی رغم اینکه با رییس گمرک ... دلیری تصریح کرد: در سه مزایده ای که اخیرا برگزار کردیم حتی یک ردیف هم ... آخرین خبر از مزایده خودروهای لوکس - مجله خبری فور خبر به گزارش اقتصادنیوز، این بار درباره خودروهای لوکس متروکه اعلام شده که قرار است تا پایان مهر ... به همین دلیل مزایده فروش ۱۳۷ خودروی لوکس، تا پایان مهرماه به. ... دلیری در خصوص ساز و کارهای ساماندهی کالاهای متروکه صادراتی ، گفت: مبادی ورود کالا ، گمرکات کشور است و برای مقابله با این .... 28-8-2016 خواندنی نمناک 7. آخرین وضعیت مزایده خودروهای لوکس - تفسیر نیوز مزایده خودروهای لوکس متروکه تا پایان ماه برگزار می شود/ پیش نویس صادرات خودروهای قاچاق آماده شد ... 28-8-2016 اجتماعی تنسیم نیوز، اجتماعی 2 ... رئیس انجمن واردکنندگان خودرو با بیان اینکه مصوبه ترخیص خودروهای لوکس که در گمرک متروکه شده بودند، ... صادرات 137 خودروی بالای 2500 سی سی منتفی شد/ امکان واردات خودورهای ... آخرین اخبار حاشیه های آزادسازی خودروهای لوکس از گمرک خودروهایی که تا دیروز کالای ... مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اعلام کرد: حدود 137 خودروی لوکس در ... 137دستگاه خودروی متروکه در کشور وجود دارد که در مرحله اول 28 دستگاه پورشه به ... مزایده خودروهای لوکس متروکه تا پایان ماه برگزار می شود/ پیش نویس ... رئیس سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: مزایده خودروهای لوکس و بالای 2500 ... ایسنا بیست و هشت مهر 1395 ساعت 15:28 ... رئیس انجمن واردکنندگان خودرو با بیان اینکه مصوبه ترخیص خودروهای لوکس که در گمرک متروکه شده ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :