پیشنهاد استقلال به علی دایی

تاریخ انتشار پست : 1395-10-7 دسته : ورزشی

استقلالی ها برای به دست آوردن هافبک مورد نظر منصوریان پیشنهاد جدیدی به نفتی ها ارائه کردند.

خبرآنلاین: مهدی رحمتی در گفتگو ای اعلام کرد دوست دارد در استقلال بماند و حتی اگر نیمکت نشین هم شود از این تیم نمی رود.اما ظاهرا منصوریان تصمیمش را گرفته و دیگر تمایلی به ادامه همکاری با کاپیتان تیمش ندارد.

پس از جدایی علیرضا بیرانوند، نفت درون دروازه با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کند. وحید شیخ ویسی همان ابتدای فصل تصمیم گرفت به استقلال خوزستان برود و به دروازه بان اصلی این تیم تبدیل شود. فقط ماند میلاد فراهانی که در صبا نیز سابقه بازی زیر نظر دایی را داشت.فراهانی هر چند عملکرد ضعیفی از خود بر جا نگذاشت اما هرگز دروازه بان شش دانگی برای نفت نبود تا علی دایی و همکارانش در تعطیلاتت نیم فصل دنبال جذب یک دروازه بان بزرگ باشند. دروازه بانی که گفته می شود نامش مهدی رحمتی است و البته خود دایی هم تماسی در این خصوص با رحمتی داشته و نظر کاپیتان آبی ها را برای حضور در نفت جویا شده است.

در همین خصوص با خبرشدیم آبی ها به نفتی ها و به خصوص دایی پیغام فرستاده اند در صورتی رضایتنامه رحمتی را صادر می کنند که ایمان مبعلی پیراهن استقلال را بر تن کند. مبعلی هافبک مورد علاقه منصوریان است که این روزها نامش در حوالی باشگاه استقلال شنیده می شود.این انتقال می تواند نهایی شود، به خصوص که نفت درون دروازه مشکل دارد و استقلال هم بیش از هر زمان دیگری به یک بازیساز مثل مبعلی محتاج است!

منبع : برترینهاود علی دایی با رحمتی تماس گرفته و به او پیشنهاد همکاری داده است.رحمتی هنوز پاسخ نهایی به این پیشنهاد نداده ولی احتمال این موضوع زیاد ... پیشنهاد علی دایی به دروازه بان استقلال | خبر فارسی شنیده می شود علی دایی با رحمتی تماس گرفته و به او پیشنهاد همکاری داده است. ... رحمتی در استقلال ندارد و شاید این دروازه بان در نیم فصل دوم در لیست خروج قرار بگیرد ... پیشنهاد علی دایی به دروازه بان استقلال | خبر فارسی پیشنهاد علی دایی به دروازه بان استقلال. به گزارش پیک نکا ، همانطور که می دانید بعد از پایان بازی روز گذشته استقلال و سپاهان و نیمکت نشینی سید مهدی رحمتی برای ... پیشنهاد استقلال به علی دایی/ رحمتی را می دهیم، مبعلی را می گیریم! | خبر ... به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مهدی رحمتی در مصاحبه ای اعلام کرد دوست دارد در استقلال بماند و حتی اگر نیمکت نشین هم شود از این تیم نمی رود. پیشنهاد استقلال به علی دایی/ رحمتی را می دهیم، مبعلی را ... - دانلود فیلم پیشنهاد استقلال به علی دایی/ رحمتی را می دهیم، مبعلی را می گیریم! به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مهدی رحمتی در مصاحبه ای اعلام کرد دوست دارد در استقلال بماند و ... پیشنهاد علی دایی به دروازه بان استقلال - SPI News شنیده می شود علی دایی با رحمتی تماس گرفته و به او پیشنهاد همکاری داده است.رحمتی هنوز

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :