تیم ملی فوتبال خانوم افغانستان امروز به مصاف هند می رود

تاریخ انتشار پست : 1395-10-7 دسته :

فدراسیون فوتبال افغانستان اعلام کرده که تیم ملی بانوان کشور در اولین بازی خود در مرحله ی گروهی مسابقات جنوب آسیا، فردا ساعت شش شام به مصاف تیم هند می رود.

تیم ملی فوتبال زنان افغانستان امروز به مصاف هند می رود

باشگاه خبرنگاران, حوزه افغانستان, تیم ملی بانوان افغانستان, فدراسیون فوتبال زنان افغانستان, تیم فوتبال بانوان

به نقل از خبرنگار طاها پخش ، این دور مسابقات را هندوستان میزبانی می کند و گفته شده بازی امروزبرای تیم ملی کشور اهمیت بالایی دارد.

کیلی لندز، سر مربی تیم ملی فوتبال بانوان افغانستان در نشست خبری روز دوشنبه گفت که حمایت ها از تیم ملی بانوان وجود دارد و انتظار داریم نتیجه خوبی کسب کنیم.

او در مورد آمادگی تیم نسبت به سال های گذشته گفت: ” باآنکه در وقت کمی با هم یک جا شدیم و وقت کمی برای آماده شدن در این مسابقات داشتیم با آن هم ما تلاش عمده کردیم تا بتوانیم تیم خوبی برای این مسابقات آماده بسازیم.”

به باور او، تیم ملی بانوان افغانستان از لحاظ روحی و روانی آماده است و امسال بازیکنان نسبت به سال های گذشته با کیفیت تر و بهتر بازی خواهند کرد.

لیندز افزود: "ما بازی های تیم هند را تماشا کرده ایم تیم خوبی است و رقیب سختی برای ما حساب می شود و اینکه افغانستان هیچ گاهی در برابر این تیم پیروز نشده و نخستین بار است که در مرحله گروهی با هند برخوردیم برای من جذاب است در مقابل این تیم بازی کنیم و امیدوارم نتیجه خوبی کسب کنیم.”

سرمربی تیم ملی گفته که ترکیب تیم را پیوسته تغییر خواهد داد، به گفته ی او، حالت بازیکنان در میدان را نظر به حساسیت بازی ها در نظر خواهد گرفت.

در همین حال شبنم مبارز، کاپیتان تیم ملی بانوان افغانستان هم گفت، با توجه به تغییراتی که در سطح مربیگری و خود تیم وارد شده، بازی نیز نسبت به سال های گذشته مختلف خواهد بود.

او گفت که هرگز نمی خواهیم به گذشته فکر کنیم، اما تلاش می کنیم تا با کسب نتایج خوب از این مسابقات، برای کشور خود تاریخ ساز شویم.

افغانستان در سال ۲۰۱۴ نتوانست از مسابقات جنوب آسیا مقامی کسب کند؛ اما اکنون انتظار می رود که این حالت در این دور مسابقات تغییر کند.

منبع : باشگاه خبرنگاران جنوب آسیا به ... فدراسیون فوتبال افغانستان اعلام کرده که تیم ملی فوتبال زنان ... روز سه شنبه ۷ جدی/ دی ساعت ۵ عصر به وقت محلی به مصاف تیم ملی هند می رود. تیم ملی فوتبال دختران افغانستان به مصاف هند می رود - رادیو آزادی تیم ملی فوتبال دختران افغانستان در مسابقات جنوب آسیا فردا در اولین دیدار به مصاف هند می رود. سید علی کاظمی مسئول نشرات فدارسیون فوتبال افغانستان امروز در ... تیم ملی فوتبال بانوان افغانستان روز سه شنبه مقابل هند به میدان می رود ... بانوان فوتبالیست افغانستان در نخستین رقابت خود امروز به مصاف بانوان هند می رود. تیم ملی فوتبال بانوان افغانستان غرض شرکت در رقابت های جام ... تیم ملی فوتبال افغانستان امروز به مصاف تیم فوتبال هند می رود تیم ملی فوتبال افغانستان ساعت ۵:۳۰ شام امروز در ورزشگاه تریواندروم شهر کرالای هند و به مصاف تیم ملی فوتبال هند برای کسب عنوان قهرمانی به میدان می رود. تیم ملی فوتبال بانوان افغانستان فردا به مصاف هند می رود | دری نیوز تیم ملی فوتبال بانوان افغانستان فردا به مصاف هند می رود. ... موتورجستجوی اخبار افغانستان. دوشنبه ۶ جدی ۱۳۹۵; 2016 December 26; تعداد خبرهای امروز: 254 خبر ... تیم ملی فوتبال افغانستان امروز به مصاف تیم هند می رود | دری نیوز همهء حقوق چاپ و کاپی رایت این سایت برای رادیو آزادی محفوظ می باشد. ... تیم ملی فوتبال افغانستان امروز به مصاف تیم هند می رود. متاسفانه سیستم Rssfeed وبسایت رادیو آزادی امکان نمایش متن ... وزارت مالیه در بخش محاسبه برای تعدادی از زنان آموزش می دهد ... تیم ملی فوتبال افغانستان امروز به مصاف بنگله دیش می رود - خبرگزاری ... تیم ملی فوتبال افغانستان امروز در نخستین دیدارش در یازدهمین دور رقابت های جام جنوب آسیا به مصاف بنگله دیش می رود. این مسابقات که در کشور هند برگزار می شود، ... آمادگی کامل تیم ملی فوتبال بانوان کشور قبل از بازی امروز مقابل هند ... ورزش: کیلی لیندز، سر مربی تیم ملی فوتبال بانوان کشور و کاپیتان تیم ملی قبل از دیدار مقابل تیم ملی بانوان هند اعلام کردند که ملی پوشان افغانستان آمادگی کامل برای این ... بانوان ملی پوش کشور امروز عصر به مصاف تیم ملی فوتبال هند می رود

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :