از شباهت دردسرساز احسان کرمی به رامبد جوان تا تغییر شغل چهل گانه آقای مجری!

تاریخ انتشار پست : 1395-10-7 دسته : فرهنگی و هنری

شب گذشته «خندوانه» میزبان احسان کرمی مجری تلویزیون، صداپیشه و بازیگر تئاتر بود.


از شباهت دردسرساز احسان کرمی به رامبد جوان تا تغییر شغل چهل گانه آقای مجری!

احسان کرمی, رامبد جوان, خندوانه, مهمان خندوانه
به نقل از خبرنگارطاها پخش طاها پخش طاها پخش شب گذشته «خندوانه» میزبان احسان کرمی مجری تلویزیون، صداپیشه و بازیگر تئاتر بود.

احسان کرمی در ابتدا در خصوص فعالیت اخیر خود گفت: این روزها مشغول تمرین «کلاه قرمزی» هستم؛ کاراکتر «عزیزم ببخشید» که ایده آقای طهماسب بود.

جوان درباره فعالیت کرمی در زمینه های متفاوت هنری سوال کرد. وی پاسخ داد: همه کاره و هیچ کاره ام (خنده). بیشتر کارها را امتحان کردم و در واقع شاگردی می کنم. این روزها نمایش تئاتری با عنوان «آیسلند» را در تماشاخانه باران روی صحنه دارم.

کرمی درباره حضور خود در رادیو گفت: صادق عبداللهی من را برای تست رادیو معرفی کرد. پس از قبولی در تست، قرار بود در «صدای شهر تهران» تنها ۵ دقیقه خبر بخوانم. پس تهیه کننده ای که آنجا بود، احساس کرد نوشتنم خوب است. قرار شد آیتم طنزی را برای اول مهر بنویسم. یک روز برای اجرای آیتم مجید رحمتی نیامد و از من خواستند برنامه را اجرا کنم. من هم با اعتماد به نفس قبول کردم و پس از این اجرا برنامه دیگری به من پیشنهاد شد. به دنبال همین، در «جمعه ایرانی»، برنامه «نقره» و تئاتر فعالیت خود را ادامه دادم.

کرمی در پاسخ به سوال رامبد درباره تعداد شغل هایش بیان کرد : من رشته هتلداری و تشریفات را در دانشگاه خواندم. رشته جذابی است. با توجه به رشته ای که داشتم، اتاق هتل تمیز کردم. البته من شغل های ظرف شوری، مشاور املاک، راهنمای تور، معلمی، مدیر رستوران، آشپز و ... را هم تجربه کردم. شاید عجیب باشد اما من در حدود 41 شغل را تجربه کردم، تا نهایتا آنچه را که میخواستم یافتم.

وی ادامه داد: من از ۱۴سالگی کار کردم. احتیاجی به پول من نبود اما پدرم اصرار داشت کار کنم.

جوان درباره شباهت خودش و احسان کرمی سوال کرد. وی پاسخ داد: خیلی به همدیگر شباهت داریم. بخصوص زمانی که من عینک طبی می زنم. به نظرم یک فیلم بساز، نقش دو قلوها را با هم بازی کنیم. حتی یکبار در تالار وحدت با عجله داشتم می رفتم، آقایی جلو آمد و گفت آقای جوان با من یه تصویر بگیر. گفتم تصویر را که حتما؛ اما من جوان نیستم، کرمی هستم. خلاصه از او اصرار که من رامبد جوانم و از من انکار. آخر سر هم ناراحت شد از من و تصویر نگرفت!

کرمی در ادامه درباره تصمیم خود برای زندگی در کیش گفت: قرار بود برای زندگی به کیش برویم اما با شغلی که ما داریم، نمی شود. دلیلش هم تنها آْلودگی هوای تهران بود. وی علت آلودگی هوای تهران را چند عامل دانست؛ به نظرم شرایط آب و هوایی و کیفیت بنزین در آلودگی تاثیر دارد و باید مسئولان هر چه سریع تر وسایل حمل و نقل را افزایش بدهند.

وی درباره تغییر شغل خود گفت: اگر بخواهم تغیر شغل بدهم با توجه به اینکه چهل شغل تجربه کردم، معلمی را ادامه می دهم؛ تدریس خیلی لذت بخش است.

کرمی در پاسخ به سوال جوان درباره اینکه چه چیزی را به پسرش یاد می دهد، عنوان کرد: آزادگی را به پسرم یاد می دهم. مفهوم آزادگی خیلی ساده و خیلی هم دشوار است. به طور کلی یعنی نه حرف زور بزن و نه حرف زور را قبول کن. ما در فرهنگ مذهبی هم از امام حسین (ع) آزادگی را آموخته ایم.

در پایان برنامه کرمی قول داد برای خوشحال کردن دیگران، برای آنها کنسرت رایگان برگزار کند.

نقل از از الهام قبادی

منبع : باشگاه خبرنگارانر شغل چهل گانه آقای ... شب گذشته «خندوانه» میزبان احسان کرمی مجری تلویزیون، صداپیشه و ... از شباهت دردسرساز احسان کرمی به رامبد جوان تا تغییر شغل چهل گانه آقای مجری! ... شغل بدهم با توجه به اینکه چهل شغل تجربه کردم، معلمی را ادامه می دهم؛ تدریس خیلی ... از شباهت دردسرساز احسان کرمی به رامبد جوان تا تغییر شغل چهل گانه آقای مجری! از شباهت دردسرساز احسان کرمی به رامبد جوان تا تغییر شغل چهل گانه آقای ... از شباهت دردسرساز احسان کرمی به رامبد جوان تا تغییر شغل چهل گانه آقای مجری! شب گذشته خندوانه میزبان احسان کرمی مجری تلویزیون، صداپیشه و ... از شباهت دردسرساز احسان کرمی به رامبد جوان تا تغییر شغل چهل گانه آقای ... به گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ شب گذشته «خندوانه» میزبان احسان کرمی مجری تلویزیون، صداپیشه و ... از شباهت دردسرساز احسان کرمی به رامبد جوان تا تغییر شغل چهل گانه آقای ... ◇قول ویژه سخنگوی دولت برای بازنشستگان/ نوبخت: پرداخت حقوق به کارکنان دولت …. از شباهت دردسرساز احسان کرمی به رامبد جوان تا تغییر شغل چهل گانه آقای مجری ... از شباهت دردسرساز احسان کرمی به رامبد جوان تا تغییر شغل چهل گانه آقای ... از شباهت دردسرساز احسان کرمی به رامبد جوان تا تغییر شغل چهل گانه آقای مجری! ... شب گذشته «خندوانه» میزبان احسان کرمی مجری تلویزیون، صداپیشه و بازیگر تئاتر ... از شباهت دردسرساز احسان کرمی به رامبد جوان تا تغییر شغل چهل گانه آقای ... از شباهت دردسرساز احسان کرمی به رامبد جوان تا تغییر شغل چهل گانه آقای مجری! ... شب گذشته «خندوانه» میزبان احسان کرمی مجری تلویزیون، صداپیشه و بازیگر تئاتر ... از شباهت دردسرساز احسان کرمی به رامبد جوان تا تغییر شغل چهل گانه آقای ... از شباهت دردسرساز احسان کرمی به رامبد جوان تا تغییر شغل چهل گانه آقای مجری ... به گزارش ایرنا، براساس این لیست یک هزار و 294 نامزد تایید صلاحیت شده دهمین دوره ... از شباهت دردسرساز احسان کرمی به رامبد جوان تا تغییر شغل چهل گانه آقای ... تلویزیون جوان صبح سه شنبه هفتم دی ماه 1395 خبر از شباهت دردسرساز احسان کرمی به رامبد جوان تا تغییر شغل چهل گانه آقای مجری! پیوستن رزمی کاران کیوکوشن کاراته درگز به کمپین "9 دی؛ روز میثاق ... در اقدامی خودجوش رزمی کاران کیوکوشن کاراته شهرستان درگز، اقدام به ... شباهت دردسرساز احسان کرمی به رامبد جوان تا تغییر شغل چهل گانه آقای مجری

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :