تصویر جراحی زیبایی و پلاستیک بر روی حیوانات !

تاریخ انتشار پست : 1395-10-7 دسته : مجازی

یکی از پزشکان کره ای گفته بود که جراحی های زیبایی سگ ها جنبه درمانی و پزشکی دارد، با این حال دوستداران سگ در کره از انجام جراحی های پلاستیک زیبایی بر روی سگ های خود دریغ نمی کنند.


طاها پخش - مردم کره جنوبی به انجام جراحی های پلاستیک زیبایی معروف هستند؛ اما جنون کره ای ها در انجام جراحی های زیبایی به انسان ها محدود نمی شود، بلکه پای آن به دنیای حیوانات خانگی و سگ ها هم باز شده است. در کره جنوبی عمل جراحی زیبایی روی سگ ها انجام می شود.

جراحی زیبایی سگ ها شامل کوتاه کردن دم، وضعیت دادن و گرفتن درازی گوش ها، لیپوساکشن ( خالی کردن چربی های بدن ) و یا کشیدن افتادگی پوست سگ ها و بوتاکس است.

جراحی زیبایی و پلاستیک بر روی حیوانات !  عکس

جراحی زیبایی, نگهداری حیوانات خانگی, جراحی حیوانات, جراحی بر روی سگ, جراحی حیوانات در کره جنوبی, حیوانات خانگی

هزینه این جراحی ها از ۶۰ دلار تا هزاران دلار است. برای مثال بر روی سگ سفید سمت راست عکس جراحی زیبایی پلک چشم انجام شده است.

جراحی زیبایی و پلاستیک بر روی حیوانات !  عکس


یکی از پزشکان کره ای گفته بود که جراحی های زیبایی سگ ها جنبه درمانی و پزشکی دارد، با این حال دوستداران سگ در کره از انجام جراحی های پلاستیک زیبایی بر روی سگ های خود دریغ نمی کنند.

جراحی زیبایی و پلاستیک بر روی حیوانات !  عکس


منبع: تابناک

منبع : باشگاه خبرنگارانپزشکان کره ای گفته بود که جراحی های زیبایی سگ ها جنبه درمانی و پزشکی دارد، با این حال دوستداران سگ در کره از انجام ... جراحی های زیبایی و پلاستیک بر روی حیوانات ... گذشته و حال حیواناتی که با هم بزرگ شده اند عکس ... حیوانی که به زیبایی جراحی پلاستیک کرد! (عکس) در مقابل، حمایت کنندگان حیوانات با این عمل مخالفند. حیوانی که به زیبایی جراحی پلاستیک کرد! (عکس). در کره جنوبی، به طور روزافزون صاحبان حیوانات خانگی برای ... تصاویر جراحی پلاستیک حیوانات - صبح بخیر عکس, اخیرا، عمل جراحی پلاستیک برای حیوانات خانگی در کره جنوبی به مد روز ... شده بود اکنون بخاطر منتشر کردن چند عکس از روش وحشتناک جراحی زیبایی بر روی ... جراحی پلاستیک حیوانات خانگی! عکس - برترین ها اخیرا، عمل جراحی پلاستیک برای حیوانات خانگی در کره جنوبی به مد روز تبدیل شده است. در مقابل، حمایت ... دختر 19 ساله، قربانی عمل زیبایی عکس. عکسهای زیبایی حیوانات – فیلم جدید عکس هایی عاشقانه و رمانتیک از حیوانات زیبا باکه عکس هایی عاشقانه و رمانتیک ... جراحی پلاستیک بلفاروپلاستی. بازدید · . جراحی زیبایی ... از جراحی زیبایی حیوانات در تهران تا فروش اعضای بدن در لرستان به گزارش شبکه اطلاع ... تصاویر جراحی زیبایی ناموفق در بین افراد مشهور - پارس ناز سن مناسب برای عمل جراحی زیبایی 18 سالگی است، ولی در صورت کامل بودن رشد جسمی در سنین پایین ... از او به عنوان معتاد به جراحی پلاستیک یاد شده،سرانجام جراحی های او با تزریق روغن پخت و پز به .... عکس های عاشقانه از بوسه های حیوانات و پرندگان. عکسهای باورنکردنی جراحی پلاستیک جدید پاشنه خانمها - پارس ناز عکسهای باورنکردنی جراحی پلاستیک جدید پاشنه خانمها جراحی پلاستیک برای تغییر پای زنان در حال افزایش است این عمل ... عمل جراحی زیبایی پاشنه پا جدیدترین مد جراحی پلاستیک در آمریکاست ! .... سلفی های خنده دار و جالب عکاس جوان با حیوانات. جراحی زیبایی و پلاستیک بر روی حیوانات ! عکس یکی از پزشکان کره ای گفته بود که جراحی های زیبایی سگ ها جنبه درمانی و پزشکی دارد، با این حال دوستداران سگ در کره از انجام جراحی های پلاستیک زیبایی بر روی ... عکس نتیجه جراحی پلاستیک روی یک سگ - تکناز چطور در 45 روز بدون عمل جراحی زیبا ترین بینی دنیا رو داشته باشیم · چجوری بدون ... عکس نتیجه جراحی پلاستیک روی یک سگ. مجموعه : عکس های حیوانات و پرندگان. پیوند صورت سگ به انسان (با جراحی زیبایی) - آپارات این مرد برزیلی با تغییر چهره از طریق جراحی پلاستیک سر سگ را به صورت خود پیوند می زند. ... دکتر رضا تقی زاده جراح زیبایی در ارومیه

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :